Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Koty

 • Weterynarz Jelenia Góra Andrzej Poźniak »

  Przychodnia weterynaryjna dla małych zwierząt w Jeleniej Górze prowadzona przez lekarza weterynarii Andrzeja Poźniaka mieści się przy ul. Wiosennej 18. Zajmuje się leczeniem psów, kotów oraz innych małych zwierząt jak chomiki, króliki, świnki morskie i tym podobne. Lekarze podejmują się leczenia zachowawczego, chirurgicznego oraz diagnostyki i profilaktyki chorób. W gabinecie wykonuje się wszystkie niezbędne badania specjalistyczne jak USG, RTG czy badania laboratoryjne.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koty syberyjskie »

  Na omawianej witrynie internetowej mieści się oferta hodowli kotów. Uważa się, że przodkami tej rasy mogą być koty syberyjskie. W skutek krzyżowań wielu ras, ta odziedziczyła dobre cechy. Jeżeli chodzi o usposobienie, koty te są bardzo łagodne i ufne. Kotki te są świetnymi przyjaciółmi człowieka, zwłaszcza dzieci. Strona zawiera informacje dotyczące obecnych oraz planowanych miotów. W hodowli znajdują się dorosłe kocury, kotki, a także młode osobniki. Zachęcamy do do zajrzenia na stronę wszystkich sympatyków kotów.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hodowle kotów »

  SCHELWOOD*PL to znana hodowla kotów bengalskich. Naszym zwierzakom zapewniamy warunki, które oferują najlepsze hodowle. Koty przebywające w ośrodku cechują się oryginalnym wyglądem oraz wyważonym charakterem. Zwracamy wyjątkową uwagę na psychikę kociąt i ich temperament. Na witrynie www znajdują się fotografie i opisy poszczególnych kotów oraz kotek hodowlanych. Przywołana jest także krótka historia tej rasy. By zakupić lub obejrzeć kocurki, należy kontaktować się z Ewą Szeligowską.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep zoologiczny Wałbrzych »

  Istniejemy na rynku od kilku lat. Wiedziemy sprzedaż zwierząt, karm, przysmaków, oraz wszystkich akcesoriów dla Waszego pupila. U nas znajdziesz najogromniejszy możliwość towarów dla każdego gatunku zwierząt - zarówno tych mniej modnych! Odwiedź nas bo faktycznie warto - Twój pupil będzie ewidentnie szczęśliwszy ;Istniejemy na rynku od kilku lat. Wiedziemy sprzedaż zwierząt, karm, przysmaków, oraz wszystkich akcesoriów dla Waszego pupila. U nas znajdziesz najogromniejszy możliwość towarów dla każdego gatunku zwierząt - zarówno tych mniej modnych! Odwiedź nas bo faktycznie warto - Twój pupil będzie ewidentnie szczęśliwszy ;

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karma dla zwierząt »

  Vitapol jest polską firmą produkującą pokarm dla zwierząt. Na początku akcesoria trafiły jako zaopatrzenie sklepów zoo w 92 roku. Marka od razu zyskała renomę wśród ludzi będących właścicielami zwierząt. Doskonale zbilansowane składniki najwyższej jakości jakie zostały ujęte w składzie pokarmów sygnowanych znakiem handlowym Vitapol zostały uznane wizytówką firmy. Na szczególną uwagę zasługuje karma dla kanarków. W krótkim odstępie czasu produkty trafiły na rynek poza krajem gdzie stały się liderem światowego rankingu pokarmu dla zwierząt. W tej chwili eksport ma w zakresie około 60% świata, artykuły sprzedawane są do większości krajów w Europie, ale też w tak dalekie zakątki jak Kazachstan czy Izrael. Asortyment producenta jest ogromny, odstaje różnorodnością zapachu i wyglądu, oraz różnorodnością opakowań. Sukcesem sprzedaży jest SMAKERS, czyli kolba w składzie której można znaleźć ziarna zbóż, witaminy oraz owoce i warzywa doskonałe dla konkretnego typu zwierzątek. Przeznaczenie dla karmy Vitapolu znajdą właściciele takich zwierząt jak ptaki, fretki, króliki, gady a nawet koty. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kot »

  Jednymi z najpopularniejszych zwierzątek domowych z pewnością są koty. Te przyjemne i przepiękne stworzenia mogą być świetnym towarzyszem na co dzień, aczkolwiek należy być świadomym w jaki sposób się nimi opiekować. Świetną bazą wiedzy w tym temacie jest strona swiatkotow.pl. Pasjonaci futrzanych przyjaciół znajdą tutaj ciekawe artykuły prezentujące różne koty rasowe, w tym takie oryginalne gatunki jak: kot abisyński czy Sfinks doński. Serwis gromadzi ponadto bardzo pomocne porady ekspertów odnośnie samego troszczenia się o zwierzę jak również chociażby co dany gatunek powinien spożywać. Internauta po zalogowaniu ma ponadto możliwość pokazania swojego pupila czy wymieniania się doświadczeniami z innymi miłośnikami. Jeśli ciekawią Cię takie rasy kotów jak przykładowo Kot maine coon czy nawet dzikie lamparty, bądź lwy, to jest to miejsce, które musisz odwiedzić.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty

Koty - nowa strona:

Adres: