Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Banki

 • Przelewy do Polski »

  Wyjazdy do pracy za granicę "z głową". Emigranci przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii nie biorą pod uwagę tego czy i jak będą przelewać swoje pieniądze rodzinie, uważając to za sprawę, która, nie powinna rodzić żadnych kłopotów. I słusznie. Wystarczy po prostu zapoznać się z naszą ofertą. Nasz system transferów między bankami to innowacyjne i tanie rozwiązanie przeznaczone dla Polaków mieszkających na emigracji. Zapraszamy. Priorytetowy nacisk kładziemy na szybkość działania i bezwzględne bezpieczeństwo twoich środków. Nasze działania reguluje angielskie prawo.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty Kredyty. Porównywarka ofert bankowych. Ranking. »

  Co to jest i do czego służy porównywarka?


  www.Lokaty-Kredyty.pl jest porównywarką produktów finansowych oferowanych klientom indywidualnym. Aktualnie porównujemy kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, karty kredytowe, konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe oraz produkty strukturyzowane.

  Dostęp do poszczególnych porównywarek możliwy jest z poziomu strony głównej – są one wyeksponowane w centralnej części strony. Można się też do nich dostać używając menu znajdującego się w górnej części strony głównej.

  Portal podzielony jest na cztery główne sekcje tematyczne: kredyty, lokaty i inwestycje, konta osobiste i karty kredytowe.

  Klikając z poziomu strony głównej na przykład na sekcję kredyty, zostaniesz przeniesiony na podstronę, gdzie będziesz mógł skorzystać z konkretnej porównywarki (kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe lub samochodowe) lub przeczytać artykuły przygotowane przez redakcję Comperii, znajdujące się w prawej części strony.  Porównywarki

  Jeżeli wybierzesz porównywarkę, otworzy się nowa strona. Po lewej stronie znajdują się pole „Opcje wyszukiwania”. Tam należy wpisać interesujące Cię parametry produktu, na przykład kwota kredytu, okres kredytowania, walutę kredytu czy okres lokaty, a następnie wcisnąć przycisk „Pokaż”. Po prawej stronie wyświetli się lista najlepszych ofert. W zależności od rodzaju produktu, oferty banków można sortować na wiele sposób, na przykład pod względem rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania lub prowizji (kredyty), okresu bezodsetkowego, opłaty za wydanie (karty kredytowe), oprocentowania (lokaty) czy kosztów prowadzenia rachunku (konta osobiste).

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • TRANSFERY PIENIEZNE Z/DO POLSKI »

  Grosik/VFX Financial oferuje tanie, szybkie i bezpieczne przekazy pieniężne pomiędzy Polską i Wielką Brytanią. * Pieniądze na koncie w ciągu (max) 1 dnia roboczego,* Wszystko przez telefon lub internet,* Możliwosć płacenia kartą debetową (UK-> PL),* Konkurencyjny kurs wymiany walut (w tym możliwosć negocjacji kursu),* Niskie prowizje za
  przelew od 1-4 funtów,

  Money transfer from Poland to UK
  Grosik money transfer offers:
  -the best way to transfer money from Poland to UK. Benefit from our excellent rates and low fees that beat the banks everytime.
  -money in the UK same day
  -no extra/hidden cost
  -fast and secure money transfer service
  -fixed fee (only 20 pln per transfer under 2000 pln and free if above
  -unbeatable money transfer rates
  Call as today:
  +44 1908 2222 12 or +44 1908 2222 16
  or visit http://grosik.co.uk

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka finansowa »

  Matematyka finansowa nie musi być trudna i skomplikowana. Jest prosta! Serwis przedstawia zadania i przykłady ze szczegółowymi rozwiązaniami. Szczególnie przydatne przy utrwalaniu wiedzy przed egzaminem lub kolokwium na uczelni. Ponadto istnieje możliwość przesłania własnego zadania - rozwiązanie zostanie przedstawione w serwisie. Wielokrotnie wyróżniany i polecany serwis naukowy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: