Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Administracja nieruchomościami

 • Biuro nieruchomości Kołobrzeg »

  Choć ceny nieruchomości nad morzem spadają, a analitycy prognozują jeszcze nieduże korekty stawek, to w perspektywie dwóch lat przewiduje się odwrócenie trendu spadkowego i ponowny wzrost cen. Należy w tym miejscu przypomnieć, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat ceny nieruchomości w Polsce wzrosły o ponad 100%. To dobry moment na zapoznanie się z rynkiem nieruchomości wakacyjnych w szczególności ofertą nieruchomości w Kołobrzegu. Przeważająca większość nowych inwestycji nad polskim morzem przeznaczona jest dla chętnych na zakupu tzw. „drugiego domu” lub lokalu na wynajem. Inwestycja w mieszkanie w Kołobrzegu pod wynajem może okazać się w dłuższej perspektywie pewną lokatą kapitału, a wynajem mieszkań staje się coraz bardziej rentowny.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do zarządzania. Zarządzanie nieruchomościami. »

  Logowanie wszystkich akcji użytkownika z możliwością podejrzenia szczegółów akcji np. widok ostatniego dodanego rekordu,
  Generowanie statystyk dla wszystkich dostępnych modułów.
  Wyszukiwanie rekordów w dowolnym module, po wszystkich polach, precyzyjnie określając kryteria wyszukiwania. System pozwala na budowanie zapytania z uwzględnieniem nawiasów oraz różnych sposobów łączenia warunków (logiczne and i or).
  Zapisywanie danych geo-lokalizacyjnych użytkowników systemu.
  Przechowywanie historię zmian wszystkih edytowanych rekordów. Użytkownik o odpowiednich uprawnieniach ma możliwość przeglądania historii zmian rekordu z informacją kiedy i kto dokonał modyfikacji danych.
  Możliwość wyświetlenia na jednym ekranie przeglądarki do czterech osobnych tabel z danymi co pozwala na pracę na danych z kilku modułów.
  Definiowanie oraz przypisywanie wirtualnych pulpitów do użytkownika.
  Dynamiczne odświeżanie danych w tabelach wg zdefiniowanych odstępów czasowych. System wykrywa modyfikację danych dzięki czemu użytkownik zawsze widzi aktualną listę rekordów.
  Użytkownik posiada swój profil w którym może określić różne parametry systemu wg własnego upodobania.
  Możliwość przypisania użytkownika do wielu grup uprawnień o różnych priorytetach.
  Definiowanie uprawnień, które mogą być wielokrotnie zagnieżdżane i przypisywane do różnych grup.
  Sortowanie i grupowanie wyświetlanych danych tabelach wg wybranej kolumny (pola obiektu)
  Prezentacja dowolnie konfigurowalnych statystyk w formie wykresów.
  Zaawansowane operacje na datach i czasie.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Zakopane »

  Biuro nieruchomości w Zakopanem. Montanus - nieruchomości w górach. Zakopane - oferty nieruchomości w Zakopanem na sprzedaż i do wynajęcia. Informacje o Zakopanem, mapy, zdjęcia, opisy pod kątem nieruchomości. Zakopane to miejscowość w gminie Zakopane, powiat tatrzański.Biuro nieruchomości w Zakopanem. Montanus - nieruchomości w górach. Zakopane - oferty nieruchomości w Zakopanem na sprzedaż i do wynajęcia. Informacje o Zakopanem, mapy, zdjęcia, opisy pod kątem nieruchomości. Zakopane to miejscowość w gminie Zakopane, powiat tatrzański.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Kraków »

  Maxus - zarządca nieruchomości w Krakowie, prowadzi długoletnią opiekę nad budynkami mieszkalnymi jak także przemysłowymi. W trosce o dobro jak także bezpieczeństwo swoich klientów Maxus świadczy wszechstronne usługi w obszarze obsługi administracyjnej, finansowej, księgowej jak także prawnej. Duży akcent administrator kładzie też na opiekę nad stanem technicznym budynków, jak również na utrzymanie czystości, porządku a także ochrony własności, lokatorów jak także ich mienia. Spokojne oraz wygodne życie klientów Maxusa jest priorytetem w jego działaniach. Obsługa administracyjna obejmuje między innymi takie czynności jak: prowadzenie rachunku bankowego wspólnoty, zawieranie umów z dostawcami mediów, ewidencję lokali użytkowych, mieszkalnych jak także garaży, sporządzanie planów gospodarczych na potrzeby mieszkańców nieruchomości.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny do wynajęcia »

  Działająca od 1992 roku marka, której specjalnością są hale właściwe do magazynowania różnego rodzaju wyrobów. Ponadto Jartom zapewnia wysokiej jakości hale produkcyjne. Różnorodna baza danych uwzględnia hale do wynajęcia o różnej lokalizacji i wielkości. Najważniejsze dla Jartom są hale ze stolicy, właściwe dla najemców cechujących się dużymi ambicjami. Wśród nich innowacyjne hale stalowe, zaopatrzone w technologie optymalizujące działalność bez względu na branżę. Odbiorcy oczekujący magazynu o określonych parametrach mogą na życzenie szybko odebrać za pośrednictwem maila optymalne oferty wynajmu magazynów. Profesjonalizm Jartom gwarantuje, że wynajem nieruchomości komercyjnych odbędzie się w zgodzie z interesami klienta i obowiązującymi wymogami.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Energetyk Rzeszów - nowe mieszkania »

  Zarządzanie ponad tysiącem lokali znajdujących się w różnych miastach nie jest łatwą sprawą. Na szczęście Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk nie ma w tej kwestii żadnych problemów. Biegłość we wszystkich sprawach wypracowaliśmy sobie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo fachowemu podejściu do swojej pracy. Jednym z ważnych elementów naszego sukcesu jest również umiejętność słuchania mieszkańców i odpowiadania na ich potrzeby.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administracja nieruchomościami »

  Teresa Breguła-Kortman - Administracja budynków z siedzibą w mieście Sopot.Cechuje nas indywidualne podejscie do klienta. Każdą ofertę uzgadniamy z zarządem wspólnoty, biorąc pod uwagę życzenia i potrzeby danej nieruchomości.Współpracujemy ze specjalistami w zakresie budownictwa, remontów, instalacji, projektowania, nadzorów technicznych, sprzątania.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do współpracy.
  Siedziba firmy:
  81 - 825 Sopot
  ul. A.Abrahama 28 A / 26

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnia »

  W kuchniach masz możliwość wyłonić naprawdę sporo różnorodnych, współczesnych rozwiązań, które ułatwią Ci pracę. Kuchnia musi być komfortowa, porządnie wyposażona, a szczególnie nowoczesna. Coraz większą furorę mają kuchnie indukcyjne, jakie są dużo prostsze w użyciu aniżeli inne rodzaje. Jedynie ty wiesz, która kuchnia będzie wygodna dla Ciebie oraz ty ją urządź, iżby dopisywała ci porządnie. Kuchnie w bardzo wielu mieszkaniach są również miejscem, w którym konsumuje się posiłki.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnia »

  W zaprezentowanym serwisie odkryjesz także forum, gdzie odnajdziesz rady na sporo pytań. Bez znaczenia czy posiadasz kuchnię zamkniętą, czy otwartą, istotne ażebyś stosownie ją urządził. Na proponowanej stronie odkryjesz różne akcesoria na każdą kieszeń. Małe dzieci lubią dotykać rozlicznych rzeczy, a przyrządy kuchenne wywołują sporą liczbę niebezpieczeństw. Chciałabyś zaimponować wyglądem swojej kuchni rodzinie ?

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania i apartamenty w Łodzi »

  Zakup mieszkania dzisiaj jest wyjątkowo niełatwy ze względów ekonomicznych. Rynek nowych mieszkań jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo rozwinięty oraz poprzez wielu uważany jest za perspektywiczny. Zwróć również uwagę na sąsiedztwo sklepów, gdyż korzysta się z nich właściwie każdego dnia. Jest niesamowicie duże prawdopodobieństwo, iż jeśli kupisz nowe mieszkanie będziesz miał do dyspozycji nowoczesne technologie.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie warto kupić apartament lub kawalerkę ? »

  Porządna lokalizacja lokalu mieszkaniowego konkretnie wpływa na jego cenę. Ludzie żyją z najmowania mieszkań, w okazałych miastach jest to porządna lokata. Środkowe usytuowania apartamentów wybierane są nierzadko przez młodziutkie, aktywne osoby. Jeśli lubisz przyrodę, popatrz, gdzie są osiedla z ogrodami na dachach. Kredyt hipoteczny powinien być dostosowany do Twoich możliwości pieniężnych. Idylliczne osiedla domów wielorodzinnych budowane są zwykle w cichej okolicy, z daleka od centrum.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie do kuchni »

  Spróbuj w swej kuchni tak przystosować odcienie, aby były one zgrane z pozostałą częścią mieszkania. Dzisiejszy sprzęt agd jest coraz bardziej nowoczesny oraz równocześnie coraz bardziej wydajny. Na rynku dostępnych jest kilka typów kuchenek, pośród nich gazowa albo elektryczna. Meble ustawione w kuchni winny być wytrzymałe na warunki tam panujące, na przykład wilgotność. W każdym domu musi znajdować się świetnie wyposażona kuchnia, bo ma to wpływ na jego wygodę. Każdy, kto chciałby wygodnie zamieszkiwać ma obowiązek w swej kuchni mieć odpowiednie narzędzia agd.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wymarzona kuchnia »

  W kuchniach możesz dobrać naprawdę sporo różnorodnych, nowoczesnych sprzętów, jakie uproszczą Ci życie. Urządzenie kuchni to nie jedynie komfort, jednak i znaczna wygoda oraz ergonomia pracy. Kuchnie w wielu domach są też miejscem, w którym zjada się posiłki. Każda pani domu powinna czuć się w kuchni prawie że w swym królestwie, toteż musi być ona dobrze umeblowana. Meble znajdujące się w kuchni winny być odporne na warunki tam przeważające, przykładowo wilgoć. W każdym mieszkaniu winna znajdować się nowocześnie urządzona kuchnia, ponieważ ma to wpływ na jego komfort.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Warszawa »

  Trafna wyszukiwarka pozwoli w banalny sposób znaleźć słuszną ofertę. Na jednej stronie wyszukasz ogłoszenia dotyczące działek, mieszkań, lokali usługowych oraz pokoi. Interesuje Cię zakup mieszkania od dewelopera Budimex, sprawdź jakie ma inwestycje. Zobacz najlepsze oferty mieszkaniowe w Warszawie. Reklamy deweloperów ze zdjęciami inwestycji oraz rzutami mieszkań odnajdziesz w zakładce poświęconej rynkowi pierwotnemu. W zakładce aktualności zawsze wyszukasz ciekawe artykułu. Sprawdź nasz portal i zobacz że warto. Nowe oferty to portal poświecony tematyce mieszkaniowej.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżowanie wnętrz, kuchnie »

  Eksperci od dekoracji wnętrz sprawią, że Twój apartament będzie wyglądał jak z luksusowych katalogów. To, co dla jednych jest znakomitym projektem, dla innych może być bezużytecznym dodatkiem. Nie warto rezygnować z funkcjonalności, jeżeli pragnie się mieć ładne gniazdko. Nie każde odcienie nadają się do wszelakich wnętrz, ciemniejsze odcienie w sypialni są raczej niewłaściwe. Łóżeczko w sypialni musi być właściwe i wpływać pozytywnie na zdrowy sen. Dekoracje idealnie ocieplają wnętrza, jednakże przesada nie jest wskazana.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hale magazynowe »

  Profesjonalne hale stalowe, mające przeznaczenie jako hale magazynowe czy hale produkcyjne, to obiekty z którymi połączona jest działalność firmy Jartom. Na początku agencja zajmowała się tylko pośrednictwem w handlu lub wynajmowaniu nieruchomości jakimi są hale. Następnie swą propozycję powiększyła o wykonawstwo różnego rodzaju hal przemysłowych bądź też hal fabrycznych. Dzięki powyższemu, firma Jartom jest regularnym partnerem biznesowym dla dużej ilości Kontrahentów. Każda hala stalowa prezentowana przez Jartom to profesjonalny obiekt, który odznacza się wyjątkową użytecznością oraz pełną fachowością. Wysokiej klasy stalowe hale magazynowe Jartom udostępnia Kontrahentom na terenie całej Polski. Zespoły hal takich jak Tulipan Park, Panattoni czy też Prologis, są idealnie zlokalizowane, scalając w sobie w znakomity sposób funkcję hal magazynowych z bazą do dystrybucji.Panattoni
  ProLogis

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wspólnoty mieszkaniowe Poznań »

  Propozycja AdmiSelekt to znaczna baza usług. W oparciu o bezzwrotną premię z Banku Gospodarstwa Krajowego robione są termomodernizacje. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt odznacza się elastycznością i całościowo remontuje budynki. Kontrahenci mogą podawać biura prawne przez które życzyliby sobie być obsługiwani. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt utworzył Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, żeby posiadacze błyskawicznie mogli sprawdzać swoje wpłaty i otrzymać odmienne wartościowe informacje. Dane przekazywane są całodobowo. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt posiada dyspozycyjnych pracowników, z którymi można umawiać się na spotkanie w rozmaitych porach dnia. Zainteresowani detalami mogą zerknąć na referencje na witrynie. Na witrynie ujęto również obiekty podlegające zarządcy. Możemy zerknąć też na dokumentację dotyczącą uprawnień, przedstawiono określone numery licencji. Oferta AdmiSelekt do świetna propozycja dla wspólnot, którym zależy na fachowym zarządzaniu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Krakowie »

  Idylliczna atmosfera ustronnych osiedli nadaje się znakomicie dla familii z malutkimi pociechami. Popatrz na witrynę, gdzie odnalezienie mieszkania marzeń to łatwizna. Nowiutkie osiedla mają dużo udogodnień, recepcja i wideofon są w tej chwili w standardzie. Coraz częściej na renomowanych osiedlach można znaleźć saunę oraz basen do użytku mieszkańców. Chodliwa lokalizacja lokalu mieszkalnego znacznie wpływa na jego wartość.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Administracja nieruchomościami

Administracja nieruchomościami - nowa strona:

Adres: