Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Ebooki

 • Aplikacje i gry iPhone »

  IGelda.com to całkowicie darmowy portal, w którym umożliwia się polskie aplikacje, gry oraz różnego innego typu narzędzia dodane do iTunes przez wielu naszych deweloperów i autorów wydań. Bez żadnego problemu znajdziesz na treściach naszego serwisu, ogromnie popularne wersje, najbardziej znanych systemów do Iphone. Jako jedyny portal w całej płaszczyźnie sieci WWW, naszą ofertę umożliwiamy zupełnie za darmo, dzięki czemu, nasza pozycja firmowa od wielu miesięcy jest ogromnie silna. Zachęcamy do spróbowania już dzisiaj!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki »

  Sklep internetowy SELKAR - nasza oferta skierowana jest do każdego z Was, który chce przeczytać wyborną książkę. W sklepie stacjonarnym i internetowym klienci mogą zaznajomić się z ofertą. Wszyscy Państwo mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony doświadczonych konsultantów. Między tysiącami publikacji odnajdziemy: książki Danielle Steel, literaturę fachową, książki dla dorosłych, książki o botanice, książki o tajemnicach ziemi, najlepsze książki historyczne, książki podróżnicze i niemało innych. Wszelkie zrealizowane zlecenie mobilizuje nas do jeszcze większej pracy, aby wypełnić wszelkie Państwa oczekiwania. Zostaw u nas zamówienie książki lub podręcznika. Bardzo niskie ceny, szybka realizacja szybkie. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu on-line.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze perfumy »

  W sklepie online perfumeria-euforia.pl oferujemy oryginalne wody selektywne znanych producentów oraz różnego typu artykuły kosmetyczne. Zlecenia są realizowane na obszarze całego kraju. Odpowiadamy na zgłoszenia i pytania klienta w niezwykle szybkim czasie. Nagrody i zniżki dla lojalnych nabywców. W ofercie Arden 5th Avenue, Azzaro Chrome lub 1881 Cerruti w okazyjnych cenach. Możliwość zamówienia testera markowych perfum.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Kameralny ośrodek terapii uzależnień Oaza oferuje turnusy terapeutyczne – detox oraz leczenie odwykowe szkodliwych nałogów typu narkomania i alkoholizm. Gwarantujemy kompleksową opiekę lekarzy oraz psychologów, okazję korzystania z zabiegów sanatoryjnych, bogaty program terapeutyczny i terapię dla osób współuzależnionych. Renomowany prywatny ośrodek leczenia uzależnień Oaza zapewnia wysoką skuteczność leczenia.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe i kongresy w Krakowie i okolicach »

  W większości przypadków w konferencjach uczestniczą specjaliści z konkretnej specjalizacji. Liczba przebytych konferencji naukowych zalicza się też w indeks doświadczenia studenta czy nauczyciela. Konferencje akademickie, w czasie jakich można wysłuchać konferencji najbardziej znanych ekspertów, kliknij. Jeśli chcesz masz możliwość też dołączyć konferencję, która ma mieć miejsce w najbliższym czasie. O tytule naukowym świadczy także to, ile razy ktoś brał udział w konferencjach naukowych. Zajrzyj na portal, a z pewnością będziesz bardzo chciał wyjechać na którąś z niniejszych konferencji naukowych. Też studenci mogą chcieć wykazać się w okresie konferencji akademickiej oraz pokazać swój talent.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zmiany Na Dobre »

  ZmianyNaDobre to wiedza dla Ciebie, ebooki, audiobooki, książki, zdrowie, zarabianie pieniędzy, przykłady ludzi sukcesu, rozwiązania dla Twojego zdrowia i realizacji celów. Budowanie wartości, techniki NLP, budowanie relacji i motywacji do działania. Uzdrawianie e mocji, sukces w życiu. Strona ma pomóc Ci w realizacji Twoich celów i marzeń. Jeżeli napotkasz obawy pomoże Ci. Znajdziesz tu następujące informacje. Emocje i ich wpływ na zdrowie. Osiąganie celów, spełnianie marzeń, radość z życia, zmiany na dobre własnego ja. Dochodzenie do prawdziwego ja. Jak dzięki pracy nad swoimi emocjami można szybciej osiągnąć sukces. Pozytywne emocje i ich rola w życiu. Emocje mieszane i kontr emocje. Rola pseudo emocji w życiu i jak sobie z nimi radzić. Techniki i sposoby zmiany siebie. Praca nad sobą, coaching, mentoring, ebook, publikacje on line, PDF, doc. Jak stres i nieprzepracowane emocje wpływają na życie, uczucia i sposób patrzenia na człowieka. Terapie, rozwiązania, zdrowie, pozytywne emocje, przeżywanie złych i dobrym nastrojów i zmiany na dobre. Jak radzić sobie z toksycznością, depresją, chorobami i złymi ludźmi.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Praca maturalna – to procedura wypowiedzi zaproponowana przez komisję egzaminacyjną, na maturze ta postać jest obecna od 7 lat. Jakikolwiek abiturient po wyselekcjonowaniu tematu z listy zaproponowanych przez budę, powinien przemyśleć sposób realizacji oraz zakres materiału, który wyczerpie podczas przyrządzania swojej wypowiedzi. Bowiem każda Prezentacja maturalna musi pozostać opracowana na podstawie znajomości maturzysty, musi on też wysnuć własne stwierdzenia, niekoniecznie muszą być zgodne z prawdą, grunt by maturzysta wiedział co opowiada i miał na to argumenty. Miesiąc przed sprawdzianem trzeba przynieść nauczycielowi bibliografię, także najprawidłowiej rozpocząć prace maturalne już we grudniu!

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykres Gantta - wzory »

  Schemat Gantta jest to elementarne narzędzie pracy każdego kierownika projektów - bez rzetelnego rozplanowania pracy nie ma mowy o porządnym zarządzaniu projektem. Ale jak ów diagram Gantta przygotować, aktualizować i wyuczyć się z niego korzystać? Każdy początkujący kierownik projektu z początku boryka się z tym samym problemem, jak zrobić wykres Gantta. Ten ebook odpowiada na w/w pytania.
  Z ebooka dowiesz się, jakim sposobem na własną rękę przygotować schemat Gantta w programach: Microsoft Excel, Project, OpenProject. Przykłady wykresu Gantta, w jaki sposób:
  1. zorganizować uroczystości weselne,
  2. założyć firmę,
  3. napisać pracę licencjacką lub magisterską,
  4. stworzyć stronę internetową czy też blog,
  5. napisać e-book,
  6. wdrożyć system informatyczny w firmie.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interksiazka.pl »

  Interksiążka jest nadzwyczajną bazą książek. Zawiera ponad kilkadziesiąt tysięcy pozycji. Umieszczone są one różnorodnych różnorodnych kategoriach. W ten sposób wortal zgromadził pozycje fantasy, sci-fi, podróżnicze, polityczne itp. Musisz tylko zajrzeć i poświęcić kilka sekund aby przekonać się o jego niebanalności. Jeżeli przypadnie Ci do gustu namawiam do przesłania jego adresu innym internautom. Tutaj muszę dodać, że ilość książek nieustannie rośnie. Mamy nadzieję, że już niedługo nasza strona będzie stanowiła najlepsze znajdujące się w Internecie źródło informacji o nowościach literackich.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • HACAP sklep spożywczy »

  Poszukujesz przejrzystej dokumentacji haccp dla spożywczego sklepu? Wejdź na moją ofertę, na której znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty dla Sanepidu. Jedynie teraz masz niepowtarzalną okazję zakupić dokumentację HACCP dla spożywczego sklepu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeżeli poszukujesz idealnej oferty, to właśnie masz ją na wyciągnięcie ręki. Wszystkie dokumenty jest możliwość, aby nabyć za niewielką kwotę 50zł. Łącznie z Księgą HACCP, otrzymasz niezbędne procedury. Odwiedź stronę na interkursach i złóż zamówienie Właśnie w tej chwili. Oferta jest limitowana, czyli udostępnionych jest tylko kilkanaście dokumentów HACCP.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: