Www.kognitariat.pl - Obsluga księgowa

Www.kognitariat.pl - Obsluga księgowa Kognitariat - to nowoczesne i profesjonalne biuro księgowo-podatkowe z Warszawy, które zapewnia kompleksowe wsparcie dla firm. Nasi wykwalifikowani specjaliści nie tylko zajmą się prowadzeniem wszelkich formalności związanych z prowadzeniem spółek czy działalności, ale także reprezentują klientów w różnych urzędach. Prowadzimy księgowość, rozliczamy płace, załatwiamy sprawy kadrowe i sporządzamy różne dokumenty i raporty finansowe dla służb zarządzających firmą. Dodatkowo biuro Kognitariat zajmuje się doradztwem podatkowym oraz interpretowaniem prawa podatkowego - nasze uzasadnienia pozwoliły wielu klientom wygrać spory z urzędem skarbowym. Kognitariat wyróżnia się także nowoczesnym podejściem do klienta. U nas klient jest nie tylko traktowany indywidualnie, ale także może skorzystać z e-księgowości, czyli platformy on-line, dzięki której ma stały podgląd realizowanych usług i wszystkich danych swojej firmy.

Szczegóły strony www.kognitariat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kognitariat.pl:

Www.kognitariat.pl - Obsluga księgowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Poznań »

  Oferujemy swoje wszechstronne usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Nasze biuro rachunkowe i podatkowe ŁABUTKA & NIEDBAŁA wyróżnia się wysoką jakością obsługi. Otwarte w 2000 roku biuro stale współpracuje z biegłym rewidentem i kancelarią radców prawnych. To oraz długoletnie doświadczenie w obsłudze klientów prywatnych i biznesowych, fundacji czy stowarzyszeń przyczynia się do konkurencyjności naszej firmy w branży rachunkowo-księgowo-podatkowej. Oferujemy prowadzenie księgowości w biurze firmy klienta. Wycena usługi jest indywidualna i zależy od formy prawnej podmiotu, typu obsługi, ilości księgowanych pism, a także liczby zaangażowanych pracowników (księgowa, doradca prawny i podatkowy etc.) Dane: Poznań, ul. Trybunalska 38, tel. 604 150 974 lub Śrem, ul. Chłapowskiego 24/4, tel. 602 157 968.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza »

  Działalność gospodarcza to zwykle ogromna szansa dla wielu osób, które nie mają możliwości znaleźć dobrze płatnej oferty pracy. Jednak do prowadzenia biznesu nie wystarczy jedynie doskonały pomysł, zapewniający wymagane dochody. Każda działalność wymaga ponadto prowadzenia rachunkowości, wypełniania deklaracji podatkowych a także dokumentacji ubezpieczeniowej i list płatniczych. Zamiast zatrudniać profesjonalistę w tej dziedzinie można skorzystać z usług, które świadczy biuro rachunkowe. Profesjonalna oferta wsparcia przy prowadzeniu wymaganej przez organy skarbowe i Zakład Ubezpieczeń Społecznych dokumentacji sprawia, że coraz większa grupa biznesmenów decyduje się na skorzystanie z oferty jaką proponuje biuro rachunkowe. Mają gwarancję, że jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i nie będzie budzić żadnych wątpliwości w przypadku przeprowadzanej przez upoważnione organa kontroli doraźnej.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Krakowskie biuro rachunkowe Hascon, zajmuje się profesjonalną, wszechstronną obsługą firm oraz przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz dostrzeganiu potrzeb klientów biuro może cieszyć się renomą pośród jednostek tego typu. Biuro rachunkowe Hascon świadczy usługi w obszarze obsługi księgowej, prowadzenia ksiąg przychodu i rozchodu, prowadzenia ksiąg rachunkowych, przygotowywania list płac i prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników. Oprócz tego świadczy usługi w zakresie przygotowywania rocznych sprawozdań z działalności i rozliczenia z US jak również ZUS. Stale współpracuje również ze sztabem profesjonalistów z zakresu doradztwa podatkowego, z kancelarią prawną, notarialną, z biegłym rewidentem jak także doradcą do spraw BHP.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Podejmujemy się prowadzenia finansów oraz księgowości dla Spółek Cywilnych jak także osób fizycznych. Nasze wykształcenie oraz duże doświadczenie powoduje, iż z wielką odpowiedzialnością przystępujemy do swojej pracy. Biuro jest do Państwa dyspozycji w każdej chwili, bowiem do każdego klienta podchodzimy wyjątkowo. Pełna oferta naszego Biura Rachunkowego F&K prowadzonego przez Annę Litwę-Janeczek znajdą Państwo na internetowej stronie biurofk.zgora.pl.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Poznań »

  Biuro rachunkowe zostało założone na podtawie indywidualnego pomysłu przez absolwentkę Akademii Ekonomicznej. Od 2009 roku realizuje każde zamówienie klientów. Anmar to odpowiednie kwalifikacje i renoma. Tylko tyle doświadczenia pracy umożliwia skteczną realizację zleceń. Oferta biura ukierunkowana jest do małych i dużych firm, które potrzebują pomocy w obszarze pilnowania ksiąg rachunkowych, plac i kadr. Przedsiębiorstwo stale oferuje akcje promocyjne dla osób zainteresowanych, co wpływa na atrakcyjność i konkurencyjność przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Deklar" Gliwice »

  Biuro rachunkowe DEKLAR Gliwice oferuje niskie ceny – zakres naszych usług to kompleksowa obsługa księgowa dla małych i średnich podmiotów gospodarczych.
  Priorytetem dla nas jest wspieranie biznesu naszych Klientów od samego początku prowadzenia działalności. Usługi księgowe oferujemy już na etapie zakładania firmy aż po kompleksową obsługę księgową rozliczenia podatkowe w zakresie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS, rozliczenia kadrowo-płacowe - tak, aby przedsiębiorca mógł od razu zająć się rozwijaniem swojego biznesu bez konieczności tracenia czasu i energii przy wdrażaniu się w sprawy księgowe.
  Nasze biuro posiada licencje Ministra Finansów na prowadzanie ksiąg rachunkowych a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki fiskalne »

  Profesjonalny przewodnik dla nowych i zaawansowanych użytkowników kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Doświadczeni specjaliści przekazują informacje rzetelnie i prosto. W poradniku "Twoja kasa fiskalna" wynajdą Państwo zawsze bieżące dane o przepisach, obowiązkach użytkownika, zasadach ewidencjonowania sprzedaży, jak również konkretnych produktach. Prawie każdy czytelnik ze stuprocentową pewnością znajdzie tu dane, których szuka.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Strona internetowa WWW redagowana poprzez doświadczonych specjalistów z zakresu księgowości. Wyszukają tu Państwo wartościowe i kompleksowe porady, jak wyselekcjonować de fakto dobre biuro rachunkowe, jak się współpracuje z taką spółką, jak również wartościowe dane z zakresu prowadzenia księgowości na własny rachunek. W ostatnim czasie poszerzyliśmy tematykę serwisu też o porady z innych zagadnień związanych z zarządzaniem firmą.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski ksiegowy »

  Jesteśmy korporacją która na sektorze egzystuje już od niezmiernie niemało latek. Nasza służba podpiera się na konsultacji z obszaru rachunkowości oraz księgowości. Nasz zbiór wybitnie sprawnych specjalistów sprawia, iż prowadzone przez nas przedsiębiorstwo rachunkowe będzie w stanie wyłożyć kompletną obsługę rachunków, specyfikacji rachunkowej dowolnej jednostki. Na przełomie wielu lat solidnie kierowaliśmy i zarządzamy dużymi także średnimi jednostkami zaś nasze przedsiębiorstwo rachunkowe w Londynie radzi sobie z poniekąd niezmiernie zagmatwanymi ideami. Jeśli właśnie twoja firma potrzebuje przydatnej usługi z poziomu księgowości to jesteśmy w stanie poświadczyć Tobie pełny zbiór pomocy, które z pewnością zadowolą każdego. Jeśli idzie o sprawy rachunkowe to idealnie jest je zawierzyć profesjonalistom aby nie zrobić nietaktu. Zachęcamy do nas, postaramy się odciążyć w jakiejś transakcji.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biegły rewident Wałbrzych »

  Biuro księgowe Iwona Szalwa działa od 1992 roku w Wałbrzychu. Kompetencje i długoletnie doświadczenie umożliwiają kompleksową obsługę przeróżnego typu spółek w zakresie działań rachunkowych oraz badania sprawozdań finansowych. Dobrze dobrani, doświadczeni pracownicy mają obowiązkowe certyfikaty pozwalające na oferowanie tego rodzaju usług są one dostosowane zarazem osobom prywatnym jak i małym i średnim firmom.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »