Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Przelewy do Polski »

  Wyjazdy do pracy za granicę "z głową". Emigranci przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii nie biorą pod uwagę tego czy i jak będą przelewać swoje pieniądze rodzinie, uważając to za sprawę, która, nie powinna rodzić żadnych kłopotów. I słusznie. Wystarczy po prostu zapoznać się z naszą ofertą. Nasz system transferów między bankami to innowacyjne i tanie rozwiązanie przeznaczone dla Polaków mieszkających na emigracji. Zapraszamy. Priorytetowy nacisk kładziemy na szybkość działania i bezwzględne bezpieczeństwo twoich środków. Nasze działania reguluje angielskie prawo.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy z Anglii do Polski »

  Czy przelewy do Polski są drogie? Dlaczego tak trudno zrobić przelew do kraju? Robienie przekazów pieniężnych z Polski do Anglii za pośrednictwem naszej firmy nie nastręcza trudności. Aby zrobić przelew zarejestruj się po prostu w serwisie transakcyjnym potem należy podać dane przekazu i sposób odbioru pieniędzy w Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą. Rejestracja jest bezpłatna. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny, wysokie kursy i szereg promocji.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski z Anglii »

  Transferuj środki pieniężne z UK taniej. Nie przepłacaj skoro można zrobić to bez zbytnich kosztów. Oferty instytucji transferujących pieniądze są czasami różnorodne. Różne kursy walut, inne prowizje, aż ciężko się w gruncie rzeczy połapać. Nasz system pozwoli Ci przejść przez dużą ilość trudnych wyborów w jaki sposób przelewać gotówkę do kraju. Na stronie pokażemy Ci nowoczesne rozwiązania, dzięki którym błyskawicznie, bez ryzyka i bez kłopotu przelejesz pieniądze do polskiego banku, uregulujesz rachunki w Polsce, czy spłacisz zadłużenie zaciągnięte w kraju. Nie daj się wydoić. Na pewno się nie zawiedziesz. Przed wykonaniem przelewu najlepiej jest zorientować się na rynku - jaka firma ma najlepszą ofertę.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śrem »

  Szybki rozwój Internetu inspiruje do budowania mechanizmów ułatwiających w poruszaniu się w rozmaitych działach gospodarki. Takimi narzędziami są katalogi internetowe, a doskonałym przykładem jest internetowych katalog firm handlowych Handel-Śrem. W nim poszukacie Państwo placówki prowadzące handel w mieście Śrem oraz w pobliskich miasteczkach. Każdy prowadzący sklep lub hurtownię w tym regionie ma możliwość napisać maila zgłoszeniowego na adres podany w katalogu i w ten sposób umieścić swój zakład na łamach witryny. Portal posiada wyszukiwarkę, która po wpisaniu poszukiwanej frazy jak na przykład:„Agrotech ” „Media Expert Śrem” czy "EUREKA Śrem"wyświetli sklepy czy hurtownie wymienionym towarem.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Bazy danych służą do ułatwiania w poruszaniu się pośród dużych ilości placówek. Dzieje się to dzięki segregowaniu według rozmaitych kategorii. Całość uzupełnia czytelna wyszukiwarka, by szybko znaleźć potrzebną treść. Tak to działa w serwisie placówek usługowych miasta Śrem. Wstawiamy więc w pole mechanizmu: „Śrem szkoła rodzenia”, „Przedszkole Niezapominajka Śrem” lub "gabinet stomatologiczny Śrem" i uzyskujemy wykaz wszystkich firm spełniających podane kryteria. Po wybraniu przykładowego zobaczymy stronę w katalogu z nazwą, znakiem graficznym, adresem, telefonami, e-mail, stroną internetową, krótką ofertę. Zatem każdy Internauta odnajdzie tutaj warsztat, z niezbędnymi informacjami do kontaktu.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Wrocław »

  Portal Confero.pl zawiera bazę danych obiektów z całej Polski, w których istnieje możliwość by zorganizować konferencje. Przedsiębiorstwa z mazowieckiego, wielkopolskiego czy z województw nad morzem, przedstawiają tam swe oferty, dzięki czemu każdy kto pragnie wyszukać obiekt konferencyjny będzie miał ułatwione zadanie. Wsparciem jest tu też dostępna w serwisie wyszukiwarka, która posiada takie kryteria jak na przykład wielkość sal konferencyjnych.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • GMP kosmetyczne »

  GMP Kosmetyczne to Dobre Praktyki Produkcyjne dla branży kosmetycznej.GMP kosmetyczne przeznaczone jest dla wszystkich firm zajmujących się produkcją kosmetyków i nie tylkoZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady, które wchodzi w życie 11 lipca 2013 roku, firmy kosmetyczne będą zobligowane do wdrożenia i stosowania systemu zgodnego z GMP Kosmetyczne.Norma GMP Kosmetyczne to zakres wymagań Dobrych Praktyk Produkcyjnych, które zawirają wytyczne dla personelu, pomieszczeń, wyposażenia, surowców i materiałów opakowaniowych, produkcji, wyrobu gotowego, laboratorium kontroli jakości, odpadów, podwykonawstwa, reklamacji, wycofania z rynku, audytów wewnętrznych i niezbędnej dokumentacji.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Poznań »

  Powierz aranżację Twojego ogrodu architektom zieleni z Biura Projektowego Ogrody Porosa. Propozycja usług adresowana do wymagających usługodawców o wysublimowanym smaku obejmuje kompleksowe projekty ogrodów. Wykonania realizowane przez Biuro Projektowe Ogrody Porosa wyróżniają się estetyką lub ergonomią. Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na witrynie www czy telefonicznie: 604419593 oraz 618269270.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Printmaster – drukarnia offsetowa – atrakcyjne ceny »

  Duże nakłady druku przygotowane w krótkim czasie – tym charakteryzuje się właśnie dukania offsetowa, którą chcielibyśmy ci pokrótce zaprezentować. Używamy do druku offsetowego pięciokolorowej maszyny KBA z wieżą lakierującą, dzięki czemu gotowe wydruki Bydgoszcz oprócz doskonałej jakości charakteryzują się także podwyższoną odpornością na niekorzystne warunki. Możesz nam zlecić na przykład drukowanie ulotek, wizytówek, kalendarzy, plakatów oraz innych materiałów informacyjnych. Przygotowane przez nas wydruki Bydgoszcz zawsze będą dla ciebie satysfakcjonujące, a czas ich przygotowania nigdy nie przekroczy tego, które wspólnie ustaliliśmy. Zanim zlecisz na drukowanie ulotek i innych materiałów, zapoznaj się ze szczegółami oferty dostępnej na naszej stronie internetowej – printmaster.com.pl. Na stronie znajdziesz istotne informacje na temat naszej oferty, a także kompletny zakres usług, który świadczymy na obecną chwilę. Chcielibyśmy, abyś miał na uwadze, że nasza drukarnia oprócz atrakcyjnych cen oferuje także wysoką jakość; w dobie dużej konkurencji nie warto spoglądać jedynie na cenę, ale również na jakość, która za nią idzie. My nie mamy się czego obawiać, bo wiemy, ze nasza oferta jest jedną z lepszych na rynku, dlatego właśnie grono naszych stałych klientów stale się poszerza. Być może już wkrótce także ty zostaniesz naszym klientem i również będziesz zadowolony ze współpracy z nami, do tego stopnia, aby polecić nas swoim znajomym.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal rolniczy »

  Portal rolniczy jest serwisem dla rolników i osób związanych z rolnictwem- Patrząc na przemysł rolniczy dostrzegamy, jak aktywnie ewoluuje rolnictwo.
  Zatem naszą uwagę poświęcamy na prowadzenie fachowego portalu poświęconym rolnictwie.
  Portal zawiera wiadomości takie jak:
  - główne wiadomości rolnicze
  - maszyny dla rolnictwa
  - kredyty dla rolników
  - targi rolnicze - informacje o terminie, miejscu
  - ceny rolnicze
  - używane maszyny rolnicze
  - produkcja roślinna
  - doradztwo rolnicze
  - firmy rolnicze
  - zaopatrzenie rolnictwa
  - Instytucje rolnicze
  Zachęcamy do dodania firm rolniczych do katalogu firm, publikacji Państwa aktualności dotyczących produktów rolniczyc, maszyn rolniczych, nowości z branży rolniczej, ogłoszeń rolniczych, informacji o targach rolniczych.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski »

  Propozycja usług firmy DICTUM – TŁUMACZENIA czy nauka rosyjskiego we Wrocławiu obejmuje tłumaczenia pisemne oraz ustne, jak również naukę słownictwa związanego z zakresami takimi jak ekonomia, import, kooperacja ponadnarodowa, prawo i procedury unijne. Wioletta Budynek, tłumacz z języka rosyjskiego oferuje tłumaczenia pisemne czy ustne, zapewniając odbiorcom prywatnym, instytucjonalnym czy firmowym błyskawiczne terminy wykonania zleceń tłumaczeniowych i naukę języka w optymalnych dla ucznia porach. Fachowy tłumacz język rosyjski wykonuje
  przekład pism biznesowych czy branżowych witryn internetowych, tłumaczenia ustne w trakcie negocjacji biznesowych czy specjalistycznych konferencji. Zapraszamy do składania zleceń: Wrocław, tel. 501 358 320.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski »

  Przekazy pieniezne do Polski z firmą Funcik. co. uk to najlepszy sposób na tanie wysyłanie do kraju. Bezpieczne transfery za naszym pośrednictwem dają wiele mozliości. Szybki przekaz w 10 minut lub też transfer na okaziciela. Każdy znajdzie optymalne rozwiąznie. Nasz kurs funta spodobał się wysyłającym i często wracają ponownie. Więcej szczegółów na stronie interenetowej www. funcik. co. uk - Tanie przelewy do Polski.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy klejące »

  Uszczelki znajdujące się w asortymencie przedsiębiorstwa TESA stanowią źródło oryginalnych sposobów dla poprawy życia codziennego w mieszkaniu lub w biurze. Takim produktem są między innymi taśmy dwustronnie klejące. Stosowane są w drobnych pracach naprawczych, jak również w różnego rodzaju pracach twórczych. Taśmy dwustronne mogą służyć do łączenia zdjęć czy ozdób. Innym towarem, który ciągle odznacza się sporym zainteresowaniem są uszczelki do drzwi oraz do okien. Dystrybuowane uszczelki gumowe czy silikonowe nadają się idealnie do zabezpieczania obiektów przed niepotrzebną stratą ciepła. Oprócz wspomnianych taśm dwustronnych klejących, przedsiębiorstwo TESA ma w swojej ofercie także taśmy antypoślizgowe i taśmy ostrzegawcze, które mają za cel zwiększenie bezpieczeństwa w różnego rodzaju obiektach.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla dzieci »

  Producent dla dzieci, dostarczający atrakcyjne produkty, wysokiej jakości. Opiekunowie szybko spotkają tu elementy koniecznego umeblowania dziecięcego pokoju. Inni dorośli z kolei łatwo dopasują wyrób najlepszy na prezent. Projektując wszystkie produkty, firma pamiętała o rozmaitych potrzebach nie tylko maluchów ale i rodziców, dobierając koncepcje ułatwiające ochronę nad maluchami. Przykładowo kojec dziecięcy wzbogacony jest w kółka z hamulcami, ułatwiające jego przemieszczanie. Wszystkie wózki dziecięce mają z kolei amortyzowane koła. Atrakcyjnym dodatkiem jest dodanie elementów umożliwiających gromadzenie np. zabawek. Z myślą o przyjemności i rozwoju dzieci artykuły mają uwzględnione miejsce na instalację pałąka z zabawkami lub modułu grająco-świecącego. Firma gwarantuje także korzystne ceny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczny podgrzewacz wody »

  Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami jak Termet, sklep Mikas z Poznania, może zapewnić wysoką klasę sprzętów gazowych. Są to kotły gazowe, podgrzewacze wody czy piece gazowe, jak też części do tego rodzaju urządzeń. Kontrahenci mogą tam nabyć lampy gazowe, reduktory gazowe czy też grzejniki aluminiowe. Nad efektywnością oraz solidnością systemów instalacyjnych czuwają też takie proponowane w sklepie artykuły jak liczniki gazu lub czujniki czadu.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań »

  W naszym kraju niezwykle ważne są profesjonalne porady prawne świadczone w każdym z miast. Dzięki nim ludzie czują się bezpieczni. Firma Prokura Inkasso zapewnia tego typu usługi. Grupa doświadczonych prawników i adwokatów pomoże każdemu klientowi. Oprócz usług prawnych w firmie tej możemy znaleźć pomoc przy zaciąganiu pożyczek i kredytów czy też równie potrzebne usługi windykacyjne. Dokładne ceny ustalane są z każdym klientem indywidualnie.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Hiszpania »

  Apartamenty w Hiszpanii do sprzedaży teraz w niskich cenach. Odwiedź biuro nieruchomosci IBERMAXX w Hiszpanii a przekonasz się jakie apartamenty teraz możesz kupić w Hiszpanii. IBERMAXX specjalizuje się w ofertach z Costa Blanca północnej. Najlepsze oferty z Benidorm, Alicante, Albir, Alfaz del Pi oraz z Altea. To tutaj kupisz najlepsza wille w Hiszpanii. Piękne ciepłe morze czeka na swoich włascicieli. Organizujemy kredyty hipoteczne dla Polaków zamierzających kupić dom w Hiszpanii bez gotówki. Odwiedż biura IBERMAXX w Torrevieja, oraz w Albir na Costa Blanca. Witamy w Hiszpanii. Czas na swietne inwestycje z nami.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Poznań »

  Firma Drabant Taxi od niespełna dwudziestu lat z sukcesami realizuje usługi transportowe na terenie Poznania oraz okolic. Propozycja usług transportowych skierowana jest do klientów prywatnych, jak również do dużych i mniejszych przedsiębiorstw albo urzędów państwowych. Drabant Taxi organizuje transport mebli, urządzeń przemysłowych, materiałów budowlanych czy sprzętu nagłaśniającego. Firma zapewnia ogromny tabór wysokiej klasy pojazdów: od samochodów osobowych po kontenery służące do fachowego transportu dobytku klientów zamawiających usługi w rodzaju tanie przeprowadzki. Drabant Taxi zapewnia najniższe na rynku ceny usług przewozowych w rejonie Poznania i całej Wielkopolski. Kontakt całodobowo, za pośrednictwem strony internetowej i telefonicznie: 723 830 150.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna w rozsądnej cenie w Krakowie »

  Dobry odpoczynek umożliwi stosowne skupienie oraz wolę do pracy w czasie konferencji biznesowej. Dla organizatorów konferencji biznesowych spotkania i rozmowy to bardzo istotny punkt w pracy co dnia. Odpoczynek w czasie trwania konferencji biznesowej jest prawdopodobny, bo niektóre hotele mają w ofercie spa. Środowisko branżowe w większości zbiera się na konferencjach branżowych, żeby omówić obowiązujące tematy, ale i zintegrować się. Duża liczba osób wybiera na konferencje branżowe hotele, bo w jednym miejscu są w stanie równocześnie rozlokować uczestników. Dzięki konferencjom branżowym można zyskać istotną reputację w swoim otoczeniu.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutory wody »

  Woda jest jednym z najcenniejszych składników naszego organizmu. Znaczące jest więc to, co pijemy. Wejdź na stronę www.doskonalawoda.pl i spójrz, jaką ofertę przygotowała dla Państwa nasza firma. Dystrybutory do wody, woda do biura, nowoczesne bidety, kawa i ekspresy do kawy, filtry do wody stworzone z troską o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej rodziny, pracowników Twojego biura oraz indywidualnych użytkowników. Nie szukaj idealnej wody! Nasze dystrybutory wody - bazujące na technologii odwróconej osmozy - są perfekcyjnym wyjściem w każdej sytuacji.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: