Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Języki obce

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumacz niemieckiego Sędziszów Młp. - Aldona Homa »

  Zapraszamy do skorzystania z usług firmy VERBUM, czyli tłumacza z Sędziszowa Małopolskiego, który zajmuje się kursami i tłumaczeniami z języka niemieckiego. Od kilkunastu lat działamy na terenie Podkarpacia a w szczególności Sędziszowa Małopolskiego i Ropczyc. Grono klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług ciągle się poszerza. Współpracujemy z firmami, instytucjami, urzędami czy osobami prywatnymi. szukają dobrych tłumaczy przysięgłych ale nasza firma będzie ich ostatnią firmom. Gdyż wykształcenie i długoletnie doświadczenie gwarantują bardzo wysoki poziom tłumaczeń z języka niemieckiego.
  Tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe, krótkie terminy
  Kursy języka niemieckiego:
  -indywidualne, grupowe
  -dorośli, młodzież,
  -wszystkie poziomy - przygotowanie do egzaminów językowych

  kontakt:
  Aldona Homa
  verbum7@op.pl
  ul. ks. Granickiego 8, 39-120 Sędziszów Małopolski
  tel. 172226986 kom. 604146763

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe AKCENT Poznań »

  Akcent to szkoła języków obcych, prężnie rozwijająca się od ponad 20 lat.Organizujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, o różnym profilu, zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm oraz zapewniamy możliwość kontynuowania nauki na różnych poziomach.Oferujemy również kurs języka angielskiego dla dzieci, nasi lektorzy regularnie biorą udział w szkoleniach metodycznych, wzbogacając swój warsztat metodyczny pozwala nam to w przyjazny sposób uczyć najmłodszych. Od wielu lat organizujemy wyjazdy grupowe oraz indywidualne na obozy językowo-turystyczne do Anglii.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego »

  Przeglądając jakiś czas temu różnorodne strony w Internecie, natrafiłem na doskonały darmowy kurs języka angielskiego. Na stronie fastlearn.pl w bardzo fachowy a jednocześnie interesujący sposób, można rozpocząć swoją przygodę z nauką tego języka. Strona ta w odróżnieniu od sporej ilości podobnych, umożliwia zapoznanie się ze skutecznymi metodami zapamiętywania różnych słówek. Pokazuje jak trzeba łączyć zabawę z nauką języka, co jest bardzo kluczowe by nie męczyć się w czasie nauki, dzięki czemu błyskawicznie będziemy w stanie przebrnąć przez różne lekcje. Dodatkowo fastlearn.pl gwarantuje darmowy program do pomocy nauki wielu różnych słówek, oraz znajdziemy wiele różnych informacji na temat interesujących i skutecznych metod nauki. Profesjonalna nawigacja na stronie pozwala błyskawicznie zapisać się na kurs by otrzymać sporo darmowych materiałów.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - mobilna szkoła językowa - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność.

  W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:
  * angielskiego
  * niemieckiego
  * francuskiego
  * rosyjskiego
  * portugalskiego
  W ramach Mobilnej Szkoły Jęzkowej
  proponujemy równiez:
  pogotowie edukacyjne,
  tłumaczenia,
  korepetycje online.
  Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:
  * Klientów Indywidualnych
  * Klientów Biznesowych
  * Dzieci
  Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia.

  Mobilna Szkoła Językowa to wygodny i skuteczny sposób nauki języków obcych.
  Wyróżnia nas:
  - dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy
  - bezpłatny dojazd do Klienta
  - profesjonalni lektorzy,

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski dla obcokrajowców włoski to języki nauczane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której serwis WWW Państwu prezentujemy . Proponowane zajęcia kursowe stanowią wypełnienie osobistych zainteresowań uczniów, prowadzone są w szkole, która została interesująco wystylizowana oraz każdorazowo mają miły klimat . Zajęcia przygotowują do egzaminów DELE i gimnazjalnego, jak również do innych sprawdzianów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka przynosi dobre rezultaty.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Poznań »

  Firma Drabant Taxi od niespełna dwudziestu lat z sukcesami realizuje usługi transportowe na terenie Poznania oraz okolic. Propozycja usług transportowych skierowana jest do klientów prywatnych, jak również do dużych i mniejszych przedsiębiorstw albo urzędów państwowych. Drabant Taxi organizuje transport mebli, urządzeń przemysłowych, materiałów budowlanych czy sprzętu nagłaśniającego. Firma zapewnia ogromny tabór wysokiej klasy pojazdów: od samochodów osobowych po kontenery służące do fachowego transportu dobytku klientów zamawiających usługi w rodzaju tanie przeprowadzki. Drabant Taxi zapewnia najniższe na rynku ceny usług przewozowych w rejonie Poznania i całej Wielkopolski. Kontakt całodobowo, za pośrednictwem strony internetowej i telefonicznie: 723 830 150.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole, żłobek Grodzisk Mazowiecki »

  Pragnieniem naszym było stworzyć miejsce wyjątkowe, przyjazne dzieciom, witane z uśmiechem, miejsce, gdzie potrzeby i możliwości dziecka wskazywać nam będą kierunek i tempo jego rozwoju.
   
  Towarzyszy nam niezachwiana wiara w nieograniczone możliwości dzieci i dlatego w naszym przedszkolu nie stawiamy granic dziecięcemu rozwojowi. Wierzymy, że to, co my dorośli, nazywamy nauką, dla małych dzieci jest fascynującą zabawą. Realizując program wychowania przedszkolnego prowadzimy szereg innych zajęć: plastyczne, rytmiczne, ortofoniczne, taneczne i przede wszystkim zajęcia języka angielskiego. Nie chcemy jednak burzyć dziecięcego poczucia bezpieczeństwa i przekonania, że w naszym przedszkolu zabawa nigdy się nie kończy - dlatego postanowiliśmy wszystkie te zajęcia zintegrować z programem edukacji przedszkolnej.
   
  Dzięki temu dzieci w naturalny sposób przyswajają wiedzę - myjąc ręce uczą się języka angielskiego, układając puzzle poznają kontynenty a podczas zabaw na świeżym powietrzu uczą się kroków walca...
  Nasze dzieci kochają swoje Panie a my wiemy dlaczego.
  Panie znają odpowiedź na każde pytanie, pięknie opowiadają bajki, maja mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, przytulą kiedy jest smutno, zawsze są miłe i nigdy nie przestają się uśmiechać.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online na różnym poziomie zaawansowania. Korzystający z platformy edykacyjnej ELC mają elastyczny czas nauki, jak również komfort używania go w jakimkolwiek miejscu. Zasób jest w interesujący sposób przekazywany – z użyciem multimediów i sposobów pozawerbalnych. Uczeń sam dopasowuje dla siebie właściwe tempo nauki. Posiadający wysokie kwalifikacje lektor sprawuje nadzór nad szkoleniem każdego kursanta.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Kursy z języka angielskiego to fachowo ukształtowana propozycja ćwiczeń na każdym etapie rozwoju angielskiego. Propozycja zawiera przeróżne sposoby edukowania, zapewniamy doświadczonych instruktorów, charakter szkoleń dobrany do specjalizacji. Doświadczona szkoła językowa na terenie Krakowa - Odwiedź doskonałą propozycję szkoleń językowych.

  Zdobądź doświadczenia z języka angielskiego - złap pewniejszą pracę! Zmień swoje życie!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego dla dzieci poznań »

  Alfa Junior pacówka językowa dla dzieci szkolnych oraz gimnazjalistów. Oferująca naucznie języka angielskiego. W naszej siedzibie dzieci mają do wyboru stopnie trudności w zależności od wieku, co przyniesie ogromne i szybkie efekty. W trakcie naszych lekcji wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych dzieci traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło uczelni mieści się wielki parking co ułatwia rodzicą dojazd do firmy.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Opole »

  Akademia Językowa jest to Szkoła Języków Obcych w Opolu, która prowadzi najnowocześniejsze kursy językowe, a w szczególności kursy angielskiego. Oferujemy także angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z naszej propozycji mogą również skorzystać firmy, gdzie prowadzimy szkolenia językowe. Nauka angielskiego odbywa się przy pomocy metody Colina Rose. Dla dzieci i młodzieży również dostępne są metody, które pozwolą w szybki sposób opanować języki obce. Zapraszamy do odwiedzania strony.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • 4good Twoja Szkoła Językowa Wyszków »

  4good Twoja Szkoła Językowa w Wyszkowie. Zapewniamy naukę wielu języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, włoski czy francuski. Oferujemy naukę w formie: zajęć indywidualnych, zajęć w grupie, konwersacji, korepetycji, kursów i wielu innych formach. Przygotowujemy do wielu ważnych egzaminów: egzamin gimnazjalny, matura, certyfikaty językowe B1, B2, C1, C2, FCE Itd. Nowoczesna szkoła i profesjonalnie przygotowani lektorzy. Zajęcia zarówno dla dzieci i dorosłych. Również Native Speaker. Wyszków, Wołomin, Radzymin, Tłuszcz - serdecznie zapraszmy!

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Ustne Poznań »

  Witam, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naszej firmy! Oferujmy niskie ceny oraz profesjonalizm potwierdzony przez naszych licznych klientów. Usługi świadczymy dla firm oraz indywidualnych klientów pomagamy w negocjacjach, rozmowach biznesowych, spotkaniach nieformalnych i różnych okolicznościach. Nasi tłumacze to wyłącznie profesjonalni tłumacze ustni oraz konsekutywni zapewniający profesjonalną obsługę oraz dobrą komunikację. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszamy na stroną tłumaczenia ustne Poznań - tam dowiedzą się państwo o nas i o naszych tłumaczach ustnych więcej. Nasi tłumacze posiadają formalne wykształcenie w kierunku tłumacz konferencyjny, dzięki naszemu doświadczeniu komunikacja z klientem będzie przebiegała płynnie i bez problemów. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę tłumaczenia ustne Poznań. Tam dowiedzą się Państwo wszystkiego co powinno się wiedzieć przed zaangażowaniem tłumacza ustnego. Pzdr.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Swarzędz »

  Wyjechałeś do Hiszpanii, nie rozumiesz języka, zgubiłeś grupę wycieczkową, ukradziono ci torbę oraz dokumenty, nie masz pojęcia, jak i do kogo zwrócić się o pomoc? To jeden z najgorszych scenariuszy wakacyjnych. By uniknąć tego typu wypadków, zacznij solidną naukę języków obcych. W szkole językowej OFFschool w Swarzędzu proponujemy naukę hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania, dla osób ze wszystkich grup wiekowych. Autorski program nauczania jest zorientowany na praktyczne zdolności językowe. Prawidłowej wymowy i akcentu – jak u rdzennego Hiszpana – naucza native speaker Swarzędz. Mamy bogatą ofertę usług: przygotowujemy maturzystów, uczymy całe rodziny, stosujemy liczne bonifikaty. Zapewniamylekcje w miłej atmosferze – przetestuj nas i przybądź na pierwszą, bezpłatną lekcję.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Przedstawiające swoją propozycję na polecanej stronie, Centrum Oświatowe Akademos działa od 1990 roku. Doświadczeni pracownicy przeprowadzają interesujące szkolenia dla firm z takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański czy włoski. W obszar usług wchodzą również tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz stron internetowych. Wysoka jakość proponowanych usług jest gwarancją satysfakcji nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej na temat stosowanych przez Akademos metod można przeczytać na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy FCE Kraków »

  W Krakowie nie brakuje szkół językowych, w których możnaby się uczyć języka angielskiego. Jedną z takich szkół jest Accent. Na ofertę przez nią przygotowaną składają się różne kursy skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych, a także do firm. Są to m.in.: kursy, które przygotowują do matury, kursy FCE oraz kursy CAE. Szkole zależy na wysokim poziomie nauczania, dlatego też stara się dobierać takich lektorów, którzy posiadają doświadczenie dydaktyczne. Dodatkowo, dzięki temu że grupy, w których prowadzone są kursy, nie są liczne, łatwiejsze jest indywidualne podejście do każdego z uczniów.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka słówek angielskich »

  Nasza nowoczesna metoda nauki słówek języka angielskiego ultratext pomoże Ci nauczyć się najważniejszych i kluczowych dla zrozumienia tekstów angielskich słów. Posiadamy również unikalną metodę nauki i powtarzania słówek angielskich opartą na specjalnie ułożonych tekstach złożonych jedynie z najważniejszych angielskich słów. Dzięki naszej metodzie nauka angielskiego będzie intensywniejsza i szybsza.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Warszawa »

  Jeżeli interesuje Cię skuteczna nauka angielskiego, zaznajom się z ofertą Mobilelanguage. Zapewniamy dojazd do klienta, wysoką jakość nauczania oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Warszawa to miasto, na obszarze którego realizujemy swoje usługi. W ofercie mieszczą się także kursy z różnych języków obcych. Współpracujemy z wykwalifikowanymi native speakerami. Prowadzimy kursy językowe dopasowane do oczekiwań i indywidualnych predyspozycji kursantów. Dokładamy wszelkich trosk, by jakość naszych usług była dla Państwa w pełni satysfakcjonująca.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - aplikacja do nauki słówek »

  Voowl umożliwia szybką naukę obcych słówek na telefonie poprzez ich powtarzanie w formie testów. Po co uczyć się słówek w domu? Czy nie ma ciekawszych rzeczy do roboty? Po co pisać słówka na karteczkach? Po co je potem wycinać? To jest chyba niewygodne i nieporęczne, prawda? Ile czasu dziennie marnujesz w autobusie, samochodzie, metrze, kolejce, poczekalni itp.? Telefon masz przecież zawsze przy sobie! Użyj tej aplikacji i zaoszczędź czas na to co lubisz.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki dla najmłodszych »

  Dzięki metodzie Agnieszki Horyzy dzieci wydajnie rozwijają się pod kątem językowym. Chętnych mających na celu poznanie jej cech charakterystycznych zapraszamy na stronę. Na stronie tej będą mieli możliwość zapoznania się z pomocami dydaktycznymi. Kliknij na witrynę, aby dowiedzieć się jakie znaczenie posiada słuchanie bajek. Niemiecki dla dzieci daje rzeczywisty pożytek, bo baśnie nie tylko są pretekstem do nauki języka, lecz także pozytywnie kształtują dzieci. Krainabasni. com. pl – tutaj na witrynie pokazano kwalifikacje Agnieszki Horyzy. Metoda Kraina Baśni zyskała dużą popularność. Często przygotowuje się przy użyciu niniejszej metody angielski dla dzieci i nie tylko. Powstało już wiele prac naukowych dotyczących Krainy Baśni. Angielski dla najmłodszych powinien bazować na ich predyspozycjach. Bajkowe opowieści kształtują psychikę dziecka i jego zmysł moralny. Hiszpański dla dzieci prowadzony przez rzeczywistych ekspertów daje godne podziwu efekty. Jeśli istotnym jest dla Ciebie, żeby Twoje dziecko doskonaliło skalę swoich umiejętności, angielski dla dzieci w tej formie to z pewnością świetny sposób na to, żeby osiągnąć ten cel.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: