Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Przedszkola

 • Opieka nad dziećmi Poznań »

  Małpi Gaj to Prywatny Żłobek, który działa w Poznaniu. Jest on umieszczony w adekwatnie przygotowanym do tego celu budynku. Wystrój sal perfekcyjnie komponuje się tutaj z nazwą samej instytucji i swoim designem przypomina prawdziwą dżunglę, w którym dzieci mogą przeżywać kolejne przygody. Oprócz tego żłobek dysponuje podwórkiem, na którym znajduje przystosowany dla najmłodszych plac zabaw, a dodatkowo tarasem, gdzie mogą bawić się młodsze dzieci. W żłobku sprawowana jest całodzienna opieka nad dziećmi Poznań. Mogą tu uczęszczać maluchy do trzeciego roku życia. Wszystkie dzieci są podzielone na grupy, w współzależności od wieku. W dodatku panuje tu zasada, że jedne opiekun może troszczyć się jedynie o pięcioro młodszych i ośmioro starszych dzieci. To gwarantuje optymalne warunki do rozwoju społecznego maluchów przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. W żłobku dzieci mają także zapewnione posiłki, które są przygotowywane ze zdrowych towarów i dostosowane do wieku dzieci. Nad malcami czuwa wykwalifikowany personel, w skład którego wchodzą pedagodzy, położne i pielęgniarki.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole, żłobek Grodzisk Mazowiecki »

  Pragnieniem naszym było stworzyć miejsce wyjątkowe, przyjazne dzieciom, witane z uśmiechem, miejsce, gdzie potrzeby i możliwości dziecka wskazywać nam będą kierunek i tempo jego rozwoju.
   
  Towarzyszy nam niezachwiana wiara w nieograniczone możliwości dzieci i dlatego w naszym przedszkolu nie stawiamy granic dziecięcemu rozwojowi. Wierzymy, że to, co my dorośli, nazywamy nauką, dla małych dzieci jest fascynującą zabawą. Realizując program wychowania przedszkolnego prowadzimy szereg innych zajęć: plastyczne, rytmiczne, ortofoniczne, taneczne i przede wszystkim zajęcia języka angielskiego. Nie chcemy jednak burzyć dziecięcego poczucia bezpieczeństwa i przekonania, że w naszym przedszkolu zabawa nigdy się nie kończy - dlatego postanowiliśmy wszystkie te zajęcia zintegrować z programem edukacji przedszkolnej.
   
  Dzięki temu dzieci w naturalny sposób przyswajają wiedzę - myjąc ręce uczą się języka angielskiego, układając puzzle poznają kontynenty a podczas zabaw na świeżym powietrzu uczą się kroków walca...
  Nasze dzieci kochają swoje Panie a my wiemy dlaczego.
  Panie znają odpowiedź na każde pytanie, pięknie opowiadają bajki, maja mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, przytulą kiedy jest smutno, zawsze są miłe i nigdy nie przestają się uśmiechać.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkola Kraków »

  Szukasz swojemu maluchowi dobrego przedszkola w Krakowie? Które przygotuje twojego brzdąca do nadchodzących wyzwań? Nie musisz dalej szukać. Nowoczesne charakteryzujące się odpowiedzialną i wykształconą kadrą nauczycieli i opiekunów oraz mądrym i nowoczesnym programem, zlokalizowane na Bieżanowie Ekologiczne Przedszkole EKOSKRZAT da możliwość twojemu maluchowi wesoło i pewnie wkroczyć w przyszłość. Nie czekaj bo przecież to właśnie wczesne okresy kluczowe w rozwoju dziecka!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Katowice »

  Ele Mele Dudki to prywatne przedszkole, działające w Katowicach. Zapewnia swoim podopiecznym doskonałe warunki do rozwoju zdolności i nowych pasji. Warsztaty, w których szkraby uczestniczą, pobudzają ich wyobraźnię, uczą je właściwych manier i spędzania czasu z rówieśnikami. Instytucja stworzyła interesujący program edukacyjny, z którego mogą korzystać maluchy. Poprzez zabawę uczą się języków obcych, odkrywają literki. Na stronie internetowej ośrodka widnieje więcej informacji oraz cennik. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Pierwsze lata dziecka mają bardzo duży wpływ na jego prawidłowy rozwój. Dziecko kilkuletnie, ma idealne zdolności do zapamiętywania nowych wiadomości. Podejmując decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola, rodzice muszą więc mieć na uwadze to, aby konkretne przedszkole oprócz stosownej opieki, zapewniało dzieciom zajęcia, dzięki którym będą mogły otrzymywać nowe zdolności. Po ukończeniu takiego przedszkola, dziecko będzie wyśmiencie przygotowane do dalszego odkrywania świata. Uniwersytet Maluszka - prywatne przedszkole Poznań, należy do takich przedszkoli, gwarantujących dzieciom znakomitej klasy opiekę, której składnikami będą zabawy jak również metody dydaktyczne, dzięki którym zdolności dzieci będą rewelacyjnie pobudzane. Uniwersytet Maluszka - przedszkole Poznań to przedszkole, do którego każdy tata i mam może mieć zupełne zaufanie. Maluszki mają możliwość uczestniczyć w spotkaniach przyrodniczych, ćwiczeniach z logopedycznych czy nauce pisania. Doświadczona i przyjazna kadra z tego prywatnego przedszkola, dokłada wszelkich starań, by czas jaki dzieci spędzą w przedszkolu był czasem niezapomnianym.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki Kraków »

  W każdym większym powiecie w Rzeczypospolitej Polskiej działają jakieś żłobki. Kraków jest tego świetnym tego przykładem. Na specjalną uwagę zasługuje sławetny i ceniony w mieście żłobek Pozytywka, który utrzymuje się w branży z powodzeniem od dobrych parunastu lat. Więcej na temat jego aktywności możemy się dowiedzieć ze strony internetowej pozytywka.edu.pl. Wedle oceny dawnych kontrahentów, jest to najlepszy w powiecie żłobek. Kraków to ośrodek miejski, w którym wiele dorosłych osób stawia na sukces w pracy. W obliczu wybrania takiej ścieżki pojawia się kłopot - kto zaopiekuje się dzieciakiem? Całe szczęście nie brak tu placówek takich jak żłobek prywatny. Kraków to ośrodek miejski, w jakim tego typu jednostki cieszą się ogromnym wzięciem, zważywszy na zbyt małą liczbę przydziałów w państwowych oddziałach.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Częstochowa »

  Przedszkole w Częstochowie jest profesjonalną placówką, która zapewni Twojemu dziecko wszystko do edukacji i wychowania. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która żetelnie i sercem podchodzi do swoich obowiązków. Czas spędzony w naszej placówce pozwoli dać solidne podtswy na dalszą naukę dziecka. Zapraszamy rodziców z Częstochowy i okolic na zapisy swoich dzieci. Przedszkole oraz żłobek - 2mama to doskonały wybór dla Twojego dziecka.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  W aktualnych czasach prawdopodobnie każdy dostrzega, jak wielką rolę gra edukacja dla człowieka. Żłobek Poznań zapraszam. Pozwala na rozwijanie wyobraźni oraz otrzymanie upragnionej posady i zadowalające życie. Wszyscy wiemy, że uczymy się zawsze – a zatem już od przyjścia na świat. O ile mamy na uwadze pierwszą sytuację spotkania dzieci z wychowaniem, czyli żłobek Poznań gorąco zaprasza do skorzystania z naszej instytucji. Niezależnie od tego, czy rozważamy rozwijanie talentów dziecka, czy wyłącznie o usługę jaką jest opieka nad dzieckiem Poznań ma bogatą paletę usługową dla wszystkich. Niniejszy żłobek oferuje profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz opiekuńczą. Oferujemy ustawiczny rozwój dziecka przez korzystanie z labiryntów manualnych, zapewniamy także hula-hop, świetne zabawy w błocie, różnego typu zajęcia muzyczne, relaksację, wycieczki bajkowe, a także realne oraz sporo innych. Gdy rozważamy prywatny żłobek Poznań może być dumny z funkcjonowania prezentowanego żłobka, jako że oferujemy fachową opiekę oraz wychowanie dla najmłodszych, w czasie gdy ich mam i tata mają możliwość bez problemu zająć się pracą domową.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Komorniki »

  Dziecko do 3 roku życia rozwija się bardzo szybko. Nie ulega wątpliwości, że właśnie wtedy jest czas na poznawanie otaczającej rzeczywistości. W teraźniejszych czasach rośnie liczba rodziców, którzy pragną oddać swojego malucha do żłobka. Dzieje się to nie tylko z powodu chęci powrotu do pracy, ale również ze względu to, aby dziecko rozwijało się dobrze. Optymalne są więc aspekty wychowawcze. Badania wskazują, iż maluch lepiej się rozwija w podobnej grupie rówieśniczej. Pociechy, które chodzą do żłobka poznają nowe otoczenie. Polepszają ponadto umiejętność kontaktów społecznych. Zabawa w grupie ma wielkie znaczenie w późniejszych stadiach rozwoju. Dzięki temu maluchy zdobywają większą pewność siebie, co procentuje w ich pozostałym życiu. Uczą się poważania dla osób dorosłych. Żłobek Luboń posiada w swojej ofercie zajęcia dla dzieci. Zajęcia są prowadzone w sposób rzetelny, uwzględniając konkretny etap rozwoju dziecka. Żłobki Luboń odznaczają się wysokim poziomem przeprowadzania zajęć.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Rumi »

  Pierwsze dziecko to zwykle wielgachna radość dla dziadków. Na początku żywota dziecko z reguły mieszka w domu z matulą. Niewątpliwie miesiące upływają bardzo prędko. Pociecha rozrasta się, a rodzicielka pożądałaby wreszcie podjąć robotę. Co jednak począć z berbeciem? W rzeczy samej rozwiązanie takim przypadku jest nadzwyczaj proste - przedszkole. Rumia ma w tym względzie mnóstwo wariantów. Nie zwlekaj i skieruj więc swego berbecia do Leśnej Krainy.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Be Happy »

  Twoje dziecko za niedługo idzie do szkoły? Chcesz by poradziło sobie przez czekającymi go wymaganiami codzienneg życia? Europejskie Przedszkole Językowe przygotuje twoje dziecko na nowe wyzwania w których będą musiały wykazać się samodzielnością oraz samodzielnością. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania zapewnimy twojemu dziecku to co najbardziej potrzebuje, atrakcyjne poznawanie świata a także co najważniejsze – bezpieczeństwo. Przygotujemy twoje dziecko do dalszego życia w edukacji szkolnej oraz nauczymy podstaw. Jeżeli zależy Ci, by Twoje dziecko bez problemów komunikowało się z rówieśnikami, przyjdź do nas! Zapraszamy do naszego przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Szanowni Państwo z przyjemnością zapraszamy całą Waszą rodzinę do naszego Przedszkola Niepublicznego Promyczek, które mieści się w Bielsku-Białej, dzielnicy Lipnik, przy ul. Podgórnej 12. Przedszkole dla dzieci od 2 do 6 lat. Na zewnątrz znajduje się plac zabaw dostosowany dla młodszych i starszych dzieci, w tym huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, piaskownica. Na salach zabaw bawimy się zabawkami bezpiecznymi dla dzieci, nie posiadamy ani nie pozwalamy na przynoszenie przez dzieci zabawek. Nasz budynek spełnia dla dzieci rolę drugiego domu, gdyż niejednokrotnie spędzają w nim większość dnia, dlatego urządzenie sal i wyposażenie przedszkola, ale przede wszystkim panująca w nim atmosfera ma przypominać dzieciom ich własny dom rodzinny. Nasza placówka funkcjonuje bowiem w oparciu o zasady domu rodzinnego. Rekrutacja trwa przez cały rok kalendarzowy. Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszej placówki!

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia plastyczne łódź »

  Ferie letnie to czas wypoczynku od trudów i codziennej rutyny. Organizując eskapadę warto przemyśleć, jaką formę wypoczynku preferujemy. Jedni wybiorą aktywny wypoczynek - górskie wędrowanie. Być może myślimy tylko o spokojnym zaciszu, wynajęciu leśniczówki, najlepiej nad rozlewiskiem. Chcemy podziwiać górski krajobraz, oddychać świeżym, pachnącym lasem powietrzem, wędrować. Nierzadko wolimy połączyć fizyczny wypoczynek, ze ciszą majestatu gór. Być może uda się nam zrealizować drzemiące w nas pasje, na które w codziennym zabieganiu zawsze brakowało nam czasu. Taką sposobność daje kurs filcowania, zaplanowany w tym roku w górskim kurorcie w Nowej Bystrzycy. Jest to połączenie własnej inicjatywy, niepowtarzalna możliwość rozwinięcia ukrytego w nas talentu, połączona z relaksem na łonie natury. Głównym celem kursu jest filcowanie w technice na sucho i na mokro, oraz na zapoznanie się z papierem czerpanym.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola w Katowicach »

  Czym jest wesoly-przedszkolak.pl? Wesoly-przedszkolak.pl to Przedszkole Niepubliczne pod nazwą Akademia Wesołego Przedszkolaka. Przedszkole Kostuchna to miejsce bardzo przyjemne dla każdego przedszkolaka. Akademia Wesołego Przedszkolaka umożliwia przedszkolakowi rozwijać swoje talenty. Prywatne przedszkola Katowice spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz higieny. Kadra tego przedszkola to zawodowi pracownicy, którzy posiadają znakomite podejście do dzieci. Dzieci w Akademii Wesołego Przedszkola od początku uczą się poprzez zabawę języka angielskiego. Wesoly-przedszkolak.pl uczy także tolerancji wobec innych, ekologii, stosowania zasad savoir-vivre, uśmiechu, zadowolenia z każdej dobrej rzeczy jak również wiary w osiąganiu nowych zadań.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  British International Academy Kids to stołeczne przedszkole językowe, które oferuje swoim wychowankom świetne warunki do prawidłowego rozwoju. Rodzice, którzy chcą dla swoich małych dzieci świetnych warunków, a nie wiedzą jeszcze jakie wybrać przedszkole w Warszawie, dosłownie wszystkie wiadomości na temat przedszkola językowego znajdą pod adresem www.myvinci.edu.pl. Przedszkole językowe to oczywiście nowatorski pomysł w naszym kraju, jednak na pewno warto skorzystać z tej możliwości, ponieważ małe dzieci mają dzięki temu szansę na szybki i ponadprzeciętny rozwój. W witrynie myvinci.edu.pl znajduje się wiele wskazówek dla poszukujących rodziców, a także oczywiście kontakt do przedszkola.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: