Intensywny kurs angielskiego

Intensywny kurs angielskiego W dzisiejszych czasach aby liczyć się w walce o pracę warto znać języki obce. Coraz częściej firmy poszukują osoby które mają udokumentowany przebyty kurs języka angielskiego lub innego wartościowego języka. Coraz częściej pracodawcy potrzebują osób które znają język hiszpański, rosyjski czy nawet chiński. Najbardziej popularnym w dalszym ciągu jest język angielski. Dlatego jeżeli mamy z nim problemy warto zapisać się na intensywny kurs języka angielskiego we Wrocławiu ponieważ poniesiemy znajomość naszego języka oraz udokumentujemy jego znajomość. Poza tym warto znać język kiedy wyjeżdżamy za granice na wakacje lub do pracy. Wtedy czujemy się pewniej i zdecydowanie. Zapraszamy na kusy angielskiego.

Szczegóły strony www.ets.edu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ets.edu.pl:

Intensywny kurs angielskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia angielski »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń i-english to firma zajmująca zaawansowanymi tłumaczeniami z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski. Nauczamy angielskiego przez sieć WWW, ponieważ firma prowadzi działalność w Internecie. Jesteśmy grupą pasjonatów języka angielskiego oraz absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zajmujemy się tłumaczeniami od paru lat przez co nabyliśmy. Non stop szlifujemy swoje umiejętności, aby poradzić sobie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ ich radość jest dla nas najistotniejsza.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - mobilna szkoła językowa - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność.

  W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:
  * angielskiego
  * niemieckiego
  * francuskiego
  * rosyjskiego
  * portugalskiego
  W ramach Mobilnej Szkoły Jęzkowej
  proponujemy równiez:
  pogotowie edukacyjne,
  tłumaczenia,
  korepetycje online.
  Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:
  * Klientów Indywidualnych
  * Klientów Biznesowych
  * Dzieci
  Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia.

  Mobilna Szkoła Językowa to wygodny i skuteczny sposób nauki języków obcych.
  Wyróżnia nas:
  - dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy
  - bezpłatny dojazd do Klienta
  - profesjonalni lektorzy,

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Kursy z języka angielskiego to fachowo ukształtowana propozycja ćwiczeń na każdym etapie rozwoju angielskiego. Propozycja zawiera przeróżne sposoby edukowania, zapewniamy doświadczonych instruktorów, charakter szkoleń dobrany do specjalizacji. Doświadczona szkoła językowa na terenie Krakowa - Odwiedź doskonałą propozycję szkoleń językowych.

  Zdobądź doświadczenia z języka angielskiego - złap pewniejszą pracę! Zmień swoje życie!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego dla dzieci poznań »

  Alfa Junior pacówka językowa dla dzieci szkolnych oraz gimnazjalistów. Oferująca naucznie języka angielskiego. W naszej siedzibie dzieci mają do wyboru stopnie trudności w zależności od wieku, co przyniesie ogromne i szybkie efekty. W trakcie naszych lekcji wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych dzieci traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło uczelni mieści się wielki parking co ułatwia rodzicą dojazd do firmy.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Co to jest Angloville? Jest to zatem nadzwyczajna anglojęzyczna szkoła, gdzie realizowana jest rzetelna nauka angielskiego. Każdy kurs angielskiego zawarty jest w 6 dniach, w toku których każdy ulepsza własne umiejętności lingwistyczne. Wszelki kurs języka angielskiego w Angloville, wykonywany przy obecności angielskich gości, co wzmacnia efektywność nauki a także intensyfikuje łatwość wysławiania się między uczestnikami. Od tego momentu, przy pomocy Angloville, nauka języka angielskiego nie będzie już bezbarwna, a pozwoli symulować prawdziwe sytuacje w języku angielskim.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Języko znawstwo »

  Firma Języki Bydgoszcz oferuje usługi kursy niemieckiego katowice językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak i tłumaczeń. Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie własne i warsztaty w małych i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i fachowego, jak i kursy przygotowawcze i egzaminacyjne. Organizujemy kursy dostosowane do potrzeb uczestników i przy uwzględnieniu ich zaawansowania językowego, a oprócz tego czasu jakim dysponują. tłumaczenia przysięgłe katowice Świadczymy także usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak i pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu interesującą ofertę, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne okoliczności współpracy.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego »

  Przeglądając jakiś czas temu różnorodne strony w Internecie, natrafiłem na doskonały darmowy kurs języka angielskiego. Na stronie fastlearn.pl w bardzo fachowy a jednocześnie interesujący sposób, można rozpocząć swoją przygodę z nauką tego języka. Strona ta w odróżnieniu od sporej ilości podobnych, umożliwia zapoznanie się ze skutecznymi metodami zapamiętywania różnych słówek. Pokazuje jak trzeba łączyć zabawę z nauką języka, co jest bardzo kluczowe by nie męczyć się w czasie nauki, dzięki czemu błyskawicznie będziemy w stanie przebrnąć przez różne lekcje. Dodatkowo fastlearn.pl gwarantuje darmowy program do pomocy nauki wielu różnych słówek, oraz znajdziemy wiele różnych informacji na temat interesujących i skutecznych metod nauki. Profesjonalna nawigacja na stronie pozwala błyskawicznie zapisać się na kurs by otrzymać sporo darmowych materiałów.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia warszawa »

  El Mundo tłumaczenie biuro na dzień dzisiejszy świadczy usługi dla kontrahentów firmowych i instytucjonalnych w zakresie fachowych tłumaczeń pisemnych i interpretacji. Jesteśmy jedną z niewielu polskich biur tłumaczeń z doświadczeniem w dostarczaniu tłumaczeń z jednego języka obcego na inny. Nasza propozycja obejmuje także tłumaczenia dokumentów opatrzonych klauzule poufności tłumaczenia techniczne. Takie dokumenty mogą być tłumaczone w poufnym biurze albo w siedzibie Klienta. kluczowym aspektem działalności biurze tłumaczeń jest precyzyjnie dobrany tłumacza do tematu i rodzaju tekstu. Dlatego ściśle współpracować z tłumaczami, którzy są także eksperci w konkretnych wycinków zainteresowania: prawników, inżynierów i lekarzy. Innym istotnym aspektem jest fakt, że staramy się zapewnić najwyższą jakość tłumaczenia. Od otwarcia naszego serwisu, posiadamy przygotowane ścisłe procedury sprawdzeniu, które pozwalają nam na gwarancję naszym Nabywcom napisów docelowych, które z dokładnością przekazać znaczenie zasad języka docelowego.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Przedstawiające swoją propozycję na polecanej stronie, Centrum Oświatowe Akademos działa od 1990 roku. Doświadczeni pracownicy przeprowadzają interesujące szkolenia dla firm z takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański czy włoski. W obszar usług wchodzą również tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz stron internetowych. Wysoka jakość proponowanych usług jest gwarancją satysfakcji nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej na temat stosowanych przez Akademos metod można przeczytać na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Warszawa »

  Jeżeli interesuje Cię skuteczna nauka angielskiego, zaznajom się z ofertą Mobilelanguage. Zapewniamy dojazd do klienta, wysoką jakość nauczania oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Warszawa to miasto, na obszarze którego realizujemy swoje usługi. W ofercie mieszczą się także kursy z różnych języków obcych. Współpracujemy z wykwalifikowanymi native speakerami. Prowadzimy kursy językowe dopasowane do oczekiwań i indywidualnych predyspozycji kursantów. Dokładamy wszelkich trosk, by jakość naszych usług była dla Państwa w pełni satysfakcjonująca.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »