Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Maszyny

1 · 2 · następna strona »
 • Wózki widłowe Pszczyna »

  Firma Andrus, z siedzibą w Pszczynie w bliskim sąsiedztwie trasy DK1 z Katowic do Bielska oferuje bogaty wybór wózków widłowych o udźwigu od 1 do 3 ton. W ofercie firmy widlaki o napędzie spalinowym, gazowym i elektrycznym, oraz bogaty asortyment części zamiennych do wózków widłowych producentów krajowych i zagranicznych. Firma posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania bieżących napraw i remontów wózków widłowych. PPU Andrus oferuje również wózki widłowe do wynajęcia. Zapraszamy firmy z Pszczyny, Tychów, Czechowic-Dziedzic do zapoznania się z ofertą firmy Andrus.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty uprawowe »

  P.U.P.H DZIEKAN rozpoczęło swą działalność w 1992 roku i znajduje się w miejscowości Zielonki. Właścicielem i założycielem firmy jest Pan Krzysztof Dziekan. Przedsiębiorstwo głównie zajmuje się produkcją nowoczesnych maszyn rolniczych jak opryskiwacze ciągnikowe, wały strunowe 1 i 2 rzędowe, agregaty uprawowe, kultywatory, pielniki, suszarnie rolnicze, zabudowy do C-360 i inne, ale także handlem maszynami.Firma zapewnia transport maszyn na terenie całego kraju, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełny asortyment części zamiennych. Głównym celem firmy jest wytwarzanie maszyn rolniczych o wysokiej jakości, które w pełni zaspokoją oczekiwania odbiorców oraz rozszerzenie asortymentu.Obecnie agregat uprawowy DZIEKAN to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Prace nad nowymi prototypami prowadzą wysoko wykwalifikowani konstruktorzy. Maszyny już w fazie projektu badane są zawsze pod względem wytrzymałościowym dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów CAD 3D jak również programów wytrzymałościowych. Dodatkowo firma posiada odpowiednie certyfikaty na wszystkie maszyny rolnicze, a nawet ma opatentowane nowoczesne rozwiązania techniczne, które doskonale zwiększają jakość produktu.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analizator spalin »

  Arcon.com.pl to przedstawiciel na terenie Polski wielu profesjonalnych firm zagranicznych, czołowych producentów maszyn jak również urządzeń, jak też nowoczesnych technologii przemysłowych. Arcon.com.pl posiada w swojej ofercie między innymi analizatory spalin, jak też wyposażenie stacji paliw. W ofercie przedsiębiorstwa możemy również odszukać artykuły do przemysłu chemicznego jak również petrochemicznego a także windy samochodowe. Arcon.com.pl poleca swoim klientom też produkty stosowane w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, wydobywczej oraz hutniczej. Arcon.com.pl to także asortyment zawierający analizator spalin, dymomierze, zamiatarki i zawory. Arcon.com.pl proponuje także różnego rodzaju usługi oraz serwis. Arcon.com.pl to lider na rynku, istniejący na terenie Polski już od 1990 roku!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny piekarnicze »

  Mamy przyjemność zaprezentować państwu maszyny do wyposażenia piekarni, cukierni i nie tylko. Mamy w swojej ofercie urządzenia również do wyposażenia pizzerii, fast foodów, kawiarni, restauracji i drink barów. To że posiadamy taki szeroki wachlarz maszyn i urządzeń powoduje, że możemy kompleksowo wyposażyć wiele różnych zakładów produkcyjnych typu piekarnie czy usługowych typu kawiarnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn piekarniczych i innymi urządzeniami. Pomagamy przy pomocy tych maszyn piekarniczych unowocześniać piekarzom swoje piekarnie, dzięki którym będą w stanie znacznie obniżyć koszty produkcji i zwiększyć przewidywalność jakościową produktów. To maszyny piekarnicze najwyższej jakości.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schdołazy »

  Czym jest arcon.com.pl? Arcon.com.pl to przedstawiciel wielu renomowanych firm zagranicznych, głównych producentów maszyn oraz urządzeń, jak też nowoczesnych technologii przemysłowych. Arcon.com.pl istnieje na terenie Polski od 1990 roku. Arcon.com.pl jest przedstawicielem m.in. firmy VIMEC S.p.a. VIMEC S.p.a. Produkuje między innymi: platforma dla niepełnosprawnych, schdołazy, schodołazy dla niepełnosprawnych warszawa. VIMEC S.p.a. posiada internacjonalny certyfikat systemu kontroli jakości ISO 9001. Świadczy to o tym, iż urządzenia firmy VIMEC S.p.a są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Urządzenia dźwigowe dla niepełnosprawnych to dźwigi hydrauliczne, platformy schodowe, krzesełka schodowe, jak też transportery schodowe.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ATBluCNC »

  MEXPOL Sp. z o.o. posiada ponad 20 letnie doświadczenie w handlu, usługach serwisowych oraz doradztwie w dziedzinie spawalnictwa. Od 2 lat prowadzi działalność produkcyjną w zakresie maszyn do cięcia plazmowego i/lub gazowego ATBlu CNC, za którą w roku 2011 otrzymało tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju. Maszyny produkowane są w różnych wykonaniach w zależności od wymagań klientów. Spółka stale poszerza zakres swojej działalności wprowadzając przy tym nowe rozwiązania technologiczne.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezbutlowe dystrybutory wody »

  Witryna internetowa prezentująca ofertę wyłącznego dystrybutora światowej sławy producenta filtrów - spółki Atlas Filtri. Przedsiębiorstwo Arka działa na rynku już od 2003 roku i sprzedaje dystrybutory do wody - tradycyjne i w wersji bezbutlowej, oczyszczacze powietrza, ekspresy do kawy, niemniej jednak przede wszystkim profesjonalne filtry do wody, obudowy filtrów, wkłady do filtrów i tego typu akcesoria. Wykształceni profesjonaliści służą pomocą w doborze optymalnego sprzętu.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wizyjne »

  Drodzy Internauci, mamy przyjemność zaprezentować Wam stronę www firmy Iscon - przedsiębiorstwa pracującego nad wprowadzaniem do firm systemów wizyjnych jak również montowaniem systemów wizyjnych. Na zamówienie naszych klientów firma Iscon doskonali produkcję w ich zakładach i pomniejsza okazję zaistnienia komplikacji w toku procesu produkcji. Przestrzeń działania firmy jest rozległa i w swoim obszarze obejmuje używanie czytników dataman, scalenie systemów wizyjnych firmy Cognex - zwłaszcza produktów In-Sight. Zasadnicze dla zdobycia pewnej kontroli systemu wizyjnego jest dobre oświetlenie, co wypada nadmienić, i wobec tego Iscon poleca rozstrzygnięcia zawierające oświetlenie ledowe, np. panelowe.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części do wózków widłowych »

  Każdy serwisant przewozi w swoim samochodzie serwisowym odpowiedni zapas części do wózków widłowych, które pasują do wózków używanych na danym terenie. Zarówno magazyn jak i samochody serwisowe uzupełniane są codziennie w części do wózków widłowych, żeby zagwarantować Tobie najlepszy dostęp do części przez cały czas. Każdy inżynier ma dostęp do elektronicznego katalogu i zamówień części zamiennych. Rezultat jest oczywisty: maksymalny dostęp do części w możliwie najkrótszym czasie. Forklifts parts & equipment. wózki widłowe części, zapytaj o części do wszystkich modeli wózków: Komatsu, Toyota, Mitsubishi, Nissan. Forklifts parts & equipment. Części do wózków widłowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części do agregatów »

  Oferujemy wszystkie części do agregatów prądotwórczych wszystkich marek. W ciągłej sprzedaży części zamienne do agregatów o mocy od 2 do 10 kW. Zapewniamy także serwis generatorów prądu, spawarki inwertorowe oraz agregaty prądotwórcze. Posiadamy wyspecjalizowaną i wyszkoloną kadrę pracowników co zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, zapraszamy firmy do współpracy w zakresie serwisu agregatów prądotwórczych. Nasza dewiza to 100% zadowolenia klienta!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z pneumatyką »

  Sklep z pneumatyką z bardzo dużym asortymentem z dziedziny pneumatyki i automatyki przemysłowej. Sklep z pneumatyką zlokalizowany w różnych miastach w kraju i dostępny on-line. Wśród oferty sklepu pneumatycznego znajdą Państwo:
  1. Szybkie w transporcie sprężarki przewoźne. Sprężarki przewoźne Chicago Pneumatic to niezawodność i łatwa osbługa techniczna. Sprężarki przewoźne spalinowe z silnikiem DEUTZ lub KUBOTA. Nasza sprężarka przewoźna z powodzeniem sprawdzi się w pracach instalacyjnych, ulicznych czy budowlanych.
  2. Pneumatyczny siłownik tłokowy oferowany w wielu seriach ! Siłownik tłokowy ISO, Newton czy XJ dla środowiska wybuchowego. Siłowniki tłokowe o aluminiowych pokrywach z mikrometryczną amortyzacją. Siłownik tłokowy typu wahadłowego w tym stoły obrotowe znane też jako siłowniki obrotowe.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okładziny cierne - Ekokwiek »

  Okładziny cierne wykorzystywane są w technice napędowej, agrotechnice a także są niezbędnym elementem w budowie maszyn. Zakład produkcyjno Handlowy Ekokwiek jest największym producentem materiału ciernego na terenie kraju. Wykorzystujemy komponenty najlepszej jakości i dlatego nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością na ścieranie. Oferujemy również usługę regeneracji tarcz sprzęgłowych, klocków i szczęk hamulcowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jcb części »

  Nakłaniamy niezmiernie mocno do zaznajomienia się z propozycją jednostki z Białegostoku Multipart s.c. Przedsiębiorstwo frapuje się handlem części wymienialnych do maszyn używanych przy budowie dróg. W rozlicznej propozycji wynajdziecie Państwo autentyczne części do maszyn wyprodukowanych przez takie jednostki jak CAT lub JCB. Poza częściami firmowymi odkryjecie Państwo obszerną propozycję na zastępniki oraz niezwykle biegłe doradztwo techniczne.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wciągarka Elektryczna »

  ErgoLift to profesjonalna firma o wieloletnim doświadczeniu, której idea działania sprowadza się do zagwarantowania dobrej przestrzeni pracowniczej. W swojej ofercie proponujemy urządzenia 2 doskonałych firm szwedzkich, a mianowicie Bd Lift oraz Movomech.Bd Lift specjalizuje się w wytwarzaniu oraz sprzedaży narzędzi dla sektora medycznego, spożywczego i motoryzacyjnego. W ofercie występują w szczególności: podnośniki nożycowe, kontener do przechowywania substancji niebezpiecznych, podest roboczy, wózki do magazynów, kosz do wózka magazynowego, platformy bezpiecznego dostępu, dźwignik nożycowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się podesty robocze wykonane ze stali nierdzewnej. Wyroby Bd Lift to duży wybór maszyn, dostosowanych do potrzeb obecnego rynku, i równocześnie niewygórowane ceny. Nasi zaangażowani doradcy zawsze służą fachową pomocą. Wszystkie zamówione produkty dostarczamy w krótkim czasie.Z kolei firma Movomech jest dostawcą całościowych rozwiązań wdrażanych dla stanowisk pracowniczych oferowanych z użyciem ergonomicznych maszyn i narzędzi. Oferta nowoczesnych produktów kierowana jest do takich branż, jak: przemysł farmaceutyczny, drzewny, rolny oraz samochodowy. Nasze ergonomiczne maszyny ułatwiają transport i przemieszczanie nawet bardzo ciężkich towarów, a także prace montażowe i magazynowanie szkła.W ofercie dostępne aktualnie są: podnośnik pneumatyczny, haki, żurawie przegubowe i wciągniki łańcuchowe. Ponadto dostępne są także: specjalistyczne profile, wciągarki łańcuchowe oraz wciągarka elektryczna. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej ErgoLift, gdzie zamieszczone są katalogi produktów. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby Klientów, i dlatego chętnie realizujemy także różnego typu zamówienia niestandardowe, gdyż dbamy przede wszystkim o to, aby każde środowisko pracy było przyjazne i w pełni bezpieczne.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PLC - MP Control - Systemy Sterowania »

  Posiadamy bogate doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC. Oferujemy kompleksową pomoc w rozwiązaniach tego typu, w jej skład wchodzi:

  Dobór odpowiedniego sterownika
  Przygotowanie instalacji do współpracy z PLC
  Montaż sterownika
  Stworzenie programu sterującego procesem
  Analiza i poprawa działania programu
  Przeszkolenie obsługi urządzenia
  Modernizacja i rozbudowa istniejących aplikacji
  Do naszych rozwiązań proponujemy sterowniki firm Simatic Siemens, ponieważ jest to sprawdzona i popularna marka na rynku polskim jak i zagranicznym. Posiadamy również doświadczenie w pracy ze sterownikami innych firm, między innymi: Fatek,Allen Bradley,Schneider Electrics, Omron oraz Mitsubishi.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  W sercu wielkopolski znajduje się pewien z poważnych fabrykantów wózków widłowych i regałów magazynowych. Towary sprzedawane przez spółkę PROMAG S.A. - ta właśnie wielkopolska spółka – jest na wykazach głównych narzędzi we własnej gałęzi. Niejednokrotnie honorowano zarząd firmy za innowacje i postęp, a dzięki temu PROMAG otrzymywał większe pobudki do rozwoju swojej oferty dla kontrahentów. Parę lat temu jednostka dołączyła do owej oferty wózki paletowe.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie przenośne »

  Ceniona firma PROMA – JACEK DANIEL z Poznania zajmuje się dostarczaniem i montażem profesjonalnych systemów żurawi i prowadnic do mieszadeł w oczyszczalniach ścieków. W dorobku firma PROMA – JACEK DANIEL posiada pełne realizacje przemysłowe czy miejskie dla wielu dziesiątek zadowolonych kontrahentów z terenu całego kraju. W ofercie przedsiębiorstwo ma szeroki wachlarz prowadnic do mieszadeł, niejeden wysokiej klasy trójnóg czy kompleksowe żurawie przenośne i żurawie słupowe gotowe do zainstalowania w najmniej konwencjonalnych lokalizacjach. Oferujemy wysoką jakość wykonań oraz krótkie terminy wykonań. Gwarantujemy preferencyjne upusty dla regularnych inwestorów. Zachęcamy do kontaktu: PROMA – JACEK DANIEL, Poznań, nr tel. 601568161 bądź 618689868 i za pośrednictwem formularza kontaktowego na firmowej stronie www.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Listwy zębate w przemyśle maszynowym »

  Przemysł maszynowy jako odnoga przemysłu ciężkiego zajmuje się produkcją różnego rodzaju maszyn i innych urządzeń. Powinny one charakteryzować się ustandaryzowaną jakością i posiadać dużą niezawodność.Podzespoły te zapewniają przekazywanie ruchu obrotowego i liniowego więc mają duże zastosowanie w przemyśle. Listwy zębate z kołami powinny tworzyć zgrany i niezawodny segment. Zwłaszcza w przypadku użycia napędów z wielkimi prędkościami przesuwu i o dużych długościach roboczych. Mogą mieć budowę jedno lub wielorzędową.Zęby składowe mogą być utwardzone, nierdzewne oraz spełniające standard ASA. Następnym zagadnieniem są koła łańcuchowe. Szeroko stosowane w przemyśle i wykorzystywane do przenoszenia dużych momentów obrotowych. Składają się z ruchomych segmentów i zawierają zmienne przełożenie aby jak najlepiej wykonywały swoje zadania.Podzespoły składowe takie jak koła zębate muszą posiadać odpowiednie parametry aby zapewniały pewną pracę w ciężkichwarunkach z którymi się stykają podczas procesu produkcji.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki podziemne firmy Ekonstal »

  Każda stacja benzynowa posiada zbiorniki paliwa. Wiemy, że magazynowanie paliw płynnych jest bardzo niebezpieczne. Służą do tego celu specjalne zbiorniki dwupłaszczowe. Jeśli twój zbiornik jest już stary i skorodowany to najwyższy czas go wymienić na nowy. Złóż zamówienie przez internet, a my zajmiemy się montażem i transportem. W ofercie mamy zarówno zbiorniki naziemne jak i zbiorniki podziemne zabezpieczone przed korozją na długie lata. Odwiedź stronę Ekonstal.pl, aby poznać szczegóły naszej oferty handlowej. Wysoka jakość wyrobów, krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny sprawią, że być może nawiążesz znami stałą współpracę.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Wózki widłowe są w przedsiębiorstwach niezbędnymi narzędziami pracy. Zakup nowych maszyn wiąże się z poniesieniem znacznych kosztów. Firmy często stoją przed dylematem. Z jednej strony chcą posiadać najnowsze rozwiązania w zakresie technologii transportu wewnętrznego, a z drugiej strony nie chcą angażować znacznych środków na takie inwestycję. Przedsiębiorstwa które projektują Wózki widłowe pracują ze wszystkimi nowoczesnymi technologiami w ramach obniżenia kosztów eksploatacji, podnoszenia bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Nasze pakiety serwisowe są dostosowane do indywidualnych i zróżnicowanych potrzeb każdego klienta. Dla naszych klientów mamy do sprzedaży nowe i używane wózki widłowe.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny

Maszyny - nowa strona:

Adres: