Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Kalendarium

  • Skrócenie kończyny »

    Wysokiej klasy produkty ortopedyczne dla dorosłych i dzieci z defektami rodzaju koślawe palce, skrócenie konczyny, ostrogi piętowe, skrzywienie sylwetki. Dzięki fachowej kadrze sklepu online ADAM, w ciągu kilku dni produkuje się na zamówienie wszelkiego typu wyroby ortopedyczne: szyny na szpotawość, gorset Jewetta, poduszka Freja dla niemowląt, wkładki i łuski ortopedyczne. Zamówienia w kraju i za granicą dostarczane są przez Pocztę Polską.

    Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Układ słoneczny »

    Zainteresował Cię piękny i nieprzenikniony wszechświat, a także jego części, podczas gdy przykładowo układ słoneczny? Jeżeli już tak aktualnie się stało i chcesz poznać te fantastycznie ciekawe zagadnienia, znaleźć historie i ciekawostki naszego świata, to zajrzyj na nasz portal bo jest on wykonany specjalnie dla Ciebie. Na mojej stronie znajdziesz nie tylko wszelkie dane o wszechświecie, niemniej jednak także najciekawsze ciekawostki, masowe obrazki i filmiki, wszystko z myślą o tym żeby w podczas gdy najprostszy sposób przybliżyć tę edukację.

    Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium

ortopedyczne (2), krótsza noga (1), wkładki (2), ukłąd słoneczny (1), ostrogi (1), ortezy (1), Jewetta (1), ziemia (3), śłońce (1), szyny (1), dla dzieci (15), łuski (1)

Kalendarium - nowa strona:

Adres: