Najnowsze strony w katalogu Kategoria: Produkcja przemysłowa

Tutaj wstaw opis kategorii Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Okładziny cierne - Ekokwiek »

  Okładziny cierne wykorzystywane są w technice napędowej, agrotechnice a także są niezbędnym elementem w budowie maszyn. Zakład produkcyjno Handlowy Ekokwiek jest największym producentem materiału ciernego na terenie kraju. Wykorzystujemy komponenty najlepszej jakości i dlatego nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością na ścieranie. Oferujemy również usługę regeneracji tarcz sprzęgłowych, klocków i szczęk hamulcowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tessa - Biuro inżynierskie »

  W zdecydowanej większości przypadków wprowadzając się do nowego domu nie musimy zaopatrywać się w bezpłomieniowe odpowietrzanie. Nazwa ta jest przeciętnemu lokatorowi podobnie obca, jak dozowniki celkowe, podobnie jak ciśnieniowe śluzy komorowe. Dla niektórych jednakże instalacje odpylające to jedyna sposób, by móc żyć i mieszkać w normalnych postanowieniach, bez obaw i niepokoju o osobiste zdrowie. Instalacje odpylające pozwalają na oczyszczanie gazów (w tym powietrza), dzięki czemu przykre objawy u wielu alergików można zredukować do minimum. Dozowniki celkowe oczyszczają powietrze z pyłków, klapy przeciwwybuchowe pozwalają na filtrowanie powietrza na dużych obszarach, nie wspominając już o urządzeniach takich jak kompaktory.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Atex »

  Bezpieczeństwo na terenie zakładów pracy to kwestia bardzo istotna. Dlatego też w przypadku istnienia obszarów zagrożonych warto zlecić wyznaczanie stref zagrożonych wybuchem prawdziwym specjalistom. Takim którzy prawidłowo przygotują całą dokumentację, dokonają też oceny i oznaczą strefy zagrożone. Dzięki współpracy ze specjalistami ocena ryzyka wybuchu jest znacznie łatwiejsza. Co też znacząco przyśpiesza sam odbiór inwestycji. Strefy zagrożone wybuchem to taki teren w którym występują substancje mogące ulec spaleniu, a również utleniacze, które mają duży wskaźnik wybuchowości. Wyznaczanie stref zagrożonych wybuchem odbywa się z uwagi prawdopodobieństwo i ilość czasu potrzebnego do wystąpienia wybuchowej atmosfery. Ocena ryzyka wybuchu zakłada ustalenie trzech stref, które wyróżniają się stopniem ryzyka wystąpienia wybuchu.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład mechaniczny - Lewtech »

  Nie da się ukryć tego, że instalacje odpylania są niezwykle efektywne, priorytetowo wtedy jak zależy nam na usunięciu różnego stylu szkodliwych pyłów, itd. Pomocne w takim wypadku mogą okazać się także najwyższej jakości odkurzacze przemysłowe, zatem widać wyraźnie, że warto zdecydować się na ich nabycie, jeśli nas na to stać. W ofertach zakładów mechanicznych można obecnie wyszukać także dozowniki celkowe, których wykorzystywanie jest szerokie. Według potwierdzonych danych odkurzacze przemysłowe są coraz często używane przez zakłady przemysłowe, w których kładzie się niemały nacisk na porządek i czystość. Bezpieczeństwo i higiena po prostu tego wymagają i w przeciwnym wypadku można narazić się na duże kwestie. Wygląda na to, iż zbiorniki przemysłowe są obecnie traktowane priorytetowo i zaczyna doceniać się ich rolę, to pocieszające zjawisko.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory »

  Wiadomą sprawą jest na pewno to, że wentylatory oddymiające posiadają w sobie wiele zalet. Jak sama nazwa wskazuje nie będziemy musieli wdychać spalin, gdy jedynie one pojawią się w jakimś budynku. Przydatne w takiej sytuacji mogą okazać się także odsysacze spalin, a zatem warto w nie zainwestować, a następnie poprawnie zamontować na terenie prywatnej spółki, co jest w tym Tobie ważne. Warto zakupić również wentylatory przeciwwybuchowe, żeby nie posiadać jakichkolwiek problemów z pożarami, do czego należy dążyć. Nie jest tajemnicą to, że wentylatory Wrocław są jednymi z najlepszych w naszym kraju, a więc trzeba się w nie zaopatrzyć jak najszybciej, co jest najistotniejsze w teraźniejszych czasach. Dzięki temu stale będziemy mieć zapewnione w swoim mieszkaniu świeże powietrze, a zatem śmiało można wejść na stronę najlepszej spółki w Wrocławiu w tym zakresie, czyli Bud-Went, bo ze stuprocentową pewnością tego nie pożałujemy.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia przeciwwybuchowe »

  Inwestowanie w instalacje atex to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu z nas. Chodzi tutaj o to, że można je na dzień obecny wykorzystać w wielu miejscach, a zatem mają one bardzo szerokie wykorzystanie. Jednakowo jest jeśli chodzi o instalacje centralnego odkurzania, które posiadają znaczną liczbę zwolenników na terenie naszego państwie, i nie tylko. W dowolnym momencie własnego życia można się również zdecydować na instalacje odpylające, które proponowane są nam w chwili obecnej przez wiele spółek, a zatem należy wybrać najlepsze z nich. W dowolnym momencie własnego życia można się również zdecydować na instalacje odpylające, które oferowane są nam w tej chwili przez wiele firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, a więc należy wybrać najlepsze z nich. Chodzi między innymi o zagraniczne koncerny, które chętnie z tego korzystają.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plotery laserowe »

  Wykorzystanie maszyn cnc w reklamie umożliwiają plotery z firmy infotec group. Firma żyje od 1998 roku i posiada ugruntowaną pozycję w dziedzinie. Wdrożenie sposobu usprawnieniu pozwala na rozkrój płyty na jednym stanowisku maszynowym. Plotery tnące pozwalają na wycinanie z płyt bez konieczności ich formatowania. Z zakładowych taśm schodzą coraz to nowsze oraz doskonalsze, jednowrzecionowe lub wielowrzecionowe plotery frezujące, przecinarki plazmowe, centra frezujące i tak dalej. Takie maszyny jak grawerki czy frezarki mogące obrobić różnego wariantu materiały, w tym na przykład nesting płyty charakteryzują się po prostu dużą ceną. Infotec group ma w swoim wyborze także znakomite termoformierki — energooszczędne urządzenia do użycia przy produkcji rozmaitych opakowań bądź elementów z tworzyw sztucznych. Podobnie jak nesting płyty, pozwalający oszczędzić do 20% materiału w stosunku do tradycyjnych form obróbki. Jak więc widać, wybór infotec goup jest mocno bogaty, także każdy producent znajdzie w niej urządzenie, którego szuka.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arbeitsplatten - Lamintex »

  Firma Lamintex z Nowego Sącza działa w branży wytwarzania parapetów czy to blatów od kilku lat.


  Firma Lamitex specjalizuje się w produkcji blatów kuchennych typu postforming, oraz nowoczesnych parapetów.
  Kontakt
  LAMINTEX Sp. z o.o.
  ul. Węgierska 78
  33-300 Nowy Sącz
  Polska

  Zależy Ci na specjalnie wyprofilowanych parapetach, czy też blatach kuchennych, zapoznaj się z naszą ofertą.
  Na stronie www. lamintex. pl można znaleźć dokładny opis naszych produktów wraz ze zdjęciami. Wykonujemy na zamówienie nietypowe szoblony parapetów oraz blatów.
  Przykładowe dane blatów:
  - Profil: 6060-P (promień R 6, 0 mm x R 6, 0 mm)
  - Powierzchnia: laminat CPL/HPL 0, 4 do 0, 8 mm zgodnie z normą EN 438
  - Spód: wilgocioodporny impregnowany papier przeciwprężny lub opcjonalnie laminat CPL (różne dekory zgodnie ze stanem)

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • PrimaPower wycinarki laserowe »

  Prima Power jest wiodącym producentem narzędzi do obróbki blachy na całym świecie. Nasza bogata oferta obejmuje między innymi gięcie. Posiadamy manufaktury w Finlandii. Nasze produkty takie jak TheCOMBI pokrywają wszystkie poziomy przebiegu obróbki blachy. Nasze przedsiębiorstwo jest niedoścignionym światowym liderem w sferze urządzeń laserowych w technice 2D. Urządzenia firmy Prima Power są rozlegle użytkowane w ruchomych schodach. Zapewniamy pakiety części zamiennych naszych produktów oraz oprócz tego konserwację zapobiegawczą według drobiazgowo zaplanowanych procedur. Stawiamy na innowacje. Do naszych działań podchodzimy z entuzjazmem co jest szczególnie cenione przez naszych klientów.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki wojskowe »

  Uwielbiasz wojsko i chcesz pokazać to innym? Mamy na to sposób. W naszej hurtowni sprzedajemy wiele rodzajów koszulek. Jeśli szukasz dobrej oferty związanej z wojskowymi koszulkami to dobrze trafiłeś. Zazwyczaj do nas przychodzą pasjonaci wojska, lecz również osoby, którym niezbędne są te ubrania jako rekwizyty. Mamy najlepsze ceny w mieście a dla każdego kontrahenta ciekawe rabaty. Sprawdź samemu.

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - nowa podkategoria:

Nazwa: