Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Biura nieruchomości

1 · 2 · następna strona »
 • Nieruchomości nad morzem »

  Te wakacje w temacie obiektów nadmorskich będą owocne dla majętnych kontrahentów gdyż branża kredytowa mocno kuleje. Ceny gryfickie oraz kamieńskie mają tendencję zniżkową co wywołane jest wątłą wydolnością finansową potencjalnych klientów. Kogo przecie stać na dodatkowe nieruchomości nad morzem w erze panującego kryzysu? Aktualnie rynkiem rządzą zaledwie osoby z gotówką i niestety ta tendencja według finansistów nie prędko się zmieni. Zamierzając dać szansę nabywcom podjęliśmy współpracę ze znanymi organizacjami walutowymi jakie mogą opłacać nabycie swojego lokum. Każdy z was zostanie należycie obsłużony o ile zechce zainwestować na obiekt ad morzem za pośrednictwem agencji z Międzyzdrojów.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości Poznań od 1999 »

  Grupa doświadczonych pośredników działających na rynku nieruchomości aglomeracji poznańskiej od października 1999 r. Od tej daty agencja zdobywa niezbędne doświadczenie oraz zaufanie powracających do niej Klientów. Firma Doradca Rynku Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradza inwestującym w nieruchomości osobom oraz oferuje bezpłatne doradztwo kredytowe. Biuro pomaga w podziałach nieruchomości, rzeczowej wycenie oraz proponuje korzystne ubezpieczenia. Agencja ma dużą, własną bazę ofert oraz korzysta z rejestrów wielu zaprzyjaźnionych i chętnie współpracujących biur nieruchomości zlokalizowanych zarówno nie tylko na terenie aglomeracji poznańskiej, ale i w całej Wielkopolsce. Na portalu www DoradcaRN dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy w kwestiach formalnych, podzielimy się z wiedzą z obszaru rynku nieruchomości. W DoradcaRN od 1999 roku staramy się życzliwie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Jartom to solidny, uznany partner w inwestycjach dotyczących transakcji sprzedaży, kupna i najmu obiektów przemysłowych. Oferta biura Jartom to wybrane hale stalowe wysokiej jakości. Dla zainteresowanych przemysłowymi halami fabrycznymi w konkretnej lokalizacji – gwarantowane kompetentne usługi konsultingowe wykwalifikowanych pracowników Jartom. Firma może się również pochwalić wykonawstwem ponad 100 000 mkw łącznej powierzchni hal. Przeprowadza budowę hal stalowych wg amerykańskiej technologii Astron, która pozwala na stworzenie rozległych obiektów bez wykorzystania nadprogramowych podpór. Hale te wyróżniają się wzorową odpornością i interesującą architekturą.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krymar Nieruchomości Bydgoszcz »

  Biuro Krymar nieruchomości istnieje już wiele lat na rynku bydgoskim. W trakcie tego okresu firma zyskała wielu zadowolonych klientów. Bazując na doświadczeniu udostępniamy Wam stronę internetową stworzoną z dbałością o szczegóły. Witryna zawiera wyszukiwarkę prostą oraz zaawansowaną, wyniki prezentowane są w sposób przejrzysty. Krymar pomaga w kwestiach wyboru finansowania, nasz doradca pomoże wybrać kredyt na najlepszych warunkach. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania gorzów »

  Pawlukowicz Nieruchomości jest przedsiębiorstwem świadczącym usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, doradztwa na rynku nieruchomości oraz inne przydane usługi odnoszące się do rynku nieruchomości. Agencja nieruchomości działa w Gorzowie Wielkopolskim. Na stronie internetowej pawlukowicznieruchomosci. pl umieszczone są oferty wynajęcia lub kupna domów, mieszkań bądź pomieszczeń użytkowych, a dzięki umieszczonej wyszukiwarce każdy użytkownik ma możliwość znaleźć ofertę najlepszą dla siebie. Przez witrynę internetowa możliwe jest również zgłoszenie własnej oferty wynajmu lub sprzedaży.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bułgaria »

  Interesują się Państwo rynkiem nieruchomości Bułgaria w związku z zamiarem kupna mieszkań znajdujących się nad morzem, gdzie będziecie mogli spędzać każde wakacje i wolne dni. Jako wieloletni mieszkańcy tego kraju proponujemy Wam sprzedaż wyjątkowych apartamentów, w których gwarantujemy komfortowy wypoczynek. Jesteśmy przekonani że proponowane ceny apartamentów są adekwatne do warunków w jakich się znajdują, tym bardziej że zlokalizowane są nad samym gorącym morzem gdzie można delektować się kąpielami zarówno słonecznymi jak i morskimi. Nasze apartamenty to gwarancja najwyższej jakości i wygody.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz »

  Biuro Nieruchomości Ojczenasz zajmuje się sprawami związanymi z zarządzaniem nieruchomościami. Olbrzymie doświadczenie w tym zakresie (firma powstała bowiem ponad 50 lat temu - w 1958 roku) procentuje każdego dnia w kontaktach z klientami. Pracownikami naszej firmy są jedynie specjaliści w branży, którzy doskonale znają się na nieruchomościach. Dzięki temu właśnie, klienci mają pewność, że zostaną potraktowani bardzo fachowo.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny do wynajęcia »

  Działająca od 1992 roku marka, której specjalnością są hale właściwe do magazynowania różnego rodzaju wyrobów. Ponadto Jartom zapewnia wysokiej jakości hale produkcyjne. Różnorodna baza danych uwzględnia hale do wynajęcia o różnej lokalizacji i wielkości. Najważniejsze dla Jartom są hale ze stolicy, właściwe dla najemców cechujących się dużymi ambicjami. Wśród nich innowacyjne hale stalowe, zaopatrzone w technologie optymalizujące działalność bez względu na branżę. Odbiorcy oczekujący magazynu o określonych parametrach mogą na życzenie szybko odebrać za pośrednictwem maila optymalne oferty wynajmu magazynów. Profesjonalizm Jartom gwarantuje, że wynajem nieruchomości komercyjnych odbędzie się w zgodzie z interesami klienta i obowiązującymi wymogami.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezydencje na Florydzie - agencja Ibermaxx »

  Polska agencja nieruchomości Ibermaxx wita na południowo wschodniej Florydzie. Tutaj na stronie www. floryda. eu znajdziesz dostęp do setek nieruchomości z Florydy i z obszaru Miami. Tutaj działamy i tutaj sprzedajemy nieruchomości. Polska obsługa w ojczystym języku. Oferty luksusowych nieruchomości od firmy Ibermaxx nieruchomości zagraniczne. Kolejne biuro Ibermaxx już otwarte na Florydzie. Na stronie również mnóstwo praktycznych informacji w przewodniku po Florydzie. Poczytaj informacje o Miami, Clearwater i Tampa. Najpiękniejsze zakątki ciepłej Florydy. Najlepsze miejsce na świecie w inwestycję w zagraniczne nieruchomości. Wydaj dobrze swoją gotówke na dom w USA i zgłoś się do Ibermaxx nieruchomości.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warehouse »

  Uznana marka w branży nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Oferuje usługi związane z wynajmem, sprzedażą, oraz konstrukcją hal. Z kolei kompetentni pracownicy przedsiębiorstwa zapewniają kompletną obsługę w pozostałych kwestiach związanych z rynkiem nieruchomości. W ofercie Jartom znajdują się hale o dowolnym przeznaczeniu, również obiekty fachowe o niestandardowym zaopatrzeniu jak suwnice, rampy. Wśród proponowanych nieruchomości mieszczą się wolnostojące hale oraz wysokiej klasy centra magazynowe. Jartom to doświadczony specjalista w dziedzinie warehouse, który zainteresowanym firmom gwarantuje najbardziej opłacalne opłaty za czynsz i atrakcyjne zasady najmu bądź sprzedaży. Profesjonalizm agencji potwierdza zadowolenie najemców i inwestorów.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hala magazynowa »

  Naszą specjalnością są hale magazynowe pod wynajem. Oferujemy w całości wyposażone magazyny Panattoni, Prologis i Segro. Świadczymy usługi w całej Polsce od 1997 roku. Nasza firma ma za sobą znaczące sukcesy na rynkach nieruchomości komercyjnych poparte wieloma doświadczeniem doświadczeniami. Zobacz sam: hale gdańsk, magazyn kraków, panattoni. Colliers International jest jedną z najwyżej cenionych przedsiębiorstw na rynku nieruchomości komercyjnych. Nasza Firma pomaga najemcom handlowym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Colliers International zajmuje się pośrednictwem w wynajmie, sprzedażą i zarządzaniem nieruchomościami, a także doradztwe na rynku hotelarskim, reprezentacją najemców, wycenami oraz badaniami rynku. Jesteśmy międzynarodową siecią przedsiębiorstw niezależnych własnościowo i operacyjnie. Posiadamy biura regionalne w Czechach, Polsce, Rumunii, na Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania w Poznaniu »

  Wyjątkowość wyspecjalizowanej, najwyższej jakości palety Poznań Mieszkania Na Sprzedaż prezentowanej przez koncern Trust. pl oparta jest na długoletnim rozeznaniu w obszarze inwestycji mieszkalnych. Wyspecjalizowane, wszechstronne podejście TRUST S. A. Znakomity Deweloper Poznań do wykonania jakiegokolwiek typu inwestycji to wyróżnik, który to wzbudza zainteresowanie oraz wiarygodność pośród bieżących, lojalnych lub zaledwie mających zamiar zadzierzgnąć partnerstwo konsumentów. Udostępniamy nowej generacji mieszkania deweloperskie (Poznań) w różnych komfortowych siedzibach, branżowym kluczowym wyróżnikiem są wyjątkowo konkurencyjne ceny lokali. Wszechstronnie współpracujemy z uznanymi konsultantami hipotecznymi, stąd każdy oficjalny odbiorca otrzymał prestiżową szansę przyznania kredytu na pożądane mieszkania (Poznań) czy przyległe gminy. Jeśli bierzemy pod uwagę kompleksową panoramę hipoteczną, kompleksowe dane są widoczne po skierowaniu się na podstronę online Trust. pl Deweloper Poznań i Wielkopolska. Jakiekolwiek zgłoszenia ofertowe będą rychle rozpatrywane.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Gliwice »

  Dkr.nieruchomosci.pl trudni się szeroko ujętym zarządzaniem budynkami. Zarządzanie oznacza opiekę nad daną nieruchomością, do której zalicza się między innymi utrzymywanie się w należytej czystości, reprezentowanie lokalu na zewnątrz, wynajmowanie mieszkań. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się też obsługa finansowo-księgowa budynków.
  Firma DKR nieruchomości. ma swą siedzibę w Gliwicach, ale funkcjonuje na terenie całego rejonu śląskiego. Specjalizuje się w zarządzaniu każdego rodzaju nieruchomościami, zarówno prywatnymi, takimi jak kamienice czy wspólnoty, jak i komercyjnymi.
  Jeżeli więc chcesz oddać zarządzanie własnym budynkiem fachowej firmie, skorzystaj z oferty dkr.nieruchomosci.pl.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla biur nieruchomości »

  eKOMAKO Makler Nieruchomości to nowoczesne rozwiązanie dla biur nieruchomości. Aplikacja rekomendowana jest przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Zapewniamy m. in. ewidencję ofert sprzedaży, kupna i najmu, czytelne statystyki, nadzór nad zespołem i łatwe zarządzanie czasem pracy zespołu. System jest intuicyjny w obsłudze przy zachowaniu bezpieczeństwa danych i wymogów GIODO. Z nami oszczędzasz czas dzięki bezpośrednim eksportom do portali ogłoszeniowych! Wersją ZŁOTA programu zapewnia eksport na wszystkie najbardziej popularne portale ogłoszeniowe (lista ta jest na bieżąco poszerzana o Państwa propozycje). Oferujemy również zintegrowaną stronę www, na której oferty pojawiają się na bieżąco po zapisaniu w eMaklerze. Nasi handlowcy czekają na Państwa pod bezpłatną infolinią 800 109 509.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Brama nieruchomości Oleśnica »

  Brama Nieruchomości w Oleśnicy świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu (pośrednictwa) wszelkich nieruchomości : mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych. Ponadto zarządza organizacją procesu transakcji, dokonuje wyboru strategii działania, prowadzi promocję i reklamę oferty, a także pomaga w znalezieniu najlepszej oferty kredytowej oraz pośrednictwo budowlano- remontowe.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań Warszawa »

  Unidevelopment to warszawski deweloper oferujący sprzedaż mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz domy jednorodzinne. Firma działa także w sektorze nieruchomości komercyjnych, oferując między innymi powierzchnie pod wynajem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie podejrzeć można dotychczasowe realizacje firmy Unidevelopment, do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty na rynku nieruchomości warszawskich.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Poznań centrum »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty usługowej Room66.pl – wynajem luksusowego apartamentu w bezpośrednim centrum Poznania. Gwarantujemy naszym gościom pełnię wygody i bezpieczeństwa – nasz apartament w Poznaniu wyposażony jest w zastrzeżone dla gości miejsce parkingowe, a osiedle mieszkaniowe jest dozorowane przez 24 godziny na dobę. Błyskawiczny Internet bezprzewodowy czy TV kablowa w trój wymiarze, a także pełnowymiarowe wyposażenie agd to zapewniony przez nas światowy standard.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów »

  Gorzów Wielkopolski jest naturalnie miejscem o wyróżniającym się klimacie, w którym zdecydowanie warto jest zamieszkać. W serwisie arendarskinieruchomosci. pl znajdziesz propozycję znakomitego biura nieruchomości o wzorowej sławie. Masz pytania? Zadzwoń do nas, a bez wątpienia zrobimy wszystko, aby Ci doradzić. Oferujemy profesjonalne usługi dotyczące obsługi sprzedaży lub wynajmu mieszkań i domów, a nasze doświadczenie sprawia, że są to usługi najwyższej klasy. Bez wahania sprawdź naszą stronę internetową i wyszukaj coś szczególnego!

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hale magazynowe »

  Profesjonalne hale stalowe, mające przeznaczenie jako hale magazynowe czy hale produkcyjne, to obiekty z którymi połączona jest działalność firmy Jartom. Na początku agencja zajmowała się tylko pośrednictwem w handlu lub wynajmowaniu nieruchomości jakimi są hale. Następnie swą propozycję powiększyła o wykonawstwo różnego rodzaju hal przemysłowych bądź też hal fabrycznych. Dzięki powyższemu, firma Jartom jest regularnym partnerem biznesowym dla dużej ilości Kontrahentów. Każda hala stalowa prezentowana przez Jartom to profesjonalny obiekt, który odznacza się wyjątkową użytecznością oraz pełną fachowością. Wysokiej klasy stalowe hale magazynowe Jartom udostępnia Kontrahentom na terenie całej Polski. Zespoły hal takich jak Tulipan Park, Panattoni czy też Prologis, są idealnie zlokalizowane, scalając w sobie w znakomity sposób funkcję hal magazynowych z bazą do dystrybucji.Panattoni
  ProLogis

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wspólnoty mieszkaniowe Poznań »

  Propozycja AdmiSelekt to znaczna baza usług. W oparciu o bezzwrotną premię z Banku Gospodarstwa Krajowego robione są termomodernizacje. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt odznacza się elastycznością i całościowo remontuje budynki. Kontrahenci mogą podawać biura prawne przez które życzyliby sobie być obsługiwani. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt utworzył Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, żeby posiadacze błyskawicznie mogli sprawdzać swoje wpłaty i otrzymać odmienne wartościowe informacje. Dane przekazywane są całodobowo. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt posiada dyspozycyjnych pracowników, z którymi można umawiać się na spotkanie w rozmaitych porach dnia. Zainteresowani detalami mogą zerknąć na referencje na witrynie. Na witrynie ujęto również obiekty podlegające zarządcy. Możemy zerknąć też na dokumentację dotyczącą uprawnień, przedstawiono określone numery licencji. Oferta AdmiSelekt do świetna propozycja dla wspólnot, którym zależy na fachowym zarządzaniu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura nieruchomości

Biura nieruchomości - nowa strona:

Adres: