Strony związane z hasłem 'marketing':

1 · 2 · następna strona »
 • Optymalizacja WWW »

  Pozycjonowanie i promocja stron - to główna branża którą zajmuje się niniejszy serwis. Ciekawe metody pozycjonowania, kompleksowa optymalizacja stron internetowych, praktyczne przykłady, porady zwiększające skuteczność pozyskiwania linków dobrych jakościowo, narzędzia SEO do których możemy zaliczyć: Website Indexer, Site Checker, Adwords Edytor, SeoPingDirector, Visual PageRank Tool, BOT Constructor, SeoAdder, Web Debugging Tool. Znajdziecie tutaj także poradniki o programach użytkowych, optymalizacji systemów operacyjnych, zagadnienia z grafiki komputerowej - w szczególności optymalizacja grafiki, praktyczne porady dla XP, Visty, Windows 7 i Windows 8 oraz inne publikacje z branży IT. Zapraszam!

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Wrocław »

  Pozycjonowanie jest to forma reklamy, dzięki pozycjonowaniu jesteśmy widoczni dla potencjalnych kontrahentów. Skuteczne pozycjonowanie stron spowoduje że dana strona internetowa będzie widoczna w wśród top10 najlepszych, jest to najistotniejsze, bowiem konsumenci sprawdzając dane w znaczącej liczbie przypadków klikają w odnośniki, które są umieszczone wysoko. Pozycjonowanie Wrocław daje satysfakcję i gwarancje na swoje usługi. Pomoże wyselekcjonować optymalne słowa kluczowe, dzięki którym użytkownicy będą mogli śpiesznie i szybko wyszukać w danej chwili Twoją witrynę www.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing mobilny »

  TideSoftware.pl jest producentem oprogramowania dla firm zwiększającym efektywność marketingu mobilnego. Wysyłane przez nas SMS - y sięgają liczby 1,4 mln. Dajemy gwarancję na skuteczne zorganizowanie każdej kampanii SMS. Wysyłanie SMS/MMS może odbywać się w formie powiadomień SMS, przypomnień SMS czy też jako inne formy marketingu SMS. Masowa wysyłka SMS jest możliwa dzięki usłudze SMS Sender. Posiadamy własne API do SMS/MMS, które komunikują się z protokołem zarówno http, jak i SAP. Zapewniamy tym samym bezpieczną wysyłkę SMS. Dobrą metodą nawiązania relacji z Klientem jest wysyłanie hurtowych SMS do grona zainteresowanych w formie reklamy SMS. Masowe SMS-y wysyłane jako powiadomienia SMS do grona odbiorców pomogą zdobyć zaufanie wśród Klientów każdej firmy.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-commerce: blog »

  E-commerce to przede wszystkim sklepy internetowe, chociaż sprzedaż przez sieć może również odbywać się za pomocą mechanizmów innych serwisów internetowych. Chociażby portale społecznościowe, ogłoszeniowe i wiele innych okazują się być bardzo dobrymi miejscami, na których można coś sprzedać. O tym, jak umiejętnie korzystać z takich miejsc, mówi nam marketing internetowy, który okazuje się być jedną z najbardziej udanych form promocji wszelkiego rodzaju towarów i usług w ostatnich latach. Dlatego właśnie jeśli również sami chcemy coś sprzedać za pomocą marketingu internetowego, koniecznie musimy założyć sklep internetowy, ale również pamiętać, że e-commerce to również inne miejsca w sieci, o czym opowie nam Adrian Kołodziej na swoim blogu. Zapraszamy do czytania i zapoznawania się z treścią na nim.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-mail marketing »

  Jeśli czekasz na cud, jeśli myślisz, że zarobki Twojej firmy wzrosną dlatego, że będziesz tylko o nich myślał, to lepiej od razu uderz do nas, będziesz mógł myśleć dalej, ale gwarantowany wzrost ROI będziesz już miał w kieszeni. E-mail marketing przyciągnie uwagę wielu podmiotów, jeśli zajmie się nim Letsmail. pl. Czyli wtedy, jeśli my zapewnimy znakomity newsletter i nie mniej eksplodujący zamówieniami e-mailing.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Własna firma »

  Przedstawiamy Państwu przyszłościowy serwis poradniczy dla przedsiębiorców pragnących rozwijać skrzydła w biznesie e-commerce. Znaleźć tu można praktyczne wskazówki o tym, jak ze znakomitym skutkiem prowadzić sklep e-commerce, czy opłaca się inwestować w copywriting, jak wykonać stronę produktu, a dodatkowo mnóstwo innych. Co więcej autorzy postarali się o zamieszczenie wartościowych rad z zakresu prowadzenia przedsiębiorstwa/korporacji.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatyzacja szpitali »

  Nowoczesne zarządzanie szpitalem, gwarantujące sukces bez względu na sytuację rynku medycznego. Zależnie od potrzeb celem usług jest restrukturyzacja placówki medycznej lub prywatyzacja szpitala. Firma wykorzystuje szeroką wiedzę na temat branży medycznej i zarządzania biznesem medycznym. Dzięki temu, że pracownicy firmy przejmują część odpowiedzialności w zakresie zarządzania, służba medyczna skupia się na właściwych zadaniach.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Wrocław »

  Z największą przjemnością przedstawiamy Państwu organizację biznesową nazywająca się Marketing Point i będącą Agencją Efektywnego Marketingu z Wrocławia, która prowadzi działalność zajmującą się wspomaganiem małych oraz dużych koncernów i korporacji na gruncie budowania, a później realizowania całościowo koncepcji odnoszących się do komunikacji marketingowej. W dziedzinie usług proponowanych przez Marketing Point należałoby wyliczyć co poniektóre, jednak w szczególności takie: plan marketingowy, outsourcowanie usług marketingowych, projektowanie serwisów www, copywriting, projektowanie logo firm i marek, plany koncepcji tyczących się reklamy, oklejanie folią reklamową witryn, lecz także pisanie, a także inne rozmaite działania.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benhauer »

  Marketing to inaczej handel aktywny wychodzący naprzeciw kontrahenta, starający się zrozumieć jego preferencje i go unaocznić co do ich. Najistotniejszym czynnikiem jest użytkownik i jego wymagania. Poprzez działania marketingowe możemy zdobywać dziewiczych użytkowników i powiększać ich zapotrzebowanie na towary. Jesteśmy w stanie odnaleźć, poruszyć i w końcu zadowolić wymagania podmiotów gospodarczych. Marketing możemy podzielić na kilka a nawet kilkanaście wariantów takich jak na przykład: marketing polityczny, sportowy, a także internetowy. Każdy wie że jeżeli nie ma nas w internecie to nie bytujemy na rynku. Niezmiernie znaczącym w obecnych czasach jest posiadanie strony internetowej własnej firmy. O ile dany podmiot gospodarczy uczestniczy w tej elektronicznej rozgrywce która jest toczona w świecie wirtualnym, z całą pewnością jest z większym natężeniem wyrazisty na rynku. Działania owego rodzaju są w stanie zapewnić tylko eksperci i zawodowcy z tej dyscypliny. Żądany jest tutaj wielki profesjonalizm. Przykładem firmy specjalizującej się w prowadzeniu działań marketingowych w internecie jest firma Benhauer. Polska firma Benhauer jest potentatem na lokalnym rynku w budowaniu systemów informatycznych do marketingu, a także rozwiązań automatyzujących marketing. Benhauer tworzy systemy informatyczne dla ponad 4000 klientów. Pośród za interesowanych idzie wychwycić takich potentatów jak Allegro czy Philips. Firma Benhauer to zgrana drużyna profesjonalistów z wielkim bagażem przejść z dyscypliny IT oraz uniwersalnej branży internetowej.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama w wyszukiwarkach »

  Szukasz wzorowej promocji w Internecie, a nie wiesz od czego rozpocząć? Odszukaj naszą stronę Internetową internet-planet.pl i skorzystaj z naszej obfitej propozycji szkoleń. Z naszą pomocą reklama w wyszukiwarkach będzie promocją twojej działalności, a nasze szkolenia (e-marketing szkolenie, marketing internetowy szkolenie, adwords szkolenie) wprowadzą cię w profesjonalny świat marketingu internetowego. Prócz tego, szczególnie dla dobra twojej firmy stworzyliśmy poradnik adwords oraz poradnik e-marketing. ZapraszamyPoszukujesz profesjonalnych szkoleń? Wejdź na naszą stronę internet-planet.pl i zapoznaj się z naszą propozycją. Tylko u nas: fachowe szkolenie Google, szkolenie SEM, szkolenie marketing internetowe. Oprócz tego znajdziesz praktyczny i fachowy E-marketing poradnik, a także Adwords poradnik. Na dodatek profesjonalny Adwords tutorial objaśni podstawy marketingu internetowego. Wypromuj własną działalność! Dzięki nam reklama w Google nie będzie miała dla ciebie tajemnic. Wykorzystaj Internet, który jest obecnie podstawowym źródłem informacji.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benhauer »

  E-marketing stał się stabilnym oraz właściwie koniecznym aparatem promocji i transakcji. „Sieciowe” społeczeństwo ciągle się rozszerza, w związku z tym „Sieć” zostaje wspaniałym obszarem dla lansowania czy zdobycia klientów, co można uzyskać przy użyciu możliwych przyrządów marketingu internetowego benhauer. Wyszukiwarki internetowe, które są standardową aplikacją obecną na „pececie”, tworzą idealne miejsce wykazania się dla marketingu sieciowego benhauer.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne »

  Value Lab realizuje różnego rodzaju przedsiębiorstwom supernowoczesny jak też efektywny marketing mobilny. Jego fundamentem jest responsive web design, czyli projekt strony www, nadający się do wyświetlania na smarfonach jak też innego typu urządzeniach mobilnych. Projektując różnego typu aplikacje mobilne, eksperci z Value Lab, dedykują je do danej działalności klienta, biorąc pod uwagę jej wszystkie cechy.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie reklamowe w internecie »

  Kampanie reklamowe. Pomagamy w uzyskaniu najlepszych efektów marketingowych, zajmujemy się także negocjowaniem warunków zakupu oraz dodatkowo zakupem powierzchni reklamowej dla Twojej firmy. Można powiedzieć, że nasza firma to także broker reklamowy. Doradzimy Twojej firmie skuteczne reklamowanie w Internecie. Dbamy o to, by Twój budżet został zastosowany w jak najlepszy z mozliwych sposobów, dlatego negocjujemy okoliczności z wydawcami, oferującymi powierzchnie reklamowe. Kampanie facebook to dział, gdzie trudnimy się prowadzeniem Fan Page'y. Prowadząc firmowy profil informujemy, odpowiadamy na pytania, organizujemy konkursy, i tym podobne. Dzięki naszym działaniom Fani preferują Twój firmowy profil i zwiększa się prawdopodobieństwo na korzystanie z usług Twojej spółki.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Kraków »

  Agencja reklamowa art world™ z Krakowa to zespół doświadczonych osób, dla których internet jest ciągłym wyzwaniem. Dzielimy się swoim doświadczeniem i zaangażowaniem. Dla naszych klientów w oparciu o ich potrzeby tworzymy indywidualne projekty. Jesteśmy prężnie działająca firmą, która stawia na oryginalność i kreację. Dobra komunikacja zapewnia nam pełną skuteczność w prowadzeniu kampanii dla najbardziej znanych marek. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym w tym: projektowaniem stron internetowych, marketingiem społecznościowym i pozycjonowaniem.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja w internecie, kampanie performance »

  Przedsiębiorstwo SalesEngine bardzo postępowa agencja mediowa, która zajmuje się tworzeniem oraz realizacją strategii marketingu internetowego dla różnych działań biznesowych. Głównym środkiem przekazu jest środowisko internetowe. Od 11 lat przeprowadzane są kampanie specjalnie pod reklamę, co zapunktowało ogromnym obeznaniem marketingowym, a także sprzedażowym. Pracownicy SalesEngine wskutek długoletniej pracy zdołali wypracować własne idealne zdolności, jakie powodują szczególną ofertę rynkową, gdzie pożytki dla odbiorców uważane są za kluczowe. SalesEngine ma do zaproponowania czynności jak np.:program partnerski, czy generowanie leadów. Zlikwidowana zostaje wskutek tego z odbiorców jakakolwiek odpowiedzialność za przebieg komunikacji rynkowej a, także kreacji marki. Wszelka kampania reklamowa rozliczana jest poprzez wyrobiony wynik. Atrybutem promującym naszą firmę jest to, iż w żadnym wypadku nie zostawiamy kontrahentów samych z własnymi kwestiami. W bieżący sposób kontrolowana jest realizacja wzorów, przez co wykonalna jest nieomalże momentalna korekta.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja social media »

  Agencja social media Click Community to świeże spojrzenie na marketing społecznościowy. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy tworzą kompleksowe strategie oraz działania znanych marek w social media. Dobra komunikacja z klientami jest dla nas najważniejsza. Nie bądź anonimowy, daj poznać swoją firmę od lepszej strony. Zadbamy o Twój pozytywny wizerunek w sieci. Wykorzystujemy autorskie narzędzia do samodzielnej komunikacji z fanami. Działamy na terenie całej Polski!

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing bezpośredni »

  Dotarcie do grupy docelowej i eskalacja sprzedaży to zamysł większości przedsiębiorstw handlowo-usługowych. Poznaj więc propozycję Online Sales & Marketing Group. Zajmujemy się prowadzeniem czynności powiązanych z marketingiem bezpośrednim w sieci. Pozwala to na dotarcie do potencjalnych klientów oraz daje szansę na zawarcie z nimi solidnej relacji. Online Sales & Marketing Group oferuje ogromną bazę kupujących z najbardziej zamożnego grona, dlatego możemy zapewnić o efektywności odbijającej się na podwyższeniu sprzedaży

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stormbytes - E-marketing, strony WWW, Wordpress, copywriting - Rzeszów »

  STORMBYTES to agencja interaktywna, która zajmuje się przede wszystkim e-marketingiem, copywritingiem oraz tworzeniem stron internetowych - w szczególności opartych o system zarządzania treścią Wordpress. Można śmiało powiedzieć, że możemy zagwarantować zainteresowanym kompleksowe usługi, dzięki którym można być dużo bardziej widocznym w Sieci. Dzisiaj nieaktywność firmy w Internecie to wielki błąd, zatem jeśli chcesz owy błąd naprawić albo najzwyczajniej pragniesz być jeszcze lepiej zauważalny w Internecie, jak najbardziej powinieneś skorzystać z naszych usług. Zatrudniamy u nas wyłącznie takich ludzi, którzy dobrze wiedzą w jaki sposób prowadzić wszelkie niezbędne działania marketingowe czy te z tworzeniem stron, więc można nam nam zaufać. Warto większą uwagę zwrócić na nasz copywriting. Relatywnie niedużym kosztem można znacznie powiększyć swoje dochody z na przykład e-sklepu.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie sprzedażowe »

  Firma szkoleniowa powstała z zadaniem opartym na wsparciu klientów w działalności biznesowej. Dla nas cele naszych współkontrahentów to najważniejsze zadania, które pragniemy spełniać z pełnym oddaniem.
  W prezentowanej, ciekawej ofercie znajdują się dobrej jakości szkolenia menedżerskie, kierowane przez wyspecjalizowanych instruktorów. To niekwestionowani profesjonaliści w swoich dziedzinach, bezbłędnie radzący nawet w ciężkich przypadkach. Liczymy na to, aby Klienci Compass Consulting polepszali się krocząc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku. My sami również kształtujemy się wdrażając pionierskie metodologie instruktażowe. Nasze kursy to odpowiedź na potrzeby Klienta, który spełniamy w trakcie wzajemnej kooperacji.
  Polecamy szczególnie szkolenia z prezentacji dla kierowników w firmie. W swojej ofercie posiadamy również szkolenia z obsługi klienta, marketingowe, prawne i dla branży HR. Dla firm oczekujących gruntownego wsparcia polecamy coaching, bazujący na kompleksowym wsparciu naszego coacha biznesu.
  Compass Consulting to firma z dużymi możliwościami szkoleniowymi.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy marketing »

  Marketing internetowy dotyczy bardzo wielu ważnych działów. Jednym z nich jest marketing w wyszukiwarce Google określany jako SEM, czyli Search Engine Marketing. Search Engine Marketing dzieli się na Search Engine Optimalization i PPC, czyli Pay Per Click.. Więc SEO to pozycjonowanie stron www, a PPC to np. emisja reklam w Google AdWords. Kolejny dział interaktywnego marketingu to social media, który dotyczy np. prowadzenia fan page'y, kampanii reklamowych oraz realizacji aplikacji na Facebooku. Kolejną metodą promocji firmy jest e-mail marketing, który możemy stosować po udanej kampanii reklamowej w Google, czy też po kampanii w social media.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »