Najnowsze strony w katalogu Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • HACAP sklep spożywczy »

  Poszukujesz przejrzystej dokumentacji haccp dla spożywczego sklepu? Wejdź na moją ofertę, na której znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty dla Sanepidu. Jedynie teraz masz niepowtarzalną okazję zakupić dokumentację HACCP dla spożywczego sklepu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeżeli poszukujesz idealnej oferty, to właśnie masz ją na wyciągnięcie ręki. Wszystkie dokumenty jest możliwość, aby nabyć za niewielką kwotę 50zł. Łącznie z Księgą HACCP, otrzymasz niezbędne procedury. Odwiedź stronę na interkursach i złóż zamówienie Właśnie w tej chwili. Oferta jest limitowana, czyli udostępnionych jest tylko kilkanaście dokumentów HACCP.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia wyrównawcze dla słabszych uczniów »

  Nie każdy uczeń jest w stanie poradzić sobie z programem edukacyjnym obowiązującym w szkole. Jedni uczniowie mają kłopoty z ortografią, inni z matematyką, a pozostali nie mogą sobie poradzić np. z chemią. Jest to problem, gdyż na zajęciach materiał musi być przerobiony w przeciągu konkretnego czasu, a z reguły w czasie tylko jednej godziny lekcyjnej. Dla niektórych uczniów jest to zbyt krótki okres, przez co nie nadążają z programem.
  W związku z tym prowadzone są dodatkowe zajęcia wyrównawcze dla słabszych uczniów, podczas których mogą oni wyrównać wyniki w nauce. Podczas takich zajęć program dopasowany jest do określonych dzieci, ponieważ nie każdy będzie miał identyczny kłopot. Z tego też względu na zajęciach wyrównujących programy edukacyjne są dostosowane do każdego z uczniów. Na takie lekcje powinien mieć obowiązek uczęszczać niemal każdy uczeń, mający problemy z nauką. Korzystanie z programów edukacyjnych jest łatwe, a także zabawne, dzięki czemu nauka jest szybsza i łatwiejsza. W przypadku, kiedy uczeń nie jest zapisany na takowe zajęcia, aby wyrównać własny poziom nauczania z innymi uczniami, wówczas będzie miał jeszcze większe kłopoty z nauką. Materiał jest realizowany dalej, a zaległości cały czas zostają. Zazwyczaj nierozumienie jednego tematu, który jest powiązany z kolejnym, skutkuje coraz większym stresem przed następnymi zajęciami.
  Dlatego zajęcia wyrównawcze, które rozpoczną się w konkretnym terminie, są w stanie pomóc szybko wyrównać zaległości w nauce. Wbrew pozorom zajęcia takie nie są z przeznaczeniem tylko dla uczniów, którzy z rozmaitych przyczyn nie mogli uczęszczać na zajęcia lekcyjne, ale także dla tych co mają problemy z nauką z powodu kłopotów z zapamiętywaniem, dysleksją czy dysgrafią.
  Dlatego też bardzo pomocne są tu jak już wspomniano programy edukacyjne np. z serii Akademia Umysłu EDU, które rozwijają u dzieci ważne umiejętności pamięć, koncentrację i szybkie czytanie.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka słówek angielskich »

  Nasza nowoczesna metoda nauki słówek języka angielskiego ultratext pomoże Ci nauczyć się najważniejszych i kluczowych dla zrozumienia tekstów angielskich słów. Posiadamy również unikalną metodę nauki i powtarzania słówek angielskich opartą na specjalnie ułożonych tekstach złożonych jedynie z najważniejszych angielskich słów. Dzięki naszej metodzie nauka angielskiego będzie intensywniejsza i szybsza.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie sprzedażowe »

  Firma szkoleniowa powstała z zadaniem opartym na wsparciu klientów w działalności biznesowej. Dla nas cele naszych współkontrahentów to najważniejsze zadania, które pragniemy spełniać z pełnym oddaniem.
  W prezentowanej, ciekawej ofercie znajdują się dobrej jakości szkolenia menedżerskie, kierowane przez wyspecjalizowanych instruktorów. To niekwestionowani profesjonaliści w swoich dziedzinach, bezbłędnie radzący nawet w ciężkich przypadkach. Liczymy na to, aby Klienci Compass Consulting polepszali się krocząc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku. My sami również kształtujemy się wdrażając pionierskie metodologie instruktażowe. Nasze kursy to odpowiedź na potrzeby Klienta, który spełniamy w trakcie wzajemnej kooperacji.
  Polecamy szczególnie szkolenia z prezentacji dla kierowników w firmie. W swojej ofercie posiadamy również szkolenia z obsługi klienta, marketingowe, prawne i dla branży HR. Dla firm oczekujących gruntownego wsparcia polecamy coaching, bazujący na kompleksowym wsparciu naszego coacha biznesu.
  Compass Consulting to firma z dużymi możliwościami szkoleniowymi.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne QOMO »

  Oferujemy wizualizery, dzięki którym możliwa jest prezentacja przedmiotów na ekranie notebooka lub na ekranie projekcyjnym. Wiele zastosowań tego urządzenia sprawia, że jest ono w chwili obecnej popularnym edukacyjnym narzędziem, z którego chętnie korzystają wykładowcy. Instalujemy wizualizery i przeprowadzamy szkolenia ich obsługi. Na życzenie Klienta oferujemy kompleksowe rozwiązanie multimedialne, dostosowane do jego potrzeb. Dostarczymy zamówiony sprzęt, zainstalujemy go, skonfigurujemy sprzęt komputerowy oraz przeprowadzimy szkolenie wszystkich zainteresowanych w zakresie wykorzystania nowoczesnych urządzeń multimedialny w firmie. Firma ELPRO-Bis oferuje w stałej sprzedaży tablice interaktywne. Posiadamy fachowców, którzy doradzą, jakie urządzenie będzie dla Państwa najodpowiedniejsze, jaki zastosować projektor multimedialny oraz ekran projekcyjny; opracują projekt instalacji, zainstalują zestaw interaktywny we wskazanej sali wykładowej. Sprzedajemy tablice interaktywne marki 2x3, Interwrite oraz AVTek. W swojej ofercie mamy alternatywne rozwiązania, które pozwalają na duże oszczędności, a funkcjonalnie nie odbiegają one od klasycznych tablic interaktywnych. Nasza firma dostarcza ekrany projekcyjne które można zastosować w salach wykładowych. Oprócz standardowych ekranów na trójnogu posiadamy ekrany montowane na ścianach i pod sufitem. Mogą one być rozwijane automatycznie lub ręcznie. Najbardziej zaawansowane ekrany posiadają bezprzewodowego pilota, dzięki któremu korzystanie z ekranu jest bardzo proste.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • PZWL »

  Księgarnia Wojbar zajmuje się handlem książek w szczególnościakademickich oraz lekarskich. Stacjonarna księgarnia mieści się w Katowicach, jednak sklep oferuje także sprzedaż przez Internet. Większa część pozycji lekarskich można zakupić od ręki. Szybki kontakt oraz multum promocji powodują, że księgarnia posiada coraz liczniejszą ilość stałych nabywców. Natychmiastowa przesyłka wybranych pozycji oferowana jest przez doświadczone spółki transportowe.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Intensywny kurs angielskiego »

  W dzisiejszych czasach aby liczyć się w walce o pracę warto znać języki obce. Coraz częściej firmy poszukują osoby które mają udokumentowany przebyty kurs języka angielskiego lub innego wartościowego języka. Coraz częściej pracodawcy potrzebują osób które znają język hiszpański, rosyjski czy nawet chiński. Najbardziej popularnym w dalszym ciągu jest język angielski. Dlatego jeżeli mamy z nim problemy warto zapisać się na intensywny kurs języka angielskiego we Wrocławiu ponieważ poniesiemy znajomość naszego języka oraz udokumentujemy jego znajomość. Poza tym warto znać język kiedy wyjeżdżamy za granice na wakacje lub do pracy. Wtedy czujemy się pewniej i zdecydowanie. Zapraszamy na kusy angielskiego.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia plastyczne łódź »

  Ferie letnie to czas wypoczynku od trudów i codziennej rutyny. Organizując eskapadę warto przemyśleć, jaką formę wypoczynku preferujemy. Jedni wybiorą aktywny wypoczynek - górskie wędrowanie. Być może myślimy tylko o spokojnym zaciszu, wynajęciu leśniczówki, najlepiej nad rozlewiskiem. Chcemy podziwiać górski krajobraz, oddychać świeżym, pachnącym lasem powietrzem, wędrować. Nierzadko wolimy połączyć fizyczny wypoczynek, ze ciszą majestatu gór. Być może uda się nam zrealizować drzemiące w nas pasje, na które w codziennym zabieganiu zawsze brakowało nam czasu. Taką sposobność daje kurs filcowania, zaplanowany w tym roku w górskim kurorcie w Nowej Bystrzycy. Jest to połączenie własnej inicjatywy, niepowtarzalna możliwość rozwinięcia ukrytego w nas talentu, połączona z relaksem na łonie natury. Głównym celem kursu jest filcowanie w technice na sucho i na mokro, oraz na zapoznanie się z papierem czerpanym.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przetestuj symulator 6-stopniowy. »

  Mobilny symulator jest urządzeniem, które pozwala wytwarzać w sposób sztuczny warunki występujące w naturze. Prowadzenie innowacyjnego trybu nauki jazdy jest urozmaiceniem oraz uzupełniającą formą umiejętności dla obecnych kierowców. Tą formę nauki polecamy wszystkim, którzy chcą doskonalić swoja technikę prowadzenia oraz chcą być przygotowani do prawidłowego działania w różnych sytuacjach, a zwłaszcza w tych trudnych. Na symulatorze ciężarówki można przećwiczyć szkolenia z ecodrivingu po którym jazda ekonomiczna nie będzie sprawiać kłopotu i pozwoli na oszczędzanie paliwa. Wynajem symulatora zapewni Ci nasza firma.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty i szkolenia firmowe Success-Story »

  Szkolenia menedżerskie są jedną z najlepszych możliwości rynkowych nowoczesnej organizacji. Dlatego Success Story od kilkunastu lat, z ogromnym powodzeniem organizuje wyspecjalizowane treningi, coaching i doradztwem nie tylko w tych obszarach, jak i z zarządzania projektami, leadership, aktywacji pracownika i metod sprzedaży. Integrujemy perfekcyjne przeszkolenie kompetentnych trenerów z wieloletnią, realną biegłością w przedsiębiorstwie. Za jedną z najważniejszych naszych cech uważamy innowacyjność, oferując takie warsztaty dla firm, jakie pomogą realizować coraz doskonalsze efekty zawodowe. Wypróbuj naszą stronę internetową i przekonaj się sam!

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: