Serwis Komputerowy Olsztyn

Serwis Komputerowy Olsztyn Witamy serdecznie. Jeśli szukają Państwo kogoś, kto szybko i skutecznie, a przy tym tanio przywróci Wasz sprzęt do stanu świetności to dobrze trafiliście. Zajmujemy się przede wszystkim naprawą komputerów stacjonarnych, laptopów, netbooków oraz nawigacji GPS.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Usuwamy usterki związane zarówno z oprogramowaniem jak również z elektroniką a dokładniej:
- Instalacja systemu operacyjnego (Windows lub Linux)
- Instalacja sterowników i konfiguracja sprzętu
- Optymalizacja systemu operacyjnego
- Usuwanie szkodliwego oprogramowania
- Naprawa BIOS-u
- Czyszczenie i konserwacja komputera
- Wymiana gniazd (zasilanie, USB, LAN, audio, RJ-45, itp. )
- Wymiana lub montaż płyty głównej
- Wymiana lub montaż procesora
- Wymiana lub montaż innych komponentów (karta graficzna, napęd DVD, dysk twardy, itp. )
- Odzyskiwanie dostępu do konta użytkownika (kasowanie hasła)
- Naprawa zalanego laptopa
- Wymiana matrycy
- Wymiana klawiatury
- Wymiana touchpada
- Wymiana zawiasów
- Aktualizacja lub wgranie map (GPS)
- Naprawa uszkodzonego oprogramowania wewnętrznego (GPS)
- Wgranie dodatkowych lektorów (GPS)
- Wgranie najnowszej bazy fotoradarów (GPS)
- Wymiana ekranu LCD (GPS)
- Wymiana panelu dotykowego (GPS)
- Wymiana gniazda USB (GPS)
- Wymiana gniazda audio (GPS)
- Naprawa wyrwanych przycisków (GPS)
- Wymiana akumulatora (GPS)
- Wymiana modułu GPS (GPS)


Więcej informacji na naszej stronie internetowej >> Naprawa komputerów i nawigacji GPS w Olsztynie

Szczegóły strony www.serwis-olsztyn.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.serwis-olsztyn.pl:

Serwis Komputerowy Olsztyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 55

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Naprawa laptopów Olsztyn, Naprawa komputerów Olsztyn, serwis komputerowy »

  MEK-net - prężnie rozwijająca sie firma komputerowa w dziedzinie informatyki.
  Naprawa komputerów Olsztyn
  Celem firmy jest jak najlepsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów. W naszej pracy stawiamy na: miłą i fachową obsługę, profesjonalne doradztwo techniczne oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
  Jeśli masz problemy z komputerem, to dobrze trafiłeś!!! Nie zwlekaj! Zobacz przygotowaną przez nas ofertę profesjonalnej opieki informatycznej dla firm oraz klientów indywidualnych.
  Oferujemy :
  - Serwis komputerowy
  - Odzyskiwanie utraconych danych
  - Tworzenie stron WWW
  - Administracja serwerów
  - Ochrona i zabezpieczanie danych przed utratą
  - Sieci LAN i WI-FI
  Naprawa laptopów Olsztyn

  Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów oraz spowodowanie osiągnięcia sukcesu ich firm poprzez wdrażanie przez naszą firmę kompleksowych rozwiązań informatycznych w oparciu o nowoczesne, zintegrowane systemy do zarządzania firmą oraz świadczenie usług serwisowych i sprzedaż komputerów.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Krosno »

  Przedstawiany portal jest wyjątkowym sposobem na przekazanie szerokiej oferty firmy TOM-NET z Krosna. W ramach oferty znajdziesz elektronikę użytkową, cb radia, telewizory a także fachowe usługi z zakresu poligrafii.

  Sprzedajemy sprawdzonej jakości sprzęty oraz oferujemy błyskawiczny serwis sprzętu elektronicznego, telewizorów i również pecetów. Oferujemy także dekodery i anteny stworzone do dekodowania sygnału naziemnej telewizji cyfrowej. Setki pozytywnych opinii o naszej świetnej ofercie to dowód naszej jakości.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raspberrypiforum.pl - Polskie forum użytkowników Raspberry Pi »

  Forum tworzone przez użytkowników dla użytkowników, a naszym głównym tematem jest komputer wielkości karty kredytowej - Raspberry Pi.
  Rejestrując się u Nas, postępujesz słuszne, dlatego, że masz dostęp do wszystkich informacji, a dodatkowo w razie problemów nasza załoga zawsze Ci pomoże w rozwiązaniu problemów z urządzeniem.
  Nasze forum napędza dobry hosting i mamy miłą atmosferę.

  Zapraszamy serdecznie
  Ekipa RBPi

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dynamics AX »

  W 2011 roku Syntea Business Soulutions obchodziła 15-lecie działalności. Był to rok rekordów pod względem zysków. Doświadczenie i coraz lepsze osiągnięcia w biznesie powodują, że pochodząca z Lublina spółka jest wiodącym dostarczycielem systemów ERP na krajowym rynku. Na każdym poziomie świadczy nowe rozwiązania z private cloud oraz autorskim one4all na czele. Zastosowania w sektorze publicznym oraz prywatnym zmuszają firmę do elastyczności w przezwyciężaniu niezliczonych wyzwań rzuconych przez klientów. To dlatego sporządzone w oparciu o Microsoft Dynamics AX rozwiązania Syntea Business Solutions są takie dobre.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do zarządzania. Zarządzanie nieruchomościami. »

  Logowanie wszystkich akcji użytkownika z możliwością podejrzenia szczegółów akcji np. widok ostatniego dodanego rekordu,
  Generowanie statystyk dla wszystkich dostępnych modułów.
  Wyszukiwanie rekordów w dowolnym module, po wszystkich polach, precyzyjnie określając kryteria wyszukiwania. System pozwala na budowanie zapytania z uwzględnieniem nawiasów oraz różnych sposobów łączenia warunków (logiczne and i or).
  Zapisywanie danych geo-lokalizacyjnych użytkowników systemu.
  Przechowywanie historię zmian wszystkih edytowanych rekordów. Użytkownik o odpowiednich uprawnieniach ma możliwość przeglądania historii zmian rekordu z informacją kiedy i kto dokonał modyfikacji danych.
  Możliwość wyświetlenia na jednym ekranie przeglądarki do czterech osobnych tabel z danymi co pozwala na pracę na danych z kilku modułów.
  Definiowanie oraz przypisywanie wirtualnych pulpitów do użytkownika.
  Dynamiczne odświeżanie danych w tabelach wg zdefiniowanych odstępów czasowych. System wykrywa modyfikację danych dzięki czemu użytkownik zawsze widzi aktualną listę rekordów.
  Użytkownik posiada swój profil w którym może określić różne parametry systemu wg własnego upodobania.
  Możliwość przypisania użytkownika do wielu grup uprawnień o różnych priorytetach.
  Definiowanie uprawnień, które mogą być wielokrotnie zagnieżdżane i przypisywane do różnych grup.
  Sortowanie i grupowanie wyświetlanych danych tabelach wg wybranej kolumny (pola obiektu)
  Prezentacja dowolnie konfigurowalnych statystyk w formie wykresów.
  Zaawansowane operacje na datach i czasie.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje na Androida i gry na Androida »

  Wiele jest for w Polskim internecie - jest ich z kilkanaście milionów - może trochę więcej. Ale takiego forum jak nasze, nikt jeszcze na własne oczy nie widział - oto Apps-Forum.pl - najlepsze forum z aplikacjami na system Android.Znajdziecie tu nie tylko najnowsze aplikacje, ale także gry na Androida i aplikacje na Androida oraz wiele, wiele więcej. Do tego na Apps-Forum.pl istnieją kategorię, dzięki którym bezproblemowo znajdziesz wszystkie typy gier tudzież aplikacji. Chcesz więcej? Możesz także "wpaść" do działów, gdzie odbywają się dyskusje na temat aplikacji android a także samego systemu od firmy Google. Serdecznie zapraszamy do rejestracji oraz udzielania się na naszym forum. Do zobaczenia

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program antywirusowy »

  Program antywirusowy to jeden z programów nader potrzebnych na każdym pececie. W czasie tak bardzo powiązanym z komputerami jesteśmy zmuszeni strzec się przed niebezpieczeństwem płynącym wyraźnie na nasz komputer. Aplikacje tj. antywirusy nie są nowością wstępny tego modelu program został stworzony pod koniec lat 90 i nazywał się AntiVirenKit. Sprawny antywirus to program składający się z kilku podzespołów a najpowszechniejszy jest segmentacja na skaner antywirusowy - funkcjonujący w wyznaczonym przez użytkownika okresie czy monitor umożliwiający stałe analizowanie aktywnych programów w systemie Windows oraz tych, które potrzebuje włączyć użytkownik. Nasz wortal internetowy to miejsce, z którego ściągniesz darmowe antywirusy do 24 godzinnej obrony blaszaka. Większa część z nich to aplikacje antywirusowe definitywnie darmowe, a przy tym o wysokiej klasie opieki. Programy antywirusowe to programy nadzwyczaj złożone, ale działające wnikliwie automatycznie dlatego nie musimy troskać się o jakiekolwiek ustawienia, uaktualnienia czy funkcje. W program-antywirusowy.pl odszukasz również szczepionki i skanery antywirusowe, które są wzorowym uzupełnieniem darmowego antywirusa.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program Norma Pro »

  Niezależnie od wariantu Norma Pro, która jest najpowszechniej używanym programem kosztorysowym w Polsce, jest sprzedawana z pełną bazą danych KNR. Dzięki temu użytkownicy nie mają problemu z niedostępnością danych do wyceny. Mogą najwyżej grymasić na różnice w możliwościach poszczególnych wersji. Oczywiście w najlepszej sytuacji są właściciele wersji Norma Pro lub Expert. Niemniej warto wiedzieć, że początkującemu kosztorysantowi najpełniejsza wersja raczej potrzebna nie będzie.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • System Sprzedaż w oprogramowaniu »

  System ERP to podstawowe narzędzie w każdym profesjonalnym przedsiębiorstwie. System ERP to narzędzie, które wspomaga prace w przedsiębiorstwach. To po krótce co do systemu ERP. Punkt główny tego blogu jak i rozwoju każdego przedsiębiorstwa to sprzedaż. Nazwa jak i temat główny tego blogu ERP Sprzedaż pojawia się w każdym aspekcie funkcjonowania firmy. Sprzedaż odpowiedzialna jest za funkcjonowanie firmy. Sprzedaż w systemach ERP to temat główny blogu.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Warszawa »

  Orbicomp prowadzi działalność usługową w branży informatycznej. Firma realizuje się naprawianiu komputerów, laptopów oraz tabletów.

  Usługi informatyczne oferowane są przede wszyskim do klientów indywidualnych z Warszawy, ale w ofercie znajdują się także propozycje przeznaczone dla przedsiębiorstw. Wśród usług Orbicomp można wyróżnić m.in.: czyszczenie sprzętu komputerowego, odzyskiwanie danych, naprawa laptopów, budowa sieci komputerowych (Wifi/LAN), serwis drukarek, pogotowie komputerowe, obsługa jednostek oraz outsourcing informatyczny. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług to czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w naszym punkcie przy ulicy Ciołka w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »