Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Jeśli za dużo czasu poświęcasz na księgowanie dokumentów w swojej firmie, zastanawiasz się czy nie popełniłeś jakiś błędów w deklaracjach podatkowych to znak iż powinieneś powierzyć swój dział księgowy w ręce prawdziwych fachowców. Nasze biuro podatkowe zatrudnia odpowiednio dobrany zespół specjalistów z różnych dziedzin podatków, prawa pracy oraz księgowości świadczy swoje usługi już od 1993 roku. Zapewniamy że prowadzimy księgi zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Przekaż księgowość w ręce doświadczonych specjalistów i nie martw się więcej zapowiadanymi kontrolami skarbowymi. Działamy na podstawie licencji doradcy podatkowego o numerze wpisu 01140, posiadamy polisę OC w dużej stabilnej firmie jednakże z niej nigdy nie korzystaliśmy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego Bilans-Servis.
  W obecnych czasach, gdy na rynkach finansowych zachodzą duże zmiany, zespół Bilans-Servis stara się pomóc Państwa firmom szerokim wachlarzem usług finansowych. Biuro rachunkowe oferuje fachowe doradztwo i pomoc.
  Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej bilans-servis.com.pl.
  Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  KeeperGroup oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę księgową i kadrową. Dzięki kooperacji z naszą firmą obniżysz koszty zarządzania swojej działalności. Do działalności naszego biura rachunkowego zalicza się także wyprowadzanie z zaległości innych firm. Dzięki wykwalifikowanej kadrze wspomagamy w otrzymaniu dotacji Unijnych na rozwój Państwa firmy. Nasze usługi oferujemy na terenie województwa mazowieckiego a w szczególności księgowość Warszawa. W ramach partnerstwie z naszą firmą oferujemy dojazd do klienta. Tworzymy plany ekonomiczno – finansowe. Służymy także wsparciem w doradztwie podatkowym i gospodarczym. Zapraszamy do naszej siedziby w celu przeprowadzenia analizy i zaproponowaniu państwu najlepszej oferty.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  ATP to firma świadcząca usługi z zakresu ogólnie rozumianej księgowości. Wrocław to miasto, gdzie nasze biuro rachunkowe posiada swoją siedzibę. Bazując na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu zapewniamy najlepszą jakość usług. Ofertę adresujemy do klientów indywidualnych oraz do firm o różnym charakterze działalności. Z naszej oferty korzystają firmy usługowe, produkcyjne. W zakresie oferowanych usług mieści się m. in. reprezentowanie klientów przed urzędami. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta i dostosowanie usług do jego wymagań.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki fiskalne »

  Profesjonalny przewodnik dla nowych i zaawansowanych użytkowników kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Doświadczeni specjaliści przekazują informacje rzetelnie i prosto. W poradniku "Twoja kasa fiskalna" wynajdą Państwo zawsze bieżące dane o przepisach, obowiązkach użytkownika, zasadach ewidencjonowania sprzedaży, jak również konkretnych produktach. Prawie każdy czytelnik ze stuprocentową pewnością znajdzie tu dane, których szuka.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdańsku, które posiada własną siedzibę na Przymorzu (ulica Tysiąclecia – blisko skrzyżowania ulic Piastowskiej i Chłopskiej). Jesteśmy otwarci dla nowych kontrahentów, proponujemy zniżki (dosłownie w wysokości 50 %). Nasza oferta skupia się w następujących obszarach: kancelaria podatkowa, fundusze unijne, pośrednictwo inwestycyjne, kancelaria prawna, mało kosztowne biuro, praca w unii. Jeśli chodzi o sekretariat to zapraszamy naszych nabywców od godziny 8:00 do 16:00. Gdy mowa o funduszach unijnych to zajmiemy się między innymi: analizą sposobów dofinansowania inwestycji, doradztwem przy wyborze optymalnych źródeł finansowania inwestycji, pomożemy dobrać właściwy fundusz czy program pomocowy, sporządzimy niezbędną dokumentację, przygotujemy wnioski, biznesplan, harmonogram realizacji projektu, złożymy pełną dokumentację oraz dodatkowo będziemy monitorować cały przebieg przyznawania funduszy. Gdy posiadamy na myśli pośrednictwo finansowe, to mowa o pozyskiwaniu klientów, wspieraniu akcji promocyjnych, umawianiu spotkań z kontrahentami, koordynowaniu wszelkich działań związanych z podpisywaniem umów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Kielce »

  Biuro rachunkowe Koryfeusz specjalizuje się w świadczeniu usług małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Wykonujemy usługi księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Służymy pomocą w wybraniu najkorzystniejszej formy opodatkowania.Biuro rachunkowe Starachowice może pomóc przy sporządzaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno o dotacje unijne jak i z urzędu pracy. Udzielamy porad z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego, cywilnego i prawa pracy. Księgowa Radom potrafi doradzić naszym klientom przy założeniu działalności gospodarczej, jaką wybrać formę opodatkowania, tak aby płacić niskie podatki, jak uniknąć pułapek podatkowych i jak bezpiecznie poruszać się w naszej rzeczywistości gospodarczej.Jeśli masz takie lub jeszcze inne dylematy to zapraszamy do naszego biura, a my postaramy się podołać zadaniom, które nam wyznaczysz. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej usługi da możliwość przedsiębiorcy na spokojne zajęcie się swoją firmą. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Krakowskie biuro rachunkowe Hascon, zajmuje się profesjonalną, wszechstronną obsługą firm oraz przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz dostrzeganiu potrzeb klientów biuro może cieszyć się renomą pośród jednostek tego typu. Biuro rachunkowe Hascon świadczy usługi w obszarze obsługi księgowej, prowadzenia ksiąg przychodu i rozchodu, prowadzenia ksiąg rachunkowych, przygotowywania list płac i prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników. Oprócz tego świadczy usługi w zakresie przygotowywania rocznych sprawozdań z działalności i rozliczenia z US jak również ZUS. Stale współpracuje również ze sztabem profesjonalistów z zakresu doradztwa podatkowego, z kancelarią prawną, notarialną, z biegłym rewidentem jak także doradcą do spraw BHP.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.kognitariat.pl - Obsluga księgowa »

  Kognitariat - to nowoczesne i profesjonalne biuro księgowo-podatkowe z Warszawy, które zapewnia kompleksowe wsparcie dla firm. Nasi wykwalifikowani specjaliści nie tylko zajmą się prowadzeniem wszelkich formalności związanych z prowadzeniem spółek czy działalności, ale także reprezentują klientów w różnych urzędach. Prowadzimy księgowość, rozliczamy płace, załatwiamy sprawy kadrowe i sporządzamy różne dokumenty i raporty finansowe dla służb zarządzających firmą. Dodatkowo biuro Kognitariat zajmuje się doradztwem podatkowym oraz interpretowaniem prawa podatkowego - nasze uzasadnienia pozwoliły wielu klientom wygrać spory z urzędem skarbowym. Kognitariat wyróżnia się także nowoczesnym podejściem do klienta. U nas klient jest nie tylko traktowany indywidualnie, ale także może skorzystać z e-księgowości, czyli platformy on-line, dzięki której ma stały podgląd realizowanych usług i wszystkich danych swojej firmy.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Jolanta Saska to firma działająca w Krakowie rynku usług księgowych. Biuro wykonuje usługi rachunkowe na rzecz małych i średnich firm a także osób fizycznych od 2002 roku. Firma ma długoletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości usług związanych z szeroko rozumianą rachunkowością. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i długoletniemu doświadczeniu, a także ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, Biuro Księgowe może zapewnić swoim klientom profesjonalne usługi finansowe i podatkowe na wysokim poziomie. Duży nacisk firma kładzie na miłą i merytoryczną współpracę ze swoimi klientami, biorąc na siebie ciężar obowiązków związanych z kontaktami z Urzędem Skarbowym i ZUS, odciążając Klientów od tych mało przyjemnych obowiązków.Dla stałych jak i nowych klientów firma stworzyła kilka ciekawych promocji, mających zachęcić do dalszej współpracy i przekonać się o zaletach naszej firmy.W skład szerokiego wachlarzu oferowanych usług Biura księgowego należą między innymi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa płacowa i rozliczenia ZUS, KPiR, sporządzanie rozliczeń rocznych i wiele, wiele innych usług związanych z pełną obsługą księgową.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość PKR Rzeszów »

  PKR Rzeszów to zaufane biuro księgowe oferujące duży obręb specjalistycznych usług. Zajmujemy się księgowością pełną i uproszczoną, a także ewidencjonujemy dokumenty kadrowo-płacowe. Chętnie wspieramy naszym przedsiębiorstwom w prowadzeniu działalności i udzielamy cenne porady biznesowe. Poza tym reprezentujemy spółki przed jednostkami administracyjnymi i sporządzamy formularze rejestrowe. Nasze aplikacje są wypróbowane, przez co wszystkie dokumenty pozostają bezpieczne. Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Sosnowiec i Będzin. Biuro rachunkowe SIM. »

  SIM - Biuro Rachunkowe Sosnowiec to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Nasza praca jest naszą pasją, a pomoc naszym Klientom w podejmowaniu trafnych decyzji finansowych to nasza misja. Współpraca z nami gwarantuje znaczne odciążenie dla każdego przedsiębiorcy, co pozwala skupić się na poza finansowymi aspektami działalności.Biuro Rachunkowe SIM oferuje prowadzenie: ksiąg rachunkowych, ewidencji ryczałtu, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, dokumentacji kadrowo-płacowej, pełną obsługę w zakresie rozliczeń z ZUS oraz nadzór księgowy. W ramach usług księgowych Będzin obsługujemy małe i średnie podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne głównie z terenu Sosnowca i Będzina oraz innych miast Aglomeracji Śląskiej.Nasze biuro rachunkowe posiada Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności.Zachęcamy do osobistego kontaktu w biurze, gdzie w szczegółach przedstawimy naszą ofertę usług księgowych oraz ustalimy warunki przyszłej współpracy.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Kraków »

  Pragniesz efektywnie i bezproblemowo rozliczyć się z fiskusem? Poszukujesz rewelacyjnego biura księgowego do prowadzenia księgowości w Twojej firmie? Wejdź na stronę krakow-uslugi-ksiegowe.pl i zapoznaj się z naszą nadzwyczaj atrakcyjną propozycją. Biura rachunkowe Kraków to rzetelność i kompetencja. Nasz profesjonalizm wynika z wieloletniego doświadczenia. Wyszukaj nas wpisując w google biuro księgowe kraków, biuro rachunkowe kraków, kraków biuro rachunkowe, księgowość kraków lub usługi księgowe kraków. Każdego klienta traktujemy poważnie - przekonaj się sam.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Podejmujemy się prowadzenia finansów oraz księgowości dla Spółek Cywilnych jak także osób fizycznych. Nasze wykształcenie oraz duże doświadczenie powoduje, iż z wielką odpowiedzialnością przystępujemy do swojej pracy. Biuro jest do Państwa dyspozycji w każdej chwili, bowiem do każdego klienta podchodzimy wyjątkowo. Pełna oferta naszego Biura Rachunkowego F&K prowadzonego przez Annę Litwę-Janeczek znajdą Państwo na internetowej stronie biurofk.zgora.pl.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Oferujemy swoje wszechstronne usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Nasze biuro rachunkowe i podatkowe ŁABUTKA & NIEDBAŁA wyróżnia się wysoką jakością obsługi. Otwarte w 2000 roku biuro stale współpracuje z biegłym rewidentem i kancelarią radców prawnych. To oraz długoletnie doświadczenie w obsłudze klientów prywatnych i biznesowych, fundacji czy stowarzyszeń przyczynia się do konkurencyjności naszej firmy w branży rachunkowo-księgowo-podatkowej. Oferujemy prowadzenie księgowości w biurze firmy klienta. Wycena usługi jest indywidualna i zależy od formy prawnej podmiotu, typu obsługi, ilości księgowanych pism, a także liczby zaangażowanych pracowników (księgowa, doradca prawny i podatkowy etc.) Dane: Poznań, ul. Trybunalska 38, tel. 604 150 974 lub Śrem, ul. Chłapowskiego 24/4, tel. 602 157 968.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Stworzona przez nas oferta należy do kompleksowych, włączając takie czynniki, jak: rachunkowość, podatki, kadry, zarobki i ZUS. Prowadzimy usugi o najwyższym poziomie, wobec tego oddając nam dokumentacje firmy nie musicie się Państwo niczego obawiać. Kancelaria Rachunkowa Bilans dysponuje rozległym doświadczeniem. Nasza oferta zawiera takie obręby jak między innymi: zryczałtowane formy opodatkowania.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Leszno »

  Strona internetowa profesjonalnego biura rachunkowego z Leszna. Znajdziesz tu opis firmy, jak też pełną ofertę usług z kontaktem. Na stronie również referencje. Polecamy takie usługi jak: rozliczenia VAT, PIT, CIT, płacowo-kadrowe, prowadzenie ksiąg handlowych. Swoje usługi nasze biuro oferuje w dwóch miejscach w Lesznie. Posiadamy także filię. Doskonały dojazd do obydwu miejsc. Polecamy się na przyszłość.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-MKM.pl »

  Kancelaria-MKM.pl jest to profesjonalne biuro rachunkowe, świadczące pełną obsługę księgową dla firm. Nasza oferta zawiera także obsługę kadrowo-płacową. Współpracujemy zarówno z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również z nowo powstającymi, którym oferujemy bezpłatne przygotowanie oraz złożenie dokumentów rejestracyjnych firmy. Nasz zespół tworzy kadra doświadczonych oraz dobrze przeszkolonych pracowników. Aby ciągle podnosić poziom oferowanych usług, współpracujemy z Kancelarią Biegłych Rewidentów, a także z doradcami prawnymi. Prowadzimy księgi handlowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Dbamy o bezpieczeństwo Klientów, toteż usługi naszego biura są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W trosce o to, aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności, bierzemy za nich na siebie ciężar kontaktów z Urzędami Skarbowymi i Inspektoratami ZUS.
  Biuro rachunkowe proponuje swoim Klientom usługi: prowadzenie ksiąg w zgodzie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie rozliczeń podatku VAT, CIT i PIT, sporządzanie bilansów oraz innych sprawozdań. Dodatkowo biuro księgowe sporządza sprawozdania z transakcji obrotu wewnątrzunijnego i przygotowuje sprawozdania statystyczne. W obszarze obsługi kadrowo-płacowej, zajmujemy się przygotowywaniem list wynagrodzeń pracowników, prowadzimy dokumentację do rozliczeń z ZUS oraz sporządzamy dokumenty związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników. Poza tym nasza księgowość prowadzi akta osobowe pracowników, czuwa nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich i szkoleń BHP. O wysokiej jakości proponowanych usług świadczą liczne referencje widoczne na naszej stronie firmowej. Dla nowych Klientów, w pierwszych 3 m-cach współpracy, przygotowaliśmy atrakcyjne upusty cenowe. Wszystkich potencjalnych Klientów zachęcamy do wysyłania zapytań na adres naszej poczty elektronicznej.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Deklar" Gliwice »

  Biuro rachunkowe DEKLAR Gliwice oferuje niskie ceny – zakres naszych usług to kompleksowa obsługa księgowa dla małych i średnich podmiotów gospodarczych.
  Priorytetem dla nas jest wspieranie biznesu naszych Klientów od samego początku prowadzenia działalności. Usługi księgowe oferujemy już na etapie zakładania firmy aż po kompleksową obsługę księgową rozliczenia podatkowe w zakresie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS, rozliczenia kadrowo-płacowe - tak, aby przedsiębiorca mógł od razu zająć się rozwijaniem swojego biznesu bez konieczności tracenia czasu i energii przy wdrażaniu się w sprawy księgowe.
  Nasze biuro posiada licencje Ministra Finansów na prowadzanie ksiąg rachunkowych a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Strona internetowa WWW redagowana poprzez doświadczonych specjalistów z zakresu księgowości. Wyszukają tu Państwo wartościowe i kompleksowe porady, jak wyselekcjonować de fakto dobre biuro rachunkowe, jak się współpracuje z taką spółką, jak również wartościowe dane z zakresu prowadzenia księgowości na własny rachunek. W ostatnim czasie poszerzyliśmy tematykę serwisu też o porady z innych zagadnień związanych z zarządzaniem firmą.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: