Najnowsze strony w katalogu Kategoria: Nieruchomości

Nieruchomości - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Sprzedaż nieruchomości Poznań od 1999 »

  Grupa doświadczonych pośredników działających na rynku nieruchomości aglomeracji poznańskiej od października 1999 r. Od tej daty agencja zdobywa niezbędne doświadczenie oraz zaufanie powracających do niej Klientów. Firma Doradca Rynku Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradza inwestującym w nieruchomości osobom oraz oferuje bezpłatne doradztwo kredytowe. Biuro pomaga w podziałach nieruchomości, rzeczowej wycenie oraz proponuje korzystne ubezpieczenia. Agencja ma dużą, własną bazę ofert oraz korzysta z rejestrów wielu zaprzyjaźnionych i chętnie współpracujących biur nieruchomości zlokalizowanych zarówno nie tylko na terenie aglomeracji poznańskiej, ale i w całej Wielkopolsce. Na portalu www DoradcaRN dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy w kwestiach formalnych, podzielimy się z wiedzą z obszaru rynku nieruchomości. W DoradcaRN od 1999 roku staramy się życzliwie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.wyceniamy.eu »

  Przed zamieszkaniem w twoim nowym domu, który zamierzasz nabyć za bankowy kredyt hipoteczny czeka cię na pewno wymagająca dużo wysiłku procedura związana z udzieleniem kredytu. Do jej składników należy zaliczyć wycenę nieruchomości, którą możesz powierzyć tylko uprawnionemu rzeczoznawcy majątkowemu. Czynności takie wykonuje rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz. Bardziej szczegółowe informacje o jej ofercie znajdują się na jej stronie internetowej www. wyceniamy. eu. Znajduje się tam również numer telefonu, pod którym możesz skontaktować się z Panią Marczykiewicz żeby omówić dokładnie proces wyceny nieruchomości. Zasięg terytorialny rzeczoznawcy to Katowice, ale także np. Siemianowice Śląskie, Świętochłowice czy Mikołów.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Londyn »

  Propozycje wynajmu mieszkań mnożą się w ogromnym tempie. Pomocy podczas wybierania najkorzystniejszej dla użytkowników oferty udzieli strona Mieszkajmy. eu. Wyróżnia się ona nowatorskim podejściem do satysfakcjonowania klienta. Oferty są tu posegregowane w konkretnych kategoriach. Naturalnie mamy możliwość sami zamieszczać oferty. Dodatkowym atutem jest możliwość przeglądania propozycji zza granicy. Portal jest intuicyjny w obsłudze i wymaga rejestracje. Mieszkajmy. eu to doskonała alternatywa dla ludzi szukających mieszkań do wynajmu.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania »

  Portal RynekPierwotny. com to pionierski w Polsce serwis internetowy zajmujący się wyłącznie nowymi nieruchomości. Znajdziesz u nas oferty: nowo powstałych mieszkań i domów, obecnych i przyszłych inwestycji spółdzielni mieszkaniowych i deweloperskich. Wyszukując mieszkania Kraków znajdziesz dzisiaj ponad 2 000 nowych mieszkań. Portal nasz udostępnia użytkownikom również możliwość wirtualnej przechadzki po jeszcze niewybudowanej nieruchomości i podejrzenia jej w faktycznym sąsiedztwie, co jest niewątpliwą nowością. Dodatkowo RynekPierwotny. com publikuje także aktualne newsy od deweloperów, porady eksperckie, pomocne publikacje z zakresu finansów i kwestii prawnych oraz analizy lokalnych rynków deweloperskich. RynekPierwotny. com jest obecnie najdynamiczniej rozrastającym się w Polsce serwisem w branży nieruchomości. mieszkania Łódź cieszą się dzisiaj przeszło ponad 1 200 ofertami, a w całej naszej bazie dysponujemy ponad 40 tysiącami ofert w ponad 1 200 inwestycjach. Z około 300 Wirtualnymi Spacerami jesteśmy jednym z liderów w stosowaniu aplikacji internetowych na rynku deweloperskim. W dodatku posiadamy również Dział Wspierania Użytkownika dla osób zainteresowanych konkretnymi ofertami.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Kraków »

  Wymagania europejskie w sprawie oceny spośród 2012 roku zamykają związka odnoszące się do regulacji Zjednoczeń Europejskiej oddziaływującą na profesję targu nieruchomości wyznaczając koło tym metodykę oceny.
  Europejskie normy brzmieją w sobie trójka cykle. Pierwotna wymierza stosowanie także standardy ewaluacji. Druga tuli wycenę nieruchomości zgodnie spośród prawodawstwem Sztam Europejskiej, atoli trzecia prezentuje drugą dokumentację techniczną.
  W terminie kryzysu targowisko majątków egzystuje postrzegany w urozmaicony postępowanie. W obrębkach draśniętych recesją począł się siać, a w drugich skrajach istnieje jego osoba mocno połączony spośród bazą ekonomij. W czuciu europejczyków giełda majątki stanowi zagrożenie w celu ekonomij europejskiej.
  Wszędobylska globalizacja dysponuje użycie na pułapie internacjonalnym tych samych praw weryfikacje w poszczególnych rangach obsługi rynku nieruchomości. Europejskie kanony nie służą tyko podmiotem pochłaniającym się wyceną nieruchomości, zdołają spośród nich wykorzystać dodatkowo jednostki stosujące z służb koneserów. Trzeba plus pomnieć iż wycena majątki należy do jednych spośród w najwyższym stopniu zawiłych współzawodnictw w Polsce, by podbić pełnomocnictwa, zasadna stanowi nieraz przeciągła szkolenie przestająca się zdobyciem plenipotencyj. wycena domu krakówwycena nieruchomości krzeszowice

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rezydencje na Florydzie - agencja Ibermaxx »

  Polska agencja nieruchomości Ibermaxx wita na południowo wschodniej Florydzie. Tutaj na stronie www. floryda. eu znajdziesz dostęp do setek nieruchomości z Florydy i z obszaru Miami. Tutaj działamy i tutaj sprzedajemy nieruchomości. Polska obsługa w ojczystym języku. Oferty luksusowych nieruchomości od firmy Ibermaxx nieruchomości zagraniczne. Kolejne biuro Ibermaxx już otwarte na Florydzie. Na stronie również mnóstwo praktycznych informacji w przewodniku po Florydzie. Poczytaj informacje o Miami, Clearwater i Tampa. Najpiękniejsze zakątki ciepłej Florydy. Najlepsze miejsce na świecie w inwestycję w zagraniczne nieruchomości. Wydaj dobrze swoją gotówke na dom w USA i zgłoś się do Ibermaxx nieruchomości.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań Warszawa »

  Unidevelopment to warszawski deweloper oferujący sprzedaż mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz domy jednorodzinne. Firma działa także w sektorze nieruchomości komercyjnych, oferując między innymi powierzchnie pod wynajem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie podejrzeć można dotychczasowe realizacje firmy Unidevelopment, do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty na rynku nieruchomości warszawskich.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów »

  Masz w planach zakupienie mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, a może Twój biznes kwitnie i potrzebujesz dodatkowych obiektów komercyjnych jak magazyny lub hale produkcyjne?
  Jeżeli tak to przedstawiam Tobie biuro Nieruchomości Multum Gorzów Wielkopolski, które zajmuje się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży nieruchomości na terenie zachodniej Polski. Działamy w zgodzie z kodeksem etyki agentów nieruchomości od ponad 10 lat, dlatego nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo transakcji. Nasi agenci to wykwalifikowani pracownicy, którzy do każdego zadania podchodzą z zaangażowaniem i ogromnym zapałem do pracy, nie uświadczysz u nas marnowania Twojego cennego czasu. Przyjdź i postaw na doświadczenie, Multum Nieruchomości Gorzów Wielkopolski.
  A jeżeli nie planujesz kupować mieszkania zaoferujemy Tobie mieszkania do wynajęcia Gorzów.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Energetyk Rzeszów - nowe mieszkania »

  Zarządzanie ponad tysiącem lokali znajdujących się w różnych miastach nie jest łatwą sprawą. Na szczęście Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk nie ma w tej kwestii żadnych problemów. Biegłość we wszystkich sprawach wypracowaliśmy sobie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo fachowemu podejściu do swojej pracy. Jednym z ważnych elementów naszego sukcesu jest również umiejętność słuchania mieszkańców i odpowiadania na ich potrzeby.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania wynajem Wałcz »

  Wiele rodzin raz za razem w zdecydowanej większości przypadków decyduje się na zakup mieszkania albo mieszkania. Jest to opcja o tyle bardzo dobra, że jesteśmy na swoim, dlatego warto poszukać ogłoszenia dotyczące mieszkania wynajem wałcz. Podczas gdy już znajdziemy oferty powinno się je z dużą dokładnością obejrzeć, a po tym, podczas gdy nam się spodoba umówić się na spotkanie, na którym będziemy mogli jest spostrzec z bliska. Wiadomo, że oprócz samego zobaczenia lokalu mieszkalnego powinno się sprawdzić jego księgi czy przypadkiem nie jest zadłużone. Jeżeli już nie wiemy zbyt wiele na zagadnienie transakcji kupna dystrybucji warto zatrudnić pośrednika. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nwalcz. pl.
   

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nieruchomości

Nieruchomości - nowa podkategoria:

Nazwa: