Strony związane z hasłem 'anglia':

  • Przelewy do Polski »

    Wyjazdy do pracy za granicę "z głową". Emigranci przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii nie biorą pod uwagę tego czy i jak będą przelewać swoje pieniądze rodzinie, uważając to za sprawę, która, nie powinna rodzić żadnych kłopotów. I słusznie. Wystarczy po prostu zapoznać się z naszą ofertą. Nasz system transferów między bankami to innowacyjne i tanie rozwiązanie przeznaczone dla Polaków mieszkających na emigracji. Zapraszamy. Priorytetowy nacisk kładziemy na szybkość działania i bezwzględne bezpieczeństwo twoich środków. Nasze działania reguluje angielskie prawo.

    Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Strona informacyjna na temat języka angielskiego, jego historii i znaczeniu. »

    Na tej stronie są publikowane informacje o języku angielskim, jego historii, nosicielach oraz znaczeniu we nowoczesnych świecie. Język angielski jako środek komunikacji na dzień nowoczesny jest jednym z dominujących języków nie tylko w Europie lecz w całym świecie. Udział anglików zaś amerykanów oraz korzystanie z tego języka przez osoby dwujęzyczne powoduje co raz większe zaciekawienie tym językiem przez osoby trzecie. Prostota, łatwość oraz powszechność tego języka są kilkoma z wielu zalet lekcyj języka angielskiego.

    Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
  • Prawo jazdy UK »

    Emano to firma, która już od 2007 roku zajmuje się pomocą w zdobyciu prawa jazdy dla Polaków mieszkających na wyspach brytyjskich. Strona internetowa emano.co.uk zawiera cały szereg istotnych informacji na temat tego jak można zdobyć upoważnienie do jazdy kategorii B a także prawo jazdy na motor w Anglii. Poza samymi poradami dotyczącymi kursów prawa jazdy znajdują się tam odpowiedzi na nurtujące nas np.: jak udokumentować pobyt w Anglii? a także jakie wymogi należy spełnić by zostać instruktorem nauki jazdy. Jeżeli na co dzień mieszkasz w Londynie a Twój pracodawca wymaga od Ciebie umiejętności jazdy autem to zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie emano.co.uk.

    Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Przesyłki Polska Anglia »

    Zapraszamy na naszą firmową stronę www. W noszej ofercie znajdziesz m.in. przeprowadzki, transport polska anglia czy po prostu przesyłki kurierskie. Dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się z możliwości współpracy z nami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu masz pewność że nasze usługi są świadczone w sposób profesjonalny. Nasze przesyłki zawsze docierają do celu na czas i nie zdarza się abyśmy mieli jakieś reklamacje naszych usług. Przesyłki międzynarodowe to nasza specjalność.

    Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Ogłoszenia Wielka Brytania »

    Pragniesz wyjechać albo nawet mieszkać w Wielkiej Brytanii w celu odnalezienia lepszego życia. Koniecznie zajrzyj do naszego serwisu ogłoszeniowego, w którym odszukasz aktualne propozycje dotyczące codziennego życia. Między innymi uruchomiliśmy takie kategorie jak: sprzedam, firmy czy oferty pracy. Wszystko precyzyjnie poukładane, aby nasz użytkownik nie tracił czasu a skupiał się na rzeczach ważnych dla niego samego. Głównym elementem naszego portalu jest fakt że dla każdego ogłoszenia tworzona jest nowa podstrona z szczegółowym opisem a nawet zdjęciem. Zapraszamy do korzystania z serwisu, który został powołany do istnienia dla rodaków zamierzających wyjechać do Londynu.

    Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • TRANSFERY PIENIEZNE Z/DO POLSKI »

    Grosik/VFX Financial oferuje tanie, szybkie i bezpieczne przekazy pieniężne pomiędzy Polską i Wielką Brytanią. * Pieniądze na koncie w ciągu (max) 1 dnia roboczego,* Wszystko przez telefon lub internet,* Możliwosć płacenia kartą debetową (UK-> PL),* Konkurencyjny kurs wymiany walut (w tym możliwosć negocjacji kursu),* Niskie prowizje za
    przelew od 1-4 funtów,

    Money transfer from Poland to UK
    Grosik money transfer offers:
    -the best way to transfer money from Poland to UK. Benefit from our excellent rates and low fees that beat the banks everytime.
    -money in the UK same day
    -no extra/hidden cost
    -fast and secure money transfer service
    -fixed fee (only 20 pln per transfer under 2000 pln and free if above
    -unbeatable money transfer rates
    Call as today:
    +44 1908 2222 12 or +44 1908 2222 16
    or visit http://grosik.co.uk

    Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
  • BIURO PODATKOWE SKATTMAX. »

    Rozliczamy podatki europejskie takich krajów jak :Norwegia, Szwecja, Niemcy, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Finlandia. Pomagamy uzyskać zagraniczne zasiłki rodzinne. Przy rozliczaniu podatków staramy się wykorzystać wszystkie przysługujące ulgi podatkowe. Znamy język angielski i niemiecki. Mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu podatków. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www. skattmax. pl

    Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Przewozy Anglia Polska »

    Serdecznie dopingujemy dowolnych bieżących, systematycznych, jak również perspektywicznych odbiorców detalicznych oraz korporacyjnych do dokładniejszego zapoznania się z poszerzonym zakresem programowym przedsiębiorstwa RS BUS Przewozy-do-anglii. pl, istotnego dostawcy wypróbowanych działań przewozowych. Od multum lat świadczymy busy do Londynu, bądź też oplacalne przewozy z Anglii do Polski, świadcząc mocodawcy wielostronne bezpieczeństwo podróży bądź znakomitą próbę realizacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Systematycznie rozszerzamy naszą branżową wielowymiarową propozycję wdrożeniową o działania w zakresie transport paczek do Anglii, ponieważ wszelaki nasz bus do Anglii zapewnia okazję szybkiego przewozu paczek bądź korespondencji. Wszechstronne charakterystyki w sektorze „wyjątkowo tanie paczki do Anglii” są udostępnione po przekierowaniu się na niniejszy serwis w Internecie. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z biurem obsługi klientów RS BUS przewozy-do-anglii. pl, winszując równocześnie nawiązania udanej, długozakresowej kooperacji.

    Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
  • Busy z Polski do Anglii »

    Szukając w Google propozycji niedrogich firm przewozowych, warto wejść na stronę MULTIWAN BUS EUROPA. To rekomendowany przez wymagających klientów przewoźnik, w konkurencyjnej cenie gwarantujący transport do większości miast Europy. Dysponując taborem świetnych vanów, gwarantuje komfortową jazdę na świetnych fotelach. Przyjemną rozrywką w podróży są produkcje nadawane przez DVD. Vany są poddawane cotygodniowemu serwisowi – personel fachowców dokładnie analizuje, czy bus jest gotów do wyruszenia w drogę. W ofercie jest między innymi prędki przewóz osób do Danii, korzystny cenowo przewóz osób do Włoch bądź niezawodne przejazdy do Anglii. Dzięki odpowiednim szkoleniom kierujących busami, klienci mogą się czuć bezpiecznie i wygodnie. Każdy bus do Danii bądź Anglii spełnia wszelkie standardy jakościowe, wyposażony jest w układy ASR (antypoślizgowe) oraz ABS. Poświadczeniem wysokiej jakości jazdy są różne certyfikaty (do wglądu tu). Gdy pragniesz przeczytać więcej o ofercie, zapraszamy na witrynę. Znajduje się tam indeks dróg, ceny i wszystkie przydatne informacje.

    Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »