HACCP

HACCP Strona internetowa, na której jest możliwość, aby zlecić w pełni profesjonalne wdrożenie systemu HACCP. Oferujemy najwyższej jakości dokumenty haccp oraz instrukcje haccp. Również mamy do zaoferowania szkolenia z zakresu zarządzania systemem haccp oraz minimum sanitarne GMP/GHP. Z naszej oferty skorzystało już setki zadowolonych klientów z branży spożywczej. Jeśli poszukujesz specjalistycznej firmy od haccp, to odwiedź naszą stronę. Na naszej stronie można zakupić wzorcowe dokumenty haccp, dzięki którym można samodzielnie przygotować haccp w własnej firmie. Serdecznie zapraszamy do wejścia na stronę.

Szczegóły strony konsultant-haccp.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę konsultant-haccp.pl:

HACCP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia dla firm »

  Szkolenia pracownicze to na dzień dzisiejszy świetne narzędzie na podnoszenie umiejętności praktycznych zatrudnionego personelu. Jesteśmy w stanie bez wątpienia stwierdzić, że nie występują lepsze metody pogłębiania zasobów praktycznej wiedzy, która to bezspornie niesie większą wartość niż książkowa. Szkolenia biznesowe – tylko one potrafią uczynić z nas prawdziwych fachowców w danej dziedzinie. Szkolenia biznesowe rozwijają nasze umiejętności – stawiają nam problemy, z którymi zawodowiec winien sobie radzić. Zatem szkolenia biznesowe są ogromną korzyścią podobnie jak dla przedsiębiorstw, jak i dla szkolących się pracowników. Szkolenia pracownicze dopasowane na potrzeby określonej firmy pomaga jej zdobyć doskonalszą specjalizację, a co idzie za tym być coraz bliżej najważniejszego celu – wzrostu zasobów firmy.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy »

  Zawsze przypominamy chińskim importerom, że Import z Chin to nie jednorazowy wyjazd a długotrwały proces. Aby przywóz towarów z Państwa Środka był sukcesem, zależy od wielu czynników, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Państwa Środka, zdobycie potrzebnych certyfikatów oraz pozwoleń od chińskiego kontrahenta, zorganizowanie całej logistyki aż po sprzedaż w PolsceWiele przedsiębiorców myśli jak zacząć import z Chin? Jak wyszukać producenta w Chinach.Najlepszym sposobem są targi handlowe w Chinach. W Chinach targi handlowe organizowane są prawie non-stop. Każdy z importerów wyszuka interesującą go branże na wystawach w Chinach. Po wyszukaniu chińskiej hurtowni ważne jest sprawdzić jej wiarygodność. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są wiarygodnymi firmami, często firmy oszuści lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.Dlatego dzięki portalowi www.chinskiraport.pl można fabrykę z Chin sprawdzić. Jest to jeden z pierwszych etapów handlu z Chinami. Dowiedzieć się możemy kiedy fabryka w Chinach powstała, czy czy firma w Chinach to producent czy pośrednik? Czy chiński dostawca ma wszystkie potrzebne certyfikaty CE, ISO oraz chińską licencję eksportową?Warto pamiętać, że Import z Chin bazuję na przedpłacie dlatego pewność, że fabryka chińska istnieje jest ważna dla bezpiecznego importu od chińskiej firmy.Nasze oddziały w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. chińskiej fabryki. Zajmuje to tylko 72 godz.zachęcamy do kontaktu pod nami pod numerem +48 532-619-322 lub emailem: kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Targi w Chinach - Import z Chin 2012 »

  Nie ważne, czy chcesz zacząć
  Import z Chin czy importujesz już z Chin lub masz swój oddział w Chinach, a może po prostu chcesz zdobyć wizę biznesową do Chin lub chcesz znaleźć wystaw handlowych?
  Chińska Izba Gospodarcza pomaga we wszystkich rodzajach relacji z Chinami.
  Nasze biura w Chinach wraz z wyszkolonym personelem, tłumaczami wpieramy przedsiębiorcom zajmującym się chińskim importem jak i exportem do Chin
  Chiny to globalny rynek, z setkami fabryk dostarczających każdy produkt. Jest to olbrzymi rynek dla naszych produktów. Posiada najliczniejszą liczbę konsumentów.
  Zawsze przypominamy chińskim importerom, że chiński import to nie jednorazowy zakup a cały proces. Aby import z Chin były udane wpływ ma wiele czynników przykładowo jak wybór wiarygodnej
  Firmy z Chin, zdobycie wszelkich wymaganych certyfikatów i pozwoleń od chińskiej firmy, przygotowanie logistyki aż po sprzedaż w Europie.
  Służymy profesjonalną pomocą przy eksporcie do Chin. Zapraszamy do kontaktu z nami 585501883 lub emailem: pchig@pchig.pl.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdalny pomiar zużycia energii | NUMERON »

  Firma Pracownia Informatyki NUMERON Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie to solidny i sprawdzony partner w biznesie. Obecność na rynku ponad 16 lat pozwoliła nam w pełni poznać potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu możemy świadczyć coraz lepsze usługi oraz produkować coraz lepszy sprzęt i oprogramowanie dla energetyki zawodowej. Sprawdź naszą ofertę, zapytaj o system odczytowy Energia oraz najnowsze urządzenia proBox i smartBox. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Adwokat Beata Nowakowska z Gdańska realizuje się w działalności prawniczej, która odpowiada bezpośrednio wyszukiwaniu na hasło "adwokat Gdańsk" lub "kancelaria adwokacka Gdańsk".Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferty, to wejdź na stronę www kancelarii i zapoznaj sie z zasadami świadczenia usług i preferowanymi składnikami oferty kancelarii. Mam nadzieję, że zdecydujesz się pozostać ze mną i dać mi zlecenie na poprowadzenie swojej sprawy.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Savoir vivre »

  Choć etykieta biznesu staje się obecnie coraz bardziej popularna, nie wszyscy znają zasady, jakimi należy się w niej kierować. Z tego też powodu postanowiliśmy uruchomić nasza stronę i to właśnie na niej opisać wszystkie zasady, którymi powinno się kierować w kontaktach z potencjalnymi klientami. Tworząc stronę staraliśmy się, aby każde nawet najbardziej zawiłe zasady przedstawić w wyjątkowo prosty i przystępny sposób. Liczymy więc, że dzięki temu każdy z łatwością je sobie przyswoi i zdoła zapamiętać. Życzymy powodzenia.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Po co korzystamy z usług notariusza z Katowic »

  Frapujesz się co chcesz czynić w przyszłości? Najlepiej scalić zaciekawienia z porządną płacą. Przykładem takiego fachu być może być notariusz, przyjrzyjmy się bliżej tej profesji. Zawód notariusza to bardzo renomowany dodatkowo poważany w społeczeństwie zawód, zatem również osobą chcącą zostać profesjonalnym notariuszem musi zrealizować mnóstwo wymagań by zdobyć zamiar mówi Janina Durzyńska - Trybus . Pełny proces układa się z kilku etapów powinno się liczyć się spośród tym, że potrzeba będzie dużo więcej czasu i wytrwałości żeby cel.Notariusz Zabrze przede wszystkim opracowuje akty notarialne także projekty aktów. przygotowywaniem uwierzytelnionych duplikatów dokumentów, sporządza protesty weksli dodatkowo czeków, przechowuje depozyty, przyjmuje dotyczące spadków, darowizn, obrotu posiadłościami

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działanie 8.2 »

  Wypatrujesz firmy która pomoże pozyskać Ci dotację dla Twojej firmy? Skorzystaj z oferty MG premium sp. z o.o. znajdującej się na witrynie dotacje-unijne.org. Zajmujemy sie wszechstronną pomocą w pozyskiwaniu dotacji unijnych w ramach programu operacyjnego innowacyjna gospodarka. W ofercie między innymi pomoc w zdobywaniu funduszy z działań 8.1, 8.2, 6.1 (Paszport do eksportu), 4.3. Pomagamy zarówno działającym firmom, jak też poszukującym funduszy na rozpoczęcie działalności. Pomagamy również w tworzeniu biznesplanów i studiów wykonalności pomocnych przy pozyskaniu kredytu, czy też inwestora. Oferujemy przeprowadzenie analizy możliwości dofinansowania dla każdego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vadim Rekel - Psycholog Biznesu, Coach, Trener »

  Coaching kariery lub coaching zawodowy to nie tylko narzędzie do szukania pracy, ale pomaga po jej znalezieniu. W psychologii biznesu ważne znaczenie dla pracodawcy jest okres próbny. Jak przekonać do siebie pracodawcę?
  Jak przetrwać w nowej firmie? Na te nurtujące pytania da odpowiedź coaching kariery i coaching zawodowy, a w zależności od branży również coaching biznesowy lub biznes coaching.
  Jak mówi trener biznesu i psycholog - z dyplomem w ręku zaczynasz szukać pracy. Wreszcie po szkoleniach z coachingu kariery udaje Ci się znaleźć coś odpowiedniego - być może jest to nawet praca Twoich marzeń. Myślisz, że najgorsze już za Tobą. Czy tak jest rzeczywiście - zadaje pytanie ekspert z psychologii biznesu, coach i trener biznesu? Zdaniem coachów i trenerów biznesu okres próbny to najtrudniejszy moment w karierze. Jak się zachować? Jak uniknąć wpadek? Jak wyrobić sobie dobrą opinię, wzbudzić szacunek i przekonać szefa, że zatrudniając Cię, dokonał jedynego słusznego wyboru? Przede wszystkim nie panikuj - coaching kariery i coaching zawodowy jest rozwiązaniem! Potrzebujesz teraz rady od psychologa i trenera biznesu, jak osiągnąć sukces, szczegółowych wskazówek - coacha i mentora, jak postępować, by przetrwać, utrzymać się na stanowisku i kontynuować oszałamiającą karierę. To właśnie oferuje Ci coaching kariery i program Coaching i Nowa Psychologia Biznesu. Okres próbny - to nie problem dla coacha i trenera biznesu.
  Wiedza i chęć zdobywania nowych doświadczeń zapewniają dobry start zawodowy dzięki coachingu kariery. To jednak dopiero początek długiej i wyboistej drogi - mówi psycholog biznesu. To, czy Twoje kompetencje i możliwości zostaną docenione, jest warunkowane przez dziesiątki niezależnych czynników. Coaching kariery ma swoje rozwiązanie.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie sprzedażowe »

  Firma szkoleniowa powstała z zadaniem opartym na wsparciu klientów w działalności biznesowej. Dla nas cele naszych współkontrahentów to najważniejsze zadania, które pragniemy spełniać z pełnym oddaniem.
  W prezentowanej, ciekawej ofercie znajdują się dobrej jakości szkolenia menedżerskie, kierowane przez wyspecjalizowanych instruktorów. To niekwestionowani profesjonaliści w swoich dziedzinach, bezbłędnie radzący nawet w ciężkich przypadkach. Liczymy na to, aby Klienci Compass Consulting polepszali się krocząc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku. My sami również kształtujemy się wdrażając pionierskie metodologie instruktażowe. Nasze kursy to odpowiedź na potrzeby Klienta, który spełniamy w trakcie wzajemnej kooperacji.
  Polecamy szczególnie szkolenia z prezentacji dla kierowników w firmie. W swojej ofercie posiadamy również szkolenia z obsługi klienta, marketingowe, prawne i dla branży HR. Dla firm oczekujących gruntownego wsparcia polecamy coaching, bazujący na kompleksowym wsparciu naszego coacha biznesu.
  Compass Consulting to firma z dużymi możliwościami szkoleniowymi.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »