Najnowsze strony w katalogu Kategoria: Media

Media - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ełk »

  Gazeta Ełcka to serwis internetowy, w którym zamieszczane są informacje na temat aktualnych zdarzeń w Ełku oraz okolicznych miejscowości. Gazeta jest prowadzona przez zawodowych dziennikarzy. Starają się oni w tych miejscach w których wydarza się coś ciekawego. Informacje wprowadzane są jak najszybciej dlatego strona jest zaktualizowana. Redakcja pracują cały dzień i czekają na sygnalizacje incydentów z okolicy. Gazeta jest niezależna i nie podlega presji otoczenia.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program telewizyjny »

  W kręgu Twoich zainteresowań jest telewizyjny rozkład jazdy na każdy dzień bez konieczności kupowania gazet? Proponujemy pełen szczegółów program telewizyjny, obejmujący wszystkie popularne stacje, a który dostępny jest 24 h na dobę. Korzystając z oferowanej strony nie ma potrzeby, byś chodził po program telewizyjny do kiosku, wydając na niego nawet najmniejszą kwotę pieniędzy. Cały program TV jest przecież udostępniany na stworzonej przez nas stronie www. Oferujemy pełną przejrzystość, opcję personalizacji listy programów TV, które są dla Ciebie najważniejsze. Możemy zaoferować także obszerne opisy znacznej ilości programów, puszczanych na najpopularniejszych telewizyjnych stacjach. Dzięki temu każdy, kto skorzysta z tego serwisu, znajdzie dla siebie wszystko to, co znajduje się w kręgu zainteresowań. Z naszego serwisu dowiesz się, które programy w telewizji są hitami dnia, dowiesz się, które należy obejrzeć, a na które nie warto poświęcać czasu. Dostępny na naszej stronie program telewizyjny to pełna a także rzetelna informacja na temat tego, co jest aktualnie emitowane na popularnych kanałach.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje Bytom »

  W małych społecznościach, na wsiach i małych miasteczkach regułą jest to, że wieści rozchodzą się lotem błyskawicy.
  W dużych miastach - dajmy na to ponad stutysięcznych - wymiana informacji jst dużo bardziej utrudniona, ludzie żyją bardziej anonimowo, ale właśnie tam podstawą wymiany informacji staje się internet - różnego rodzaju serwisy, portale, serwisy społeczniścowe dotyczące tylko i wyłącznie danego wycinka kraju, miasta czy też województwa.
  Jednym z takich portali jest halobytom - portl dotyczącyc - jak sama nazwa wskazuje - zagadnień i wydarzeń dziejących się właśnie w Bytomiu. Czyli mieście o bardzo miernym pijarze, bardzo źle się kojarzącym.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywni.com - portal ludzi kochających luksus »

  Jeżeli lubisz luksusowy styl życia, ten magazyn będzie dla Ciebie odpowiedni. Ekskluzywni. com to miejsce, w którym dominują najdroższe i najbardziej ekskluzywne marki. Interesujące informacje zwrócą uwagę tych, dla których najdroższe zegarki, markowe ubrania czy pióra to nie marzenie ściętej głowy, ale codzienność. Na tym oczywiście nie koniec. Na portalu publikowane są poza tym wiadomości na temat najdroższych alkoholi czy wycieczek w egzotyczne rejony globu. Ponieważ wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nie ma luksusu bez odpowiednich funduszy, w odrębnym dziale pojawiają się newsy z dziedziny biznesu i pieniędzy. Co ponadto? Ma się rozumieć motoryzacja. Chodzi tu rzecz jasna o najdroższe i najbardziej luksusowe auta.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wychodzi ci wszystko bokiem? Nastrój kuleje? »

  Nazwa strony chytrze odnosi się do najbogatszej rodziny wszechczasów - chodzi o zaakcentowanie ironii podanej w treści serwisu: gwiazdy naszych artykułów aspirują w prawdziwym życiu do tronu „wszech wiedzących" „wszystko potrafiących” i nazbyt łatwo zapominają, że ich ambicje są większe niż ich umiejętności. Funkcjonując w sposób komiczny definiują swoją groteskową osobowość, nadając jej nieistotny charakter, chcąc w zamian aprobaty i zachwytów kompletnie nieadekwatnych do swoich wątpliwych „celebryckich” osiągnięć.

  Masz dosyć imbecyli z telewizora? Złoszczą cię zachowania baranów i matołów w mediach i w sejmie? Denerwuje cię twój sąsiad? Szef jest kanalią? Ludzie generalnie cię wpieniają? Tutaj możesz obcesowo podnieść nogę na całość!

  Ktoś zalazł ci za skórę, w twojej okolicy mieszka jakiś rockefeller, w lokalnym sklepie wciskają bubel i liczą za to jak za woły, a reklamacja to dla nich rodzaj wyrazu „reklama”, masz powyżej dziury klownów tańczących z motocyklami, na murawie, na wodzie i w klozecie, hołubców z gwizdami oraz innych genetycznie polepszanych organizmów w swoim otoczeniu, bezkrytyczna i drętwa rozrywka w telewizorni powoduje, że chce ci sie puszczać pawia, jesteś rozczarowany koncertami naszych sportsmenów na Euro 2012, a brygada z PZPN to regularna banda. Dodatkowo uważasz, że politykiery są dziczą skończonych, zabawnych błaznów, w centrach handlowych podają tylko śmiecie w promocji, a koledzy z roboty są małostkowymi idiotami cieszącymi dekiel z byle dinksu - to ta witryna jest zbudowana dla ciebie!

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna kraków »

  Budowa marki organizacji bez porządnej agencji kreatywnej to zadanie zagmatwane. Zatem nie decyduj się na usługi amatorów. Jeśli nie dysponujemy stosowną wiedzą i doświadczeniem przy tworzeniu marki to zdecydowanie lepiej desygnować do tego profesjonalną firmę. Za taką uznawana jest agencja reklamowa Roxxmedia z Krakowa, która znana jest z dbałości o najmniejsze szczegóły. Wykładnikiem tego są opinie partnerów, dla których wykonywaliśmy przeróżne działania PR.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Media praca »

  W serwisie internetowym Join Media znajdziesz oferty pracy w mediach, m.in. w TV, radiostacjach, pismach i dziennikach, reklamie, a także w nowych mediach. Oferty pracy, które publikujemy są cały czas aktualizowane, więc otrzymujesz zapewnienie, że pracodawca, który wyraził chęć opublikowania ogłoszenia nadal poszukuje pracowników. Praca w mediach jest czasem trudna do osiągnięcia, dlatego polecamy staże oraz praktyki, które pozwolą Ci na doskonalenie umiejętności oraz na zapoznanie nowych ludzi z branży medialnej. Wybierając nasz serwis, którego temat brzmi „Praca media” masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy w mediach. opublikuj ofertę pracy w mediach lub wyszukaj ofertę dla siebie. Zobacz jak przyjemnie dobrze się z serwisu Join Media.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównywanie telefonów »

  Jeżeli są Państwo właśnie w momencie analizowania ofert telefonu komórkowego, dostawcy Internetu bądź operatora sieci, powinni Państwo skorzystać z porównywarki telefonów komórkowych dostępnej na stronie telekrowa.pl. Przedstawiona oferta dotyczy największych usługodawców tj. Internet UPC, Neostrada, Netia, Internet oraz telefon Orange, Plus, Play i wielu innych. Bez problemu dobiorą Państwo najodpowiedniejszą dla siebie ofertę, a dostępna porównywarka przedstawi tanie telefony i aktualne promocje.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklamy i ogłoszenia - piaseczno24.net »

  Regionalny serwis informacyjny posiada wiele ciekawych artykułów z ostatnich wydarzeń w mieście Piasezno. Na stronę zagląda wiele czytelników tego regionu, dodając różne drobne ogłoszenia, komentując interesujące tematy, dlatego jest to świetne miejsce na reklamowanie swojej lokalnej działalności. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów, a gdy posiadasz jakieś ciekawe informacje o których chciałbyś z nami porozmawiać, skontaktuj się telefonicznie lub poprzez email.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Łomża »

  Serwisy ogłoszeniowe są dzisiaj bardzo popularne, a to z wielu powodów. Dwa najważniejsze to ich łatwa dostępność i to, że są najczęściej bezpłatne. Sposób dodawania jest też w wielu podobny, pozwalający na zamieszczenie zdjęć, bardzo przydatnych w procesie sprzedaży. W darmowych serwisach nie trzeba zakładać konta ani podawać szczegółowych danych, przez co składający ofertę jest bezpieczny. Aby łatwiej dotrzeć do miejscowych odbiorców udostępniliśmy miejski serwis Ogłoszenia Łomża. Mamy nadzieję, że niebawem stanie się on lubianym narzędziem do publikowania potrzeb jak umożliwi zbycie różnego rodzaju towarów. Warto przed wypełnieniem formularza zaznajomić się z układem serwisu i podziałem nad działy, by w perfekcyjny sposób umieścić ogłoszenie we właściwym dziale. To droga do sukcesu i szybkiej sprzedaży lub zakupu.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Media

Media - nowa podkategoria:

Nazwa: