Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Agencje prawne

 • Radca prawny Poznań »

  W naszym kraju niezwykle ważne są profesjonalne porady prawne świadczone w każdym z miast. Dzięki nim ludzie czują się bezpieczni. Firma Prokura Inkasso zapewnia tego typu usługi. Grupa doświadczonych prawników i adwokatów pomoże każdemu klientowi. Oprócz usług prawnych w firmie tej możemy znaleźć pomoc przy zaciąganiu pożyczek i kredytów czy też równie potrzebne usługi windykacyjne. Dokładne ceny ustalane są z każdym klientem indywidualnie.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Radom »

  Specjalistyczna kancelaria prawna w Radomiu. Jeśli masz zatargi z prawem to napisz do nas. Nasi prawnicy są do Waszej dyspozycji. Specjalizujemy się w prawie karnym oraz cywilnym. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo i na bardzo wysokim poziomie. A przy tym nasi adwokaci pomagają dopełnić wszystkie formalności prawne. Świadczone usługi są faktycznie tanie. Jesteśmy młodym zespołem, który doskonale zna specyfikę rynku. Zatem o ile masz problemy z prawem to warto do nas zadzwonić. Oczekujemy na Twoje zlecenie.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Gorzowie Wlkp. »

  Kancelaria Radcy Prawnego Oskara Hładki z Gorzowa Wielkopolskiego świadczy usługi prawnicze dla klientów biznesowych i indywidualnych. Teraz także ONLINE ! Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki to kompleksowe i fachowe doradztwo, skuteczność oraz pomoc we wszelakich problemach prawnych. Mecenas Oskar Hładki oraz prawnicy, współpracujący z Kancelarią to specjaliści we wszystkich dziedzinach prawa, z tego tez powodu każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem prawny, z ich pomocą może zostać rozwiązany. Szczególną troską obejmują oni w przypadku rozwodu, który przecież jest ciężkim przeżyciem. Podobnie jest tez w przypadku walki o wszelkiego rodzaju odszkodowania. Kancelaria adwokacka znajduje się w Gorzowie, jednak dzięki sprawnej pracy istnieje także możliwość skorzystania z porady prawnej on-line. Porady prawne, udzielane przez Kancelarię zawsze są rzetelne i na najwyższym poziomie. Kancelaria adwokacka Mecenasa Hładki to najlepszy wybór, jakiego mogą Państwo dokonać.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Potrzebujesz pilnie skorzystać z pomocy prawniczej? Potrzebujesz porady, jak postąpić w skomplikowanej sytuacji? Zostałeś oszukany, wykorzystany, ktoś złamał wobec Ciebie prawo i czujesz się bezradny? Z pomocą przyjdzie ci kancelaria prawna Wrocław, prowadzona przez mecenasa Łukasza Żurka, zatrudniająca doświadczony sztab specjalistów od różnego rodzaju zagadnień, jak prawo autorskie, prawo energetyczne, pomoc przy rozwodach, alimentach i sprawach spadkowych. Kancelaria pomoże Ci w problemach z prawem od nieruchomości lub doradzi Twojej firmie, jak optymalnie skorzystać w przysługującego jej prawa. Doradzamy również, gdy w grę wchodzi prawo cywilne, prawo antymonopolowe lub prawo budowlane. Pomożemy Ci również w negocjacjach z bankiem lub instytucjami finansowymi, sformujemy umowy, które będą Cię chronić przed nieuczciwym kontrahentem lub wspólnikiem. Współpracujemy przy opracowywaniu stosownej i wymaganej dokumentacji. Pomagamy Klientom negocjować warunki umów kredytowych. Czuwamy nad zgodną z prawem organizacją loterii, gier oraz zastępujemy Klienta przed organami skarbowymi w sprawie o wydanie zezwolenia oraz kontrolą. Nasza Kancelaria jest instytucją godną zaufania. Dbamy o dobro naszych Klientów - specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy możliwość skorzystania z porad prawnych online. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Prawna Dorota Misior-Simoni oferuje porady prawne oraz kompleksową obsługę podmiotów w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, w tym sprawy o rozwód i separację, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dorota Misior-Simoni to dobry i skuteczny adwokat, teren działania obejmuje nie tylko Rzeszów - również całe podkarpacie. Zapraszamy do skorzystania z oferty kancelarii prawnej Doroty Misior-Simoni

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Nasza kancelaria prawna to mnóstwo usług prawniczych, które uzyskacie Państwo od najlepszych prawników z doświadczeniem. Kancelaria oferuje porady prawne, a także możliwość sporządzenia projektu pisma procesowego (pozwu, wniosku, apelacji itp), umowy czy opinii prawnej. Kancelaria prowadzi sprawy rodzinne i cywilne, w tym rozwody, sprawy o podział majątku dorobkowego czy też sprawy spadkowe oraz o odszkodowania.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Adwokat Beata Nowakowska z Gdańska realizuje się w działalności prawniczej, która odpowiada bezpośrednio wyszukiwaniu na hasło "adwokat Gdańsk" lub "kancelaria adwokacka Gdańsk".Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferty, to wejdź na stronę www kancelarii i zapoznaj sie z zasadami świadczenia usług i preferowanymi składnikami oferty kancelarii. Mam nadzieję, że zdecydujesz się pozostać ze mną i dać mi zlecenie na poprowadzenie swojej sprawy.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medyczne szkoły wyższe z Wrocławia i okolic »

  Pragniesz, ażeby zamieszkać we Wrocławiu, spróbuj znaleźć profesję jeszcze na studiach. Marzy Ci się, aby wszystko odnaleźć na jednej stronie internetowej? Ranking kierunków uświadomi Ci, jaki kierunek ma potencjał i może być dochodowy. Miłośnik nauk humanistycznych ma konieczność się liczyć z tym, iż będzie musiał się przekwalifikować po uzyskaniu tytułu licencjata. Przeglądając ofertę państwowych szkół wyższych, jest korzystne zwrócić uwagę na stolicę Dolnego Śląska.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody adwokat »

  Kancelaria adwokacka Anna Janicka z Łodzi istnieje od 2007 roku. Domena Pani adwokat to rozprawy o zadośćuczynienia za błędy medyczne. Frapuje się ona ponadto sprawami rodzinnymi, spadkowymi, cywilnymi, karnymi oraz opiekuńczymi zarządzając kancelarią z nieustannymi sukcesami. Kancelaria prawna służy równocześnie osobom prywatnych, firmom i reszcie instytucji. Klienci z kłopotami przyjmowani są z atencją, pieczą i koncepcją doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca. Radca prawny Anna Janicka jest przedstawicielem pokrzywdzonych członków społeczeństwa przed sądami, organami państwowymi, urzędami i jeszcze prowadzi mediacje oraz negocjacje. Pani mecenas ma pokaźną rutynę zawodową i silne notowanie w kręgach adwokackich więc należycie doradzi dopuszczalne rozwiązania i prawidłowe recepty postępowania w sprawach o alimenty i rozwody. Biuro adwokackie znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź. Kancelaria odszkodowawcza z Łodzi pilnuje szczegółów prawnych i sugeruje niskie ceny za doradztwo. Detale i cennik na witrynie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferta kierunków uczelni romanistycznych z Poznania i okolic »

  Wybierz się na studia do Poznania i wyszukaj tam pracę, dzięki jakiej utrzymasz się w czasie studiów. Sprawdzisz na naszej witrynie także, jakie studia aktualnie są najpopularniejsze. Uczelnie w Poznaniu przystają do jednych z najlepszych szkół wyższych w Polsce, co o czymś świadczy. Jeśli chcesz powiększyć swe kwalifikacje dowiedz się, które studia podyplomowe znajdują się w ofercie. Poznań jest jednym z najlepszych miast w naszym kraju do rozpoczęcia studiów. Poznań jest jednym z owych miast, w jakich dominuje najwyższy poziom życia.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Gdynia »

  Kiedy mamy do czynienia z prawa napotykamy na wiele wątpliwości. Często prawo jest na tyle zawiłe, abyśmy byli w stanie je jednoznacznie zinterpretować. Najlepszym rozwiązaniem takiego problemu jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Przed rozpoczęcie sprawy cywilnej również należałoby na początku skonsultować się ze specjalistą, który posłuży nam radą i swoim doświadczeniem. Powiem nam jakie są potencjalne szanse na pozytywne rozpatrzenie naszej sprawy. Jeżeli uważasz, że nie stać Cię na konsultacje, czy wizytę u prawnika możesz skorzystać z darmowych radców prawnych.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Kancelaria Prawna Anny Dastych zajmuje się profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorców i przedsiębiorstw. Działamy w zakresie sektora związanego z nieruchomościami. Kancelaria Prawna Anny Dastych specjalizuje się w sprawach związanych z uzyskiwaniem odszkodowań za nieruchomości, zarówno w zakresie zwykłych odszkodowań, jak i w zakresie odszkodowań za nieruchomości zajęte pod obiekty użyteczności publicznej oraz nieruchomości utracone. Kancelaria Prawna Anny Dasych – zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk »

  Zgryzoty z prawem dotyczą dużą część społeczeństwa, abstrahując od pozycji społecznej i zamożności. Egzystujemy w kraju dużego aparatu prawnego – więc często nader trudno poruszać się nam wokół praw. Zatrudniamy więc znawców, fachowców, adwokatów znających się na rzeczy, wyszkolonych biegłych. Taką osobą jest adwokat Dorota Mączewska-Ptak, która we własnej kancelarii adwokackiej służy poradą potrzebującym. Jej spółka oferuje doradztwo w całym wachlarzu zagadnień, od przepisów rodzinnych, przez zakazy tyczące się opieki czy rozwodami. Zwracając się o spotkanie do omawianej spółki prawniczej możemy być pewni wiedzy i doświadczenia prawników.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Na opisywanej stronie znajduje się oferta prestiżowej kancelarii adwokackiej. Przedstawiany adwokat posiada swoje biuro w mieście Kraków. Kancelaria zajmuje się sprawami zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Zajmuje się sprawami dotyczącymi obsługi prawnej wszystkich podmiotów. Usługi mogą mieć charakter kompleksowy. Można tu także uzyskać różnego rodzaju rady i opinie prawne. Zadaniem firmy jest skuteczne prowadzenie postępowania np. sądowego. Działalność skupiona jest na rożnych zakresach prawa, np. karnym i cywilnym.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie z Torunia - studia podyplomowe »

  Dużą bolączką studentów w dzisiejszych czasach jest otrzymanie posady po studiach. Przed doborem kierunku studiów trzeba bardzo dobrze zapoznać swe umiejętności oraz pasje. Studiowanie dwóch kierunków naraz wraz z kolejnym rokiem akademickim będzie trudniejsze. Znacznym zainteresowaniem studentów cieszą się kierunki artystyczne, aczkolwiek bardzo trudno po nich o posadę. Decydując się na szkołę wyższą powinno się zdecydować się na takie, które nas intrygują a nauka sprawia nam przyjemność.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje prawne

Agencje prawne - nowa strona:

Adres: