Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Zdalny pomiar zużycia energii | NUMERON »

  Firma Pracownia Informatyki NUMERON Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie to solidny i sprawdzony partner w biznesie. Obecność na rynku ponad 16 lat pozwoliła nam w pełni poznać potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu możemy świadczyć coraz lepsze usługi oraz produkować coraz lepszy sprzęt i oprogramowanie dla energetyki zawodowej. Sprawdź naszą ofertę, zapytaj o system odczytowy Energia oraz najnowsze urządzenia proBox i smartBox. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal rolniczy »

  Portal rolniczy jest serwisem dla rolników i osób związanych z rolnictwem- Patrząc na przemysł rolniczy dostrzegamy, jak aktywnie ewoluuje rolnictwo.
  Zatem naszą uwagę poświęcamy na prowadzenie fachowego portalu poświęconym rolnictwie.
  Portal zawiera wiadomości takie jak:
  - główne wiadomości rolnicze
  - maszyny dla rolnictwa
  - kredyty dla rolników
  - targi rolnicze - informacje o terminie, miejscu
  - ceny rolnicze
  - używane maszyny rolnicze
  - produkcja roślinna
  - doradztwo rolnicze
  - firmy rolnicze
  - zaopatrzenie rolnictwa
  - Instytucje rolnicze
  Zachęcamy do dodania firm rolniczych do katalogu firm, publikacji Państwa aktualności dotyczących produktów rolniczyc, maszyn rolniczych, nowości z branży rolniczej, ogłoszeń rolniczych, informacji o targach rolniczych.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny piekarnicze »

  Mamy przyjemność zaprezentować państwu maszyny do wyposażenia piekarni, cukierni i nie tylko. Mamy w swojej ofercie urządzenia również do wyposażenia pizzerii, fast foodów, kawiarni, restauracji i drink barów. To że posiadamy taki szeroki wachlarz maszyn i urządzeń powoduje, że możemy kompleksowo wyposażyć wiele różnych zakładów produkcyjnych typu piekarnie czy usługowych typu kawiarnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn piekarniczych i innymi urządzeniami. Pomagamy przy pomocy tych maszyn piekarniczych unowocześniać piekarzom swoje piekarnie, dzięki którym będą w stanie znacznie obniżyć koszty produkcji i zwiększyć przewidywalność jakościową produktów. To maszyny piekarnicze najwyższej jakości.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektronarzędzia »

  TECH Poznań to firma prowadzącą sprzedaż urządzeń do obróbki różnych materiałów (drewna, stali, szkła, kamienia, plastiku). Od wielu lat badamy powstawanie nowych rozwiązań dla przemysłu i rzemiosła. Przedstawiamy Państwu ofertę materiałów ściernych, tarcz szlifierskich. Współpracujemy z czołowymi producentami, jak 3M. Realizujemy również bezpłatne kursy teoretyczne i praktyczne z zakresu korzystania z elektronarzędzi i maszyn.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia oleju »

  Szukasz dobrego oleju samochodowego, ale zupełnie nie wiesz, który wyrób spośród dostępnych na rynku wybrać? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź stronę oleje.katowice.pl, na której znajdziesz bardzo bogaty wybór zróżnicowanych olejów samochodowych. agencja oleje.katowice.pl oferuje zarówno oleje silnikowe do samochodów osobowych (mobil delvac), jak i do samochodów dostawczych, więc spośród dostępnych olejów, z całą pewnością znajdziesz wyrób odpowiadający twoim potrzebom. Na stronie dodatkowo znajdziesz bogatą ofertę różnych innych wyrobów, w tym na przykład smarów, chłodziw renomowanych producentów, czyściw przemysłowych, a także różnego rodzaju narzędzi oraz elektronarzędzi. Asortyment wydaje się być zatem naprawdę bardzo szeroki.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Czym jest www.transelektro.pl? Jest to firma zajmująca się produkcją oraz systemów do pakowania. Transelektro.pl istnieje na rynku od 1991 roku. Świadczy to o wysokiej jakości świadczonych usług. Transelektro.pl ma zlokalizowaną swoją siedzibę we Wrocławiu. Produkty, które poleca firma transelektro.pl to tunele grzewcze, zgrzewarki, materiały eksploatacyjne jak również zamienne, inne urządzenia do pakowania oraz folie termokurczliwe. Na stronie internetowej transelektro.pl można pobrać kartę gwarancyjną jak też różnego rodzaju instrukcje. Firma transelektro.pl cechuje się niską ceną swoich usług. Na stronie transelektro.pl dostępny jest film dotyczący firmy. Firma transelektro.pl zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingach polskich producentów urządzeń do pakowania.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ATBluCNC »

  MEXPOL Sp. z o.o. posiada ponad 20 letnie doświadczenie w handlu, usługach serwisowych oraz doradztwie w dziedzinie spawalnictwa. Od 2 lat prowadzi działalność produkcyjną w zakresie maszyn do cięcia plazmowego i/lub gazowego ATBlu CNC, za którą w roku 2011 otrzymało tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju. Maszyny produkowane są w różnych wykonaniach w zależności od wymagań klientów. Spółka stale poszerza zakres swojej działalności wprowadzając przy tym nowe rozwiązania technologiczne.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny firmy airbest.pl. Zakład pracy airbest.pl istnienie na runku od dłuższego terminu. Zajmuje się sprzedażą urządzeń spośród działów automatyki i pneumatyki. Jesteśmy wiodącym partnerem urządzeń pneumatycznych i automatycznych. Jak na znakomitą firmę przystało sprzedajemy sprzęt całkowicie funkcjonalny od znanych oraz zaufanych producentów należących do jednych z najpotężniejszych na świecie. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą modułów takich jak: smarownice powietrza, zawory, kompresory, siłowniki oraz wiele innych, ale także dzięki wykwalifikowanej kadrze proponujemy pomoc przy tworzeniu armatury, doborze produktów oraz doractwie technicznym. Wielu naszych klientów jest zadowolona z dostarczonych przez nas produktów takich jak: szybkozłączki. Jeszcze raz zapraszamy ciepło do odwiedzenia naszej domeny.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wizyjne »

  Drodzy Internauci, mamy przyjemność zaprezentować Wam stronę www firmy Iscon - przedsiębiorstwa pracującego nad wprowadzaniem do firm systemów wizyjnych jak również montowaniem systemów wizyjnych. Na zamówienie naszych klientów firma Iscon doskonali produkcję w ich zakładach i pomniejsza okazję zaistnienia komplikacji w toku procesu produkcji. Przestrzeń działania firmy jest rozległa i w swoim obszarze obejmuje używanie czytników dataman, scalenie systemów wizyjnych firmy Cognex - zwłaszcza produktów In-Sight. Zasadnicze dla zdobycia pewnej kontroli systemu wizyjnego jest dobre oświetlenie, co wypada nadmienić, i wobec tego Iscon poleca rozstrzygnięcia zawierające oświetlenie ledowe, np. panelowe.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z pneumatyką »

  Sklep z pneumatyką z bardzo dużym asortymentem z dziedziny pneumatyki i automatyki przemysłowej. Sklep z pneumatyką zlokalizowany w różnych miastach w kraju i dostępny on-line. Wśród oferty sklepu pneumatycznego znajdą Państwo:
  1. Szybkie w transporcie sprężarki przewoźne. Sprężarki przewoźne Chicago Pneumatic to niezawodność i łatwa osbługa techniczna. Sprężarki przewoźne spalinowe z silnikiem DEUTZ lub KUBOTA. Nasza sprężarka przewoźna z powodzeniem sprawdzi się w pracach instalacyjnych, ulicznych czy budowlanych.
  2. Pneumatyczny siłownik tłokowy oferowany w wielu seriach ! Siłownik tłokowy ISO, Newton czy XJ dla środowiska wybuchowego. Siłowniki tłokowe o aluminiowych pokrywach z mikrometryczną amortyzacją. Siłownik tłokowy typu wahadłowego w tym stoły obrotowe znane też jako siłowniki obrotowe.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wciągarka Elektryczna »

  ErgoLift to profesjonalna firma o wieloletnim doświadczeniu, której idea działania sprowadza się do zagwarantowania dobrej przestrzeni pracowniczej. W swojej ofercie proponujemy urządzenia 2 doskonałych firm szwedzkich, a mianowicie Bd Lift oraz Movomech.Bd Lift specjalizuje się w wytwarzaniu oraz sprzedaży narzędzi dla sektora medycznego, spożywczego i motoryzacyjnego. W ofercie występują w szczególności: podnośniki nożycowe, kontener do przechowywania substancji niebezpiecznych, podest roboczy, wózki do magazynów, kosz do wózka magazynowego, platformy bezpiecznego dostępu, dźwignik nożycowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się podesty robocze wykonane ze stali nierdzewnej. Wyroby Bd Lift to duży wybór maszyn, dostosowanych do potrzeb obecnego rynku, i równocześnie niewygórowane ceny. Nasi zaangażowani doradcy zawsze służą fachową pomocą. Wszystkie zamówione produkty dostarczamy w krótkim czasie.Z kolei firma Movomech jest dostawcą całościowych rozwiązań wdrażanych dla stanowisk pracowniczych oferowanych z użyciem ergonomicznych maszyn i narzędzi. Oferta nowoczesnych produktów kierowana jest do takich branż, jak: przemysł farmaceutyczny, drzewny, rolny oraz samochodowy. Nasze ergonomiczne maszyny ułatwiają transport i przemieszczanie nawet bardzo ciężkich towarów, a także prace montażowe i magazynowanie szkła.W ofercie dostępne aktualnie są: podnośnik pneumatyczny, haki, żurawie przegubowe i wciągniki łańcuchowe. Ponadto dostępne są także: specjalistyczne profile, wciągarki łańcuchowe oraz wciągarka elektryczna. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej ErgoLift, gdzie zamieszczone są katalogi produktów. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby Klientów, i dlatego chętnie realizujemy także różnego typu zamówienia niestandardowe, gdyż dbamy przede wszystkim o to, aby każde środowisko pracy było przyjazne i w pełni bezpieczne.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PLC - MP Control - Systemy Sterowania »

  Posiadamy bogate doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC. Oferujemy kompleksową pomoc w rozwiązaniach tego typu, w jej skład wchodzi:

  Dobór odpowiedniego sterownika
  Przygotowanie instalacji do współpracy z PLC
  Montaż sterownika
  Stworzenie programu sterującego procesem
  Analiza i poprawa działania programu
  Przeszkolenie obsługi urządzenia
  Modernizacja i rozbudowa istniejących aplikacji
  Do naszych rozwiązań proponujemy sterowniki firm Simatic Siemens, ponieważ jest to sprawdzona i popularna marka na rynku polskim jak i zagranicznym. Posiadamy również doświadczenie w pracy ze sterownikami innych firm, między innymi: Fatek,Allen Bradley,Schneider Electrics, Omron oraz Mitsubishi.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe »

  O ile kupujesz furty do swojego pomieszczenia na samochód albo zakładasz myjnię samochodową i chcesz mieć w nim dobre bramy garażowe, to wybierz bramy segmentowe produkowane przez markę Hormann, doświadczonego fabrykanta bram segmentowych. Da się dostać gwarancję solidnej kategorii, spory wybór oklein i surowców, z których bramy segmentowe są wykonane. Bramy segmentowe prezentują ewentualność zaprojektowania ciekawego wyglądu twojego garażu, bo wspaniale zgadzają się z każdą elewacją, a do tego stanowią zabezpieczenie antywłamaniowe lub przeciwpożarową. Opcjonalnym rozwiązaniem są drzwi stalowe firmy Hormann, lecz z powodu wyglądu raczej nadają się do pomieszczeń gospodarczych. Planiści budynków dla przemysłu często używają ich w swoich modelach. Mimo to wspaniale się sprawdzają też jako bramy garażowe lub w budynkach, gdzie potrzebne jest ich działanie ogniotrwałe.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Etykietowanie produktów »

  UNILOGO jest twórcą maszyn do dozowania, etykietowania, a także etykiet samoprzylepnych i naklejek. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na projektowanie i wytwarzanie nowych towarów, oraz unowocześnianie już istniejących urządzeń, by na bieżąco móc podwyższać stopień naszej oferty. Naszą działalność uzupełnia doświadczony serwis i pielęgnacja urządzeń, by każdy z naszych użytkowników był w pełni zadowolony ze współpracy z nami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawiesia »

  Podciśnieniowe systemy mocujące to nowoczesna technika mocowania za pomocą podciśnienia skierowana przede wszystkim do obróbki CNC. Są to produkty firmy Schmalz, naszą ofertę tworzymy pod stale rosnące wymagania naszych klientów, ale to nie wszystko specjalizujemy się w systemach podciśnieniowych, które są bardzo przydatne w firmach przemysłowych, motoryzacyjnych itd. Więcej informacji otrzymacie Państwo na naszej stronie internetowej wraz z opisami naszych towarów.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa CCTV »

  Do często wybieranych rozwiązań, jakie wykorzystywane są do zabezpieczania budynków, czy też terenów należą systemy alarmowe. Współczesny alarm domowy posiada szereg rozwiązań, które mają za zadanie nie wyłącznie odstraszenie potencjalnych włamywaczy. Fachowe systemy alarmowe do domu czy budynków firmowych w wielu sytuacjach posiadają również inne rozwiązania. Należą do nich między innymi czujniki gazu lub dymu. Telewizja przemysłowa to natomiast forma chronienia budynków albo też przestrzeni, spotykana w głównej mierze w bankach, na stacjach paliw czy w zakładach pracy. Kamery przemysłowe, które składają się na profesjonalną CCTV w należyty sposób troszczą się o zabezpieczenia danego terenu, a także osób, które się tam znajdują. Często, obok alarmów lub też CCTV, instalowana jest również tzw. kontrola dostępu. Jest to specjalistyczny system, zapewniający kontrolę osób, które wchodzą na dany obszar bądź też do wybranego budynku. Przedsiębiorstwo SECUREX, każdy z wymienionych systemów zabezpieczeń, ma w swej ofercie. Z nimi, jak również z innego typu rozwiązaniami, tu da się zaznajomić.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia przemysłowe »

  Wykonujemy na potrzeby państwa bardzo ciekawe i nadzwyczajnie solidne ogrodzenia przemysłowe. W naszym katalogu można znaleźć systemy kratowe tak konieczne przy zagrodzeniach panelowych. Charakterystyka naszych produktów zawiera się w dwóch wyrażeniach: szybko i prosto. Nieskomplikowany montaż poparty jest jednakże wytrzymałością struktury jak również pewnością, że rdza i korozja będą się trzymać z dala od całego systemu.
  Ogrodzenia przemysłowe cieszą się ogromną popularnością dzięki temu jak wyglądają. Estetyka i zadowalająca, niewielka cena powodują, że co raz więcej ludzi sięga po tego rodzaju ogrodzenia.
  Firmę tworzą ludzie o niebotycznych kwalifikacjach profesjonalnych.
  Przedmiot jaki proponujemy ma wszystkie potrzebne dokumenty i atesty.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa kserokopiarek Wrocław »

  Urządzenia wielofunkcyjne i duże ksera to narzędzia wykorzystywane w nowoczesnych firmach które produkują większe sterty dokumentów. Fachowość mechanika od kopiarek, jego zaradność, zręczność zależy od jego doświadczenia, determinacji, motywacji. Szczególnie, urządzenia wielofunkcyjne wymagają ostrożności i dobrych kompetencji robotnika przy konserwacji wymienionego sprzętu. Mamy w firmowych szeregach błyskotliwych i profesjonalnych ludzi od kopiarek a nasza oferta jest tania, i znacząco korzystna gatunkowo. Zapraszamy serdecznie wszelkich posiadaczy urządzeń służących do drukowania i kopiowania dokumentów. Dokonujemy fachowych i niedrogich napraw sprzętu firm: canon, Ricoh, xerox, Skrebba, Brother

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Wózki widłowe są w przedsiębiorstwach niezbędnymi narzędziami pracy. Zakup nowych maszyn wiąże się z poniesieniem znacznych kosztów. Firmy często stoją przed dylematem. Z jednej strony chcą posiadać najnowsze rozwiązania w zakresie technologii transportu wewnętrznego, a z drugiej strony nie chcą angażować znacznych środków na takie inwestycję. Przedsiębiorstwa które projektują Wózki widłowe pracują ze wszystkimi nowoczesnymi technologiami w ramach obniżenia kosztów eksploatacji, podnoszenia bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Nasze pakiety serwisowe są dostosowane do indywidualnych i zróżnicowanych potrzeb każdego klienta. Dla naszych klientów mamy do sprzedaży nowe i używane wózki widłowe.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabytemu przez naszych pracowników, rozwijając się przy skomplikowanych maszynach jesteśmy w stanie rozwiązać bardzo szybko każdy problem. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z branży maszyny pakujące, sprzedajemy oryginalne części zamienne jak również oferujemy fachową pomoc w doborze odpowiedniej maszyny do pakowania lub jej przeróbce pod kształt produktu, żądanej wydajności produkcyjnej oraz charakterystyki pakowanego artykułu. Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z włoskim producentem a wszelkie awarie usuwamy natychmiastowo po zgłoszeniu. Gwarantujemy szybkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanych i obsługiwanych maszyn przez naszą firmę.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: