Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Działki

 • Działki Rzeszów »

  Expert House s.c. - świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, najmie, wynajmie i dzierżawie nieruchomości na terenie Rzeszowa i okolic - mieszkania, domy oraz działki. Znajdująca się na naszej stronie baza ofert zawiera tylko i wyłącznie sprawdzone nieruchomości. W naszym biurze można zakupić gotowy projekt wymarzonego domu pochodzący z renomowanych polskich pracowni architektonicznych, a następnie zlecić nam jego adaptację, którą zajmą się współpracujący z nami architekci, a następnie powierzyć nam budowę domu. W profesjonalny sposób zajmiemy się organizacją, prowadzeniem i nadzorem zleconych nam prac budowlanych.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa »

  Rzeczoznawca majątkowy - oszacowywanie wartości nieruchomości - operat szacunkowy dla potrzeb zabezpieczenia kredytu bankowego: chcielibyśmy zaoferować Państwu katalog usług firmy WNMP Nieruchomości Sp. z o.o. Strefa prowadzonej działalności to Warszawa i jej okolice. Do głównych zakresów działalności zaliczyć należy następujące - szacowanie nieruchomości i wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz badania termowizyjne. Działamy również w obszarze pośrednictwa w transakcjach sprzedaży i najmu nieruchomości. Pozostałe informacje możliwe do uzyskania na naszym portalu internetowym.
  Zapraszam też na stronę wycena nieruchomości Warszawa gdzie lepiej poznają Państwo naszą ofertę.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Bydgoszcz »

  Dom czy mieszkanie? Ludzie, którzy decydują się na kupno nieruchomości mieszkalnej mają dylemat czy kupić dom czy mieszkanie. W głównej mierze zależy to od środków, jakimi dysponuje kupujący i od standardu, w jakim chce mieszkać. Dom to właśnie wyższy standard, komfort prywatności i przestrzeni. Jeśli więc są Państwo zainteresowani kupnem lub budową domu w województwie kujawsko - pomorskim to zapraszamy do odwiedzenia agencji nieruchomości Art-Centrum nieruchomości z Bydgoszczy. Znajdą tam Państwo przede wszystkim atrakcyjne oferty domów i działek, a także uzyskają Państwo informacje i wiedzę dotyczącą budowy domu. Powyższe informacje znajdą też Państwo na firmowej stronie internetowej firmy Art-Centrum nieruchomości.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Działki

Działki - nowa strona:

Adres: