Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Balustrady

 • Rolety wewnętrzne Poznań »

  Rolety i żaluzje etapami wypierają do tej pory stosowane zasłony. Panel Track to jeszcze bardziej nietypowe rozwiązanie. Centrum Rolet z Poznania jest sklepem o rozpiętym asortymencie rolet i żaluzji. Produkty te zaliczają się do wyjątkowo ekskluzywnych. To znaczący składnik organizacji wnętrza. Rolety czy żaluzje powinny być dostrojone do typu wnętrza, a sklep z Poznania wspiera nas informacją specjalistów.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe »

  Nasza firma specjalizuje się tworzeniem oraz dystrybucją wszelakich bram do przemysłu i prywatnych posesji. Jesteśmy także wiodącym partnerem wielkich marek takich jak Krispol czy Somfy. Na rynku istniejemy już od 2000 roku, dzięki czemu mamy na swoim koncie już mnóstwo zakończonych projektów oraz mnóstwo zadowolonych klientów. Oferujemy dodatkowo usługi serwisowe i mamy możliwość przedłużenia gwarancji czołowych producentów. Nasza oferta jest dość rozbudowana, zajmujemy się także ogrodzeniami, automatyką, drzwiami, oknami i innymi czynnikami wykończenia domów.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka do bram »

  Napędy do bram renomowanych firm montuje do swoich wyrobów przedsiębiorstwo ARTMET Kowalstwo Artystyczne. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem wyrobów metalowych takich jak bramy, ogrodzenia, balustrady, barierki, kraty, siatka ogrodzeniowa oraz inne akcesoria, w tym akcesoria kominkowe. W naszej ofercie znajduje się automatyka do bram renomowanych firm . Swoje usługi świadczymy profesjonalnie, szybko i fachowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady i przęsła »

  Remontując rezydencję należałoby zastanowić się nad odpowiednim ogrodzeniem, które będzie odgradzało od sąsiadów. Wspaniałym miejscem, w którym można nabyć wszelkiego rodzaju bramy jest firma AAR Szczęsne z woj. warmińsko-mazurskiego. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu - wieloletnie działanie na warmińsko-mazurskim zbycie usług ślusarsko-spawalniczych wywołała, że mamy wyłącznie szczęśliwych konsumentów.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Więźba dachowa »

  Poniższy serwis online prezentuje ciekawą ofertę Zakładu Przemysłu Drzewnego POLDREWEX, którego przedmiotem funkcjonowania jest produkowanie doskonałej klasy budowlanego drewna. Możesz tu nabyć między innymi: dachową więźbę, tarcicę obrzynaną, łaty, sztachety, deski obiciowe. Sprawdzeni fachowcy dbają nie tylko o dokładną obróbkę produktów, ale także o zapewnienie odpowiedniej wytrzymałości na niesprzyjające warunki pogodowe. Oprócz tego tartak wykonuje różnego rodzaju roboty budowlane. Należy do nich budowa placówek publicznych.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty PIXEL - Kompleksowe Usługi Budowlane »

  OFERTA PRAC BUDOWLANYCH. remonty domów, remonty mieszkań, odnawianie starych domów. murowanie z cegły, tynki gipsowe, gładzie gipsowe. skuwanie tynków, rozbiórka elementów wyposażenia. armatura łazienkowa, ceramika sanitarna . wylewki, posadzki betonowe. malowanie ścian wewnętrznych. montaż płyt gipsowo-kartonowych. ścianki działowe, sufity podwieszane. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych. elektryka, instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, c.o.. wykończenia wnętrz. montaż drzwi i okien. docieplanie budynków, docieplanie poddaszy. malowanie elewacji. ogrodzenia, chodniki, układanie kostki brukowej ...* konsultacje projektowe i aranżacja wnętrz (współpraca z architektem)

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane »

  Firma działa już od 20 lat. Nasze produkty to w głównej mierze schody i drzwi. Wykonujemy i montujemy każdego rodzaju schody przestrzenne-samonośne proste, zabiegowe, łamane, spiralne i inne na życzenie zleceniodawcy; o policzkach pełnych, zębatych, wiszących stopniach na poręczy lub mieszanych jeśli chodzi o rodzaj policzków.Robimy także schody na betonie lub innych konstrukcjach, z materiałów powierzonych i własnych. Wykonujemy i montujemy drzwi zewnętrzne, przejściowe, garażowe i inne według własnych wzorów jak zarówno podanych przez klientów o nietypowych wymiarach o różnej kolorystyce. Robimy konfesjonały, ławki, klęczniki oraz umeblowanie zakrystii w kościołach. Możemy zaprojektować co więcej zamontować na miejscu dany produkt. Do naszych wyrobów wykorzystujemy drewno z suszarni firm zajmujących się profesjonalnym suszeniem drewna. Od pewnego czasu wysyłamy nasze wyroby również poza granice polski.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych »

  W aktualnych czasach każde renomowane miejsce powinno mieć WC dla niepełnosprawnych. Informacjami służy w tym zakresie team ekspertów przedsiębiorstwa DISPEL. Po pierwsze,, asortymentem usprawnień sanitarnych (ławki nawannowe, krzesełka prysznicowe, poręcze dla osób niepełnosprawnych – uchylne, kątowe), po wtóre, kompetentnym konsultingiem, dotyczącym urządzania łazienki dla niepełnosprawnych i starszych. Wygodne zaprojektowanie łazienki to bardzo ważna kwestia, która będzie owocowała przez długi czas. Pozwala na wygodne korzystanie z łazienki całkowicie dyskretnie. Stosownie wykonany uchwyt łazienkowy dla niepełnosprawnych może całkowicie zmienić to fizjologiczne doświadczenie – bez wątpienia, na korzyść. DISPEL oferuje sprawdzone produkty, których bezpieczeństwo potwierdzają wpisy do rejestru Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i europejskie odznaczenia CE. Plusem tych akcesoriów jest też niewysoka stawka VAT (8%), a wobec tego korzystne ceny. Witryna firmy pokazuje, dlaczego dobrze jest przystosować toaletę dla osoby niepełnosprawnej.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Balustrady

Balustrady - nowa strona:

Adres: