Strony związane z hasłem 'demotywatory':

 • Demotywatory »

  Witaj w serwisie sportsy.pl. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo ciekawych zdjęć, obrazków, filmików oraz tak zwanych demotów. Tym czym ta strona wyróżnia się od innych tego typu jest to, że jest to strona związane z jedną zasadniczą tematyką. Najlepsze materiały zgromadzone na stronie pochodzą z całej sieci i wszystkie dotyczą sportu. Sam również możesz dodawać znalezione przez siebie materiały i trafić na "główną"

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TyToWiesz.pl - edukujemy ciekawiej »

  Z naszej strony dowiesz się o wielu ciekawostkach dotyczących Polski i świata. Przedstawiamy wiedzę w ciekawy, humorystyczny sposób, łatwy do przyswojenia. Dajemy tematy do rozmów ;) Strona, jakiej brakowało w polskim internecie, a jakie są bardzo modne i popularne na zachodzie. Dołącz do nas i przekonaj się, że wiedza wcale nie musi być zdobywana w sposób nudny i uciążliwy. Dzięki nam, będziesz miał o czym rozmawiać z każdym napotkanym człowiekiem.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia z interentu »

  Masz śmieszne zdjęcia z aparatu a może byłeś świadkiem nietypowych zdarzeń więc ta strona jest dla Ciebie możesz bez problemu dodać każde zdjęcie i dzielić się ze znajomymi. Wszystkie zdjęcia dodasz jednym kliknięciem. A oprócz tego możesz oglądać inne zdjęcia, które są dodawane codziennie przez innych użytkowników. Codzienna dawka mocnego humoru z sieci wejdź i sprawdź sam. Zapraszam do oglądania mojej strony.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wallsport - sport na ścianie w nieco innej odmianie »

  Memy, gify, sportywatory, czyli informacje sportowe pod płaszczykiem dobrego humoru przyprawione szczyptą satyry, w formie obrazkowej.

  Na tym portalu w stylu a'la demoty czy kwejk, znajdziesz pełno wspaniałych obrazków, które pozwolą Ci w miły i przyjemny sposób spędzić wolny czas, a także dowiedzieć się wielu cennych informacji z zakresu wszystkich dyscyplin sportowych, nie tylko piłki nożnej.

  Polecamy wszystkim, którzy lubią spędzać czas, oglądając ciekawe obrazki i filmiki w Internecie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »