Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Inne

 • Rolety wewnętrzne Poznań »

  Rolety i żaluzje etapami wypierają do tej pory stosowane zasłony. Panel Track to jeszcze bardziej nietypowe rozwiązanie. Centrum Rolet z Poznania jest sklepem o rozpiętym asortymencie rolet i żaluzji. Produkty te zaliczają się do wyjątkowo ekskluzywnych. To znaczący składnik organizacji wnętrza. Rolety czy żaluzje powinny być dostrojone do typu wnętrza, a sklep z Poznania wspiera nas informacją specjalistów.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczny podgrzewacz wody »

  Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami jak Termet, sklep Mikas z Poznania, może zapewnić wysoką klasę sprzętów gazowych. Są to kotły gazowe, podgrzewacze wody czy piece gazowe, jak też części do tego rodzaju urządzeń. Kontrahenci mogą tam nabyć lampy gazowe, reduktory gazowe czy też grzejniki aluminiowe. Nad efektywnością oraz solidnością systemów instalacyjnych czuwają też takie proponowane w sklepie artykuły jak liczniki gazu lub czujniki czadu.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bluzy polar »

  Na witrynie DZIANE.PL można obejrzeć różną odzież sportową dużych rozmiarów. Producent prezentuje tu bluzy polarowe i rozmaitego rodzaju odzież dużych rozmiarów. Tego typu towarów nie kupimy w zwykłych sklepach. Osoby o dużym wzroście znajdą tu coś dla siebie. Artykuły są naturalne i miłe w dotyku. Oferowane jest nanoszenie nadruku z zamówionym logo, wtedy produkty otrzymają cechy odzieży reklamowej.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Pracownia projektowo-wykonawcza PRO-ECO-ART na swojej stronie www Proekoart.pl przedstawia spory wybór projektów domów szkieletowych, domów drewnianych jak i realizowanych tradycyjnymi metodami. W zależności od życzeń Klientów budynki te mogą być zrealizowane jako domy energooszczędne. Witryna internetowa pracowni ma poza tym wiele wartościowych uwag jak też informacji, które ułatwią przyszłym inwestorom dokonać wyboru najbardziej odpowiednich dla nich projektów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  O ile wymagasz pomocy profesionalnego i docenianego psychologa i psychoterapeuty w Łódzi to zachęcamy do odwiedzenia gabinetu psychoterapeutycznego i psychiatrycznego. Prowadzą go Maria i Rafał Pniewscy. Adres gabinetu to Łódź ulica Wyszyńkiego 5 czyli osiedle retkina. Efektywna psychoterapia Łódź ulży Ci znow u poczuć szczęscie płynące z dnia codziennego. Zadbaj o indywidualne zdrowie psychiczne.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Modne krawaty »

  Wyprodukujemy damskie i męskie koszule firmowe z logotypem firmy klienta. Dzięki współpracy z WILLSOOR, przedsiębiorstwa otrzymują konkurencyjne koszty, odpowiednie terminy realizacji zlecenia oraz profesjonalną obsługę. WILLSOOR to renomowana marka eleganckiej, doskonałej odzieży dla ceniących szyk i wysoki poziom. W sklepie internetowym willsoor-shop.pl w asortymencie m.in. eleganckie koszule wizytowe dla pań i panów, modne swetry męskie, krawaty ślubne.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Wartości Firmy »

  Cann Sp. z o.o. to rodzima firma doradztwa biznesowego, wyspecjalizowana w obsłudze transakcji przejęć a także w szeroko rozumianych finansach przedsiębiorstw. Wspomagamy zarówno firmy rodzime, jak i z zagranicy. Pracuje z nami zespół najlepszych i bardzo doświadczonych ekspertów. Na bieżąco zajmujemy się wspomaganiem przedsiębiorstw w realizacji nowoczesnych strategii rozwojowych. Stale czynimy wszystko, żeby świadczyć usługi na zadowalającym poziomie. W naszej spółce mamy jednopoziomowe struktury zarządcze, dzięki czemu możemy wdrażać dobre i szybkie decyzje.
  W swojej pracy ogromny nacisk kładziemy na zapewnienie wysokiego poziomu poufności, ponieważ jesteśmy partnerem godnym zaufania. Nasi specjaliści posiadają imponujące doświadczenie, a także rozległą wiedzę na temat działania specyfiki naszego rynku. Bardzo dokładnie wybieramy naszych pracowników, gdyż doskonale rozumiemy, jak istotne jest oferowanie rozwiązań o odpowiednio wysokiej wartości dodanej. Zatrudnieni w Cann eksperci zawsze starają się usposabiać kreatywnie do powierzonych im zadań, przewidywać rozwój nowych technologii i ich oddziaływanie na otoczenie oraz proponować rozwiązania o wysokiej wartości.
  Usługi świadczone przez Cann to przede wszystkim wycena przedsiębiorstw, doradztwo transakcyjne przy sprzedaży, pozyskiwanie zasobów finansowych, tworzenie biznes planów, prognozy finansowe, a także ogólne doradztwo na rzecz finansów. W obszarze naszych usług leży profesjonalna wycena spółek oraz wycena wartości niematerialnych i prawnych. Gorąco zachęcamy do korzystania z usług Cann wszystkich tych kontrahentów, którzy potrzebują pomocy w takich obszarach, jak utrata wartości aktywów czy wycena wartości firmy. Nasi doradcy zawsze wykazują kreatywne i elastyczne podejście do istniejących problemów, tak żeby w pełni usatysfakcjonować Klienta.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Propozycja komisu samochodowego Auto Skup Wrocław, to idealna propozycja dla osób, które chcą bezpiecznie sprzedać samochód. Auto Komis Wrocław ma swych przedstawiciel w regionie Dolnego Śląska, dzięki czemu po poinformowaniu o możliwości sprzedaży auta, natychmiastowo następuje transakcja.
  Początkowym etapem skupu auta, jest nieodpłatna wycena samochodu. Jest to niezobowiązująca dla Kontrahenta czynność, stanowiąca ważny etap skupu samochodu.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wieczór panieński »

  Szukasz dobrego myśli na wieczór panieński lub dzień kobiet? Frapujesz się czy adekwatny na tą okazję będzie striptiz męski, chippendales lub profesionalny taniec erotyczny? Z całą pewnością są to wyborne pomysły na panieński dlatego zapraszamy do wykorzystywania usług naszych Panów, wszystkie Panie ze stuprocentową pewnością będą zadowolone, a samo wydarzenie oczywiście na długo zapadnie w pamięci. Nasi striptizerzy zatańczą taniec erotyczny tylko dla Ciebie.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Konin »

  Zapewnienie sobie dominacji wśród firm w danej branży na rynku wiąże się ze sztuką prezentacji w sieci. Agencja Reklamowa TENSE.PL jest doskonałym konsultantem w tym obszarze. W pozycjonowaniu jest nakierowana na efekty i czyni ich stałą kontrolę. Informacje z analiz są na bieżąco przekazywane zamawiającym, dla tych potrzeb ukształtowano panel monitorujący. Realizowane są zlecenia z Konina, okolic i nie tylko.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemia profesjonalna »

  Przedsiębiorstwa z branż takich jak przemysł motoryzacyjny, hotelarstwo bądź też rolnictwo są Kontrahentami CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE ze stolicy Wielkopolski. Maszyny i urządzenia czyszczące dystrybuowane przez te wielkopolskie przedsiębiorstwo niosą ze sobą znakomity sposób na utrzymanie dobrej czystości. Różnorodnego typu miejsca mogą być czyszczone przez zamiatarki elektryczne, odkurzacze przemysłowe lub za pośrednictwem zmywarek akumulatorowych.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy »

  Niniejszy artykuł omawia rynek wymiany walut. Łatwość przemieszczania się i podróżowania sprawiają, że coraz chętniej wyjeżdżamy za granicę w celach wypoczynkowych, zarobkowych, biznesowych. Jesteśmy znacznie bardziej mobilni niż to miało miejsce dawniej. Z tego też powodu co raz częściej wymieniamy różnego rodzaju waluty obce. Czy można tutaj coś zaoszczędzić? Czy jednak musimy liczyć się z wysokimi kosztami naliczonymi przez banki i kantory? Owszem da się. Nader pomocne mogą okazać się kantory internetowe online. Nie mam na myśli jednak tych zwyczajnych, które nadal zarabiają na wysokich prowizjach oferując tylko szybką wymianę w miejscu zamieszkania. Mam na myśli kantor internetowy, online, w którym waluty wymieniane są bezpośrednio pomiędzy użytkownikami. Takim systemem jest wymiana walut online w WalutoBox. Jego działanie polega na tym, że wymiana walut przebiega z ominięciem kantorów i banków. Transakcja realizowana jest pomiędzy użytkownikami. To oni decydują o wysokości danego kursu. Sytuacja jest o tyle owocna, że na pojedynczej transakcji można zaoszczędzić całkiem pokaźną kwotę. Wiele osób pomyśli teraz o bezpieczeństwie. Przecież ono wydaje się jest najważniejsze. Nie ma żadnych obaw. WalutoBox zapewnił wszelkich starań, aby system był jak najbezpieczniejszy. Serdecznie zapraszamy wszystkichdo rejestracji. Walutobox pomoże Ci bezpiecznie, bez ryzyka, oszczędnie zrealizować Twoje transakcje.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo Handlowe Puławy - Sellboo »

  Zajmujemy się pośrednictwem handlowym na terenie Puław i okolic, z nami sprzedaż bezpiecznie i komfortowo.Jeśli nie wiesz jak wystawić przedmiot na aukcji internetowej, nie masz czasu bądź chcesz dobrze sprzedać towar korzystając z wypracowanych przez nas technik sprzedaży. Skontaktuj się z nami ! my zajmiemy się resztą wystawimy przedmiot na aukcji będziemy śledzić jej przebieg wreszcie pobierzemy pieniądze od kupującego i wyślemy mu towar. Przekażemy ci kwotę ze sprzedaży przelewem na konto, przekazem pocztowym lub dostarczymy ci osobiście. Przez cały czas będziesz mieć możliwość śledzenia swojego przedmiotu na stronie aukcji internetowej. Z nami sprzedaż bezpiecznie i komfortowo, bez zmartwień by odpowiedzieć na email kupującemu, tym wszystkim zajmujemy się my !

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki przez internet bez sprawdzania w BIK »

  Pożyczka bez bik jest rodzajem transakcji polegającej na zawarciu umowy, w której jedna ze stron, pożyczkodawca, zobowiązuje się przenieść na własność pożyczkobiorcy określoną sumę pieniężną lub określoną ilość innych rzeczy. W zamian za to pożyczkobiorca zobowiązuje się do ich zwrotu czyli do przeniesienia na pożyczkodawcę w określonym późniejszym terminie i w określony sposób własności takiej samej, i w tej samej ilości. Czyli mówiąc prościej, odda to, co pożyczył. Czym różni się pożyczka od kredytu? Po pierwsze, umowa pożyczki nie musi być pisemna. Po drugie, pożyczka nie musi być oprocentowana. Po trzecie, termin zwrotu pożyczki nie musi być określony. Nie oznacza to jednak, że dłużnik może bez końca ociągać się z jej zwrotem. Jeżeli termin zwrotu pożyczki nie został wyznaczony w momencie jej udzielania, dłużnik obowiązany jest zwrócić pożyczkę w ciągu sześciu tygodni od dnia, w którym wierzyciel zażąda od niego zwrotu długu. Zapis tego rodzaju znajduje się w Kodeksie Cywilnym i jest podstawą do dochodzenia przed sądem praw do pożyczonych pieniędzy i dóbr. Niestety, instytucje finansowe reklamujące się jako świadczące szybkie, z reguły niewielkie pożyczki, naliczają procent i są dość bezwzględne w ściąganiu długu wraz z odsetkami. Instytucje parabankowe nie są ograniczone przepisami prawa bankowego i korzystają z tego bez skrupułów, dlatego ich usługi finansowe bywają zaskakująco drogie. Pożyczka przez internet jest dobrym rozwiązaniem, jeśli rzeczywiście przejściowo brakuje nam gotówki, ale mamy stałe źródło dochodów i jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę w ustalonym terminie.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najpiękniejsze strony w sieci »

  Portal dzięki, któremu nauczysz się jak umiejętnie poruszać się w sieci, w jaki sposób chronić własne latorośle przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Zrozumiesz historię sieci, jak to wszystko się zaczęło. Dzięki nam poznasz jak wykonywać pracę w internecie oraz jak wystrzegać się oszustów. Strona intrnetowa obecnie świecie to narzędzie dzięki, któremu komunikacja stała się jeszcze ułatwiona i o ogólno światowym zakresie. Dzięki stronie WWW masz szanse promować własną działaność, pokazywać innym swe zainteresowania. Domena internetowa to swoista wizytówka, którą mamy w sieci.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka finansowa »

  Matematyka finansowa nie musi być trudna i skomplikowana. Jest prosta! Serwis przedstawia zadania i przykłady ze szczegółowymi rozwiązaniami. Szczególnie przydatne przy utrwalaniu wiedzy przed egzaminem lub kolokwium na uczelni. Ponadto istnieje możliwość przesłania własnego zadania - rozwiązanie zostanie przedstawione w serwisie. Wielokrotnie wyróżniany i polecany serwis naukowy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówka, »

  BUSINESS CREDIT Sp. z o.o jest instytucją finansową udzielającą pożyczek. Jest to szybka pożyczka przez internet. Chwilówkę mogą otrzymać osoby indywidualne. Więcej informacji znajduje się na stronie www.bizcredit.pl
  Tel. +48 791 500 552
  pożyczka, kredyt,szybka pożyczka, pożyczka przez internet, chwilówka,pożyczki, kredyty,credit, gotówka, tanie kredyty, kredyty przez internet, kredyty online, najlepszy kredyt, provident, kredyty gotówkowe, pożyczka, kredyt,szybka pożyczka, pożyczka przez internet, chwilówka,pożyczki, kredyty,credit, gotówka, tanie kredyty, kredyty przez internet, kredyty online, najlepszy kredyt, provident, kredyty gotówkowe,

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Kraków »

  Jeżeli potrzebujesz solidnego kantoru w Grodzie Kraka, w którym zdołałbyś pewnie i po atrakcyjnym kursie zamienić obce pieniądze to bez wątpienia powinieneś znaleźć kantor Exchange. Jest to sieć wielu placówek znajdujących się w całym mieście. Znajdziesz nas w największych placówkach handlowych, np. Galeria Krakowska, czy Bonarka. W naszych placówkach zawsze otrzymasz atrakcyjne, niskie kursy. Na naszej stronie www możesz sprawdzić dokładne położenie naszych kantorów oraz teraźniejsze kursy z jakimi zamieniane są pieniądze. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana walut »

  Dzięki ofercie zamieszczonej na stronie pomaranczarnia. pl, możliwa jest wymiana walut bez ruszania się z mieszkania. Przekazujemy do Państwa dyspozycji wyjątkowo wygodne narzędzie zakupu waluty obcej. Nasz kantor internetowy zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, dobre kursy walut i bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Wymiana walut odbywa się w oparciu o aktualne kursy, które zamieszczamy w naszym serwisie. Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, wciąż wzbogacamy ofertę o nowe waluty.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie przelewy internetowe »

  Z oferty serwisu Transferuj. pl korzysta sporo sklepów wirtualnych. Żeby zaznajomić się z tym jak działa system, można użyć trybu testowego. Platnosci otrzymywane przy testowej weryfikacji systemu, przekazywane są na cele charytatywne. Przelewy online mogą akceptować salony dysponujące rozmaitym oprogramowaniem. Nabywcy realizujący szybkie przelewy muszą podać metodę płatności. Później mogą zweryfikować stan płatności. Płatności internetowe to duże ułatwienie. Aktualnie stosuje się je w szerokim zakresie. Dzięki temu, że wykorzystywane są platnosci online, odrobinę mniej płacimy za artykuły zważywszy na to, ile płaci się przyjmując przesyłkę za pobraniem. Płatności online opierają się na użyciu rozmaitych modułów. Jeśli jesteś osobą fizyczną, także możesz przyjmować platnosci korzystając z usług Transferuj. pl. Sporządzana jest faktura miesięczna. Kliknij na stronę, aby zaznajomić się z tym jakie są wymagane opłaty. Czytelna tabela prowizji prezentuje opłaty naliczane po okresie promocji.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: