Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Inne media

 • Informacje »

  Odwiedź serwis Nał.pl i odszukaj wiadomości z różnych kategorii np: świat. Świeże plotki zaprezentują Ci bieżące style. Nowinki rozdzielone na różne branże ułatwiają wyszukiwanie interesujących nas artykułów. Odszukaj co nieco dla swoich bliskich bez rejestracji już teraz i przedstaw ciekawe trendy swoim znajomym. Nowości to podstawa plotek - rozpocznij je razem z naszym serwisem, aby było o czym rozmawiać ze znajomymi.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Media praca »

  W serwisie internetowym Join Media znajdziesz oferty pracy w mediach, m.in. w TV, radiostacjach, pismach i dziennikach, reklamie, a także w nowych mediach. Oferty pracy, które publikujemy są cały czas aktualizowane, więc otrzymujesz zapewnienie, że pracodawca, który wyraził chęć opublikowania ogłoszenia nadal poszukuje pracowników. Praca w mediach jest czasem trudna do osiągnięcia, dlatego polecamy staże oraz praktyki, które pozwolą Ci na doskonalenie umiejętności oraz na zapoznanie nowych ludzi z branży medialnej. Wybierając nasz serwis, którego temat brzmi „Praca media” masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy w mediach. opublikuj ofertę pracy w mediach lub wyszukaj ofertę dla siebie. Zobacz jak przyjemnie dobrze się z serwisu Join Media.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównywanie telefonów »

  Jeżeli są Państwo właśnie w momencie analizowania ofert telefonu komórkowego, dostawcy Internetu bądź operatora sieci, powinni Państwo skorzystać z porównywarki telefonów komórkowych dostępnej na stronie telekrowa.pl. Przedstawiona oferta dotyczy największych usługodawców tj. Internet UPC, Neostrada, Netia, Internet oraz telefon Orange, Plus, Play i wielu innych. Bez problemu dobiorą Państwo najodpowiedniejszą dla siebie ofertę, a dostępna porównywarka przedstawi tanie telefony i aktualne promocje.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wychodzi ci wszystko bokiem? Nastrój kuleje? »

  Nazwa strony chytrze odnosi się do najbogatszej rodziny wszechczasów - chodzi o zaakcentowanie ironii podanej w treści serwisu: gwiazdy naszych artykułów aspirują w prawdziwym życiu do tronu „wszech wiedzących" „wszystko potrafiących” i nazbyt łatwo zapominają, że ich ambicje są większe niż ich umiejętności. Funkcjonując w sposób komiczny definiują swoją groteskową osobowość, nadając jej nieistotny charakter, chcąc w zamian aprobaty i zachwytów kompletnie nieadekwatnych do swoich wątpliwych „celebryckich” osiągnięć.

  Masz dosyć imbecyli z telewizora? Złoszczą cię zachowania baranów i matołów w mediach i w sejmie? Denerwuje cię twój sąsiad? Szef jest kanalią? Ludzie generalnie cię wpieniają? Tutaj możesz obcesowo podnieść nogę na całość!

  Ktoś zalazł ci za skórę, w twojej okolicy mieszka jakiś rockefeller, w lokalnym sklepie wciskają bubel i liczą za to jak za woły, a reklamacja to dla nich rodzaj wyrazu „reklama”, masz powyżej dziury klownów tańczących z motocyklami, na murawie, na wodzie i w klozecie, hołubców z gwizdami oraz innych genetycznie polepszanych organizmów w swoim otoczeniu, bezkrytyczna i drętwa rozrywka w telewizorni powoduje, że chce ci sie puszczać pawia, jesteś rozczarowany koncertami naszych sportsmenów na Euro 2012, a brygada z PZPN to regularna banda. Dodatkowo uważasz, że politykiery są dziczą skończonych, zabawnych błaznów, w centrach handlowych podają tylko śmiecie w promocji, a koledzy z roboty są małostkowymi idiotami cieszącymi dekiel z byle dinksu - to ta witryna jest zbudowana dla ciebie!

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna kraków »

  Budowa marki organizacji bez porządnej agencji kreatywnej to zadanie zagmatwane. Zatem nie decyduj się na usługi amatorów. Jeśli nie dysponujemy stosowną wiedzą i doświadczeniem przy tworzeniu marki to zdecydowanie lepiej desygnować do tego profesjonalną firmę. Za taką uznawana jest agencja reklamowa Roxxmedia z Krakowa, która znana jest z dbałości o najmniejsze szczegóły. Wykładnikiem tego są opinie partnerów, dla których wykonywaliśmy przeróżne działania PR.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywni.com - portal ludzi kochających luksus »

  Jeżeli lubisz luksusowy styl życia, ten magazyn będzie dla Ciebie odpowiedni. Ekskluzywni. com to miejsce, w którym dominują najdroższe i najbardziej ekskluzywne marki. Interesujące informacje zwrócą uwagę tych, dla których najdroższe zegarki, markowe ubrania czy pióra to nie marzenie ściętej głowy, ale codzienność. Na tym oczywiście nie koniec. Na portalu publikowane są poza tym wiadomości na temat najdroższych alkoholi czy wycieczek w egzotyczne rejony globu. Ponieważ wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nie ma luksusu bez odpowiednich funduszy, w odrębnym dziale pojawiają się newsy z dziedziny biznesu i pieniędzy. Co ponadto? Ma się rozumieć motoryzacja. Chodzi tu rzecz jasna o najdroższe i najbardziej luksusowe auta.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne media

Inne media - nowa strona:

Adres: