Strony związane z hasłem 'opieka':

 • Nianie »

  Oddając przypadkowej osobie opiekę nad swoją pociechą alternatywnie osobą starszą bezustannie frapujemy się czy taka osoba ma należyte kwalifikacje. Ciągle frapujemy się czy pozostawiamy bliskiego w pewnym towarzystwie. O ile nie chcecie Państwo już więcej się nad tym frapować, zatem zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją. Na witrynie odnajdziecie Państwo obszerną propozycję agencji opiekunek.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dziećmi Poznań »

  Małpi Gaj to Prywatny Żłobek, który działa w Poznaniu. Jest on umieszczony w adekwatnie przygotowanym do tego celu budynku. Wystrój sal perfekcyjnie komponuje się tutaj z nazwą samej instytucji i swoim designem przypomina prawdziwą dżunglę, w którym dzieci mogą przeżywać kolejne przygody. Oprócz tego żłobek dysponuje podwórkiem, na którym znajduje przystosowany dla najmłodszych plac zabaw, a dodatkowo tarasem, gdzie mogą bawić się młodsze dzieci. W żłobku sprawowana jest całodzienna opieka nad dziećmi Poznań. Mogą tu uczęszczać maluchy do trzeciego roku życia. Wszystkie dzieci są podzielone na grupy, w współzależności od wieku. W dodatku panuje tu zasada, że jedne opiekun może troszczyć się jedynie o pięcioro młodszych i ośmioro starszych dzieci. To gwarantuje optymalne warunki do rozwoju społecznego maluchów przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. W żłobku dzieci mają także zapewnione posiłki, które są przygotowywane ze zdrowych towarów i dostosowane do wieku dzieci. Nad malcami czuwa wykwalifikowany personel, w skład którego wchodzą pedagodzy, położne i pielęgniarki.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole, żłobek Grodzisk Mazowiecki »

  Pragnieniem naszym było stworzyć miejsce wyjątkowe, przyjazne dzieciom, witane z uśmiechem, miejsce, gdzie potrzeby i możliwości dziecka wskazywać nam będą kierunek i tempo jego rozwoju.
   
  Towarzyszy nam niezachwiana wiara w nieograniczone możliwości dzieci i dlatego w naszym przedszkolu nie stawiamy granic dziecięcemu rozwojowi. Wierzymy, że to, co my dorośli, nazywamy nauką, dla małych dzieci jest fascynującą zabawą. Realizując program wychowania przedszkolnego prowadzimy szereg innych zajęć: plastyczne, rytmiczne, ortofoniczne, taneczne i przede wszystkim zajęcia języka angielskiego. Nie chcemy jednak burzyć dziecięcego poczucia bezpieczeństwa i przekonania, że w naszym przedszkolu zabawa nigdy się nie kończy - dlatego postanowiliśmy wszystkie te zajęcia zintegrować z programem edukacji przedszkolnej.
   
  Dzięki temu dzieci w naturalny sposób przyswajają wiedzę - myjąc ręce uczą się języka angielskiego, układając puzzle poznają kontynenty a podczas zabaw na świeżym powietrzu uczą się kroków walca...
  Nasze dzieci kochają swoje Panie a my wiemy dlaczego.
  Panie znają odpowiedź na każde pytanie, pięknie opowiadają bajki, maja mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, przytulą kiedy jest smutno, zawsze są miłe i nigdy nie przestają się uśmiechać.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad Grobami Toruń i okolice »

  Jeśli nie masz siły, mieszkasz za daleko, brakuje Ci czasu lub potrzebujesz pomocy przy opiece nad grobem - zadzwoń!Współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu na chwilę zadumy, zapalenie znicza na czystym i zadbanym grobie.Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich, dla których pamięć o zmarłych jest ważna. Wyrazem tej pamięci jest dbałość o mogiły bliskich nam osób, których już zabrakło na tym świecie. Często jednak odległość, ilość grobów czy brak siły uniemożliwiają nam osobiście zatroszczyć się o miejsce spoczynku naszych zmarłych. Dlatego tez powstała firma oferująca opiekę nad grobami. Dzięki posprzątaniu grobów przy współpracy z nami mogą Państwo przyjechać na grób swoich bliskich i zatopić się w zadumie zapalając znicz nie martwiąc się w jakim stanie estetycznym będzie pomnik i jego otoczenie. Nasza propozycja dotyczy zarówno opieki jednorazowej lub cyklicznej np. tygodniowej miesięcznej. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta w zależności od oczekiwań i konstrukcji pomnika.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Łódź »

  Charakterystyczne cechy publicznej służby zdrowia sprawiają, że dzisiaj większość ludzi skłania się ku prywatnym usługom medycznym. W tym przypadku opieka medyczna Łódź jest przez całą dobę, dzięki czemu zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony wybranych specjalistów. Niektóre abonamenty obejmują tego rodzaju usługi, jak prowadzenie ciąży, wykonywanie szczepień czy badania laboratoryjne. Każdy zainteresowany może ze swomi najbliższymi skorzystać z atrakcyjnej oferty. Warto zaznaczyć, że w zdrowiu bardzo istotna jest profilaktyka, którą mamy szansę sobie zagwarantować jedynie dzięki swobodnej opiece medycznej. Warto dokładnie poszukać informacji odnośnie tego, co wchodzi w zakres proponowanych pakietów.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Adiutor - opiekunki Niemcy, opiekunki osób starszych »

  Centrum Adiutor www.pomocWdomu.pl od sześciu lat wysyła panie z najdalszych nawet zakątków Polski do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych.
  Wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia, otwartości oraz chęci do podjęcia pracy jako opiekunka.
  W zamian ofertujemy:
  - atrakcyjne wynagrodzenie;
  - opiekę biura podczas pobytu w Niemczech;
  - profesjonalne doradztwo w każdym zakresie;
  - zwrot kosztów podróży;
  - ubezpieczenie OC i NNW;
  Oferowana przez nas praca jest w pełni legalna!
  A co za tym idzie, posiadają Państwo ubezpieczenie społeczne, w tym składki emerytalne i zdrowotne.
  Dodatkowo, zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wyjazdem.

  Jeżeli zechcieli by Państwo podjąć się pracy jako opiekunka/ - opiekun osoby starszej w Niemczech, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
  Adres strony: www.pomocWdomu.pl
  Adres mailowy: opieka@pomocwdomu.pl
  Telefon: 56 655 10 11

  Zapraszamy do współpracy z naszą firmą !

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka w Niemczech »

  Seniorenservice Mirex posiada ofertę związaną z pracą, a skierowaną dla tych, którzy szukają pracę w Niemczech na stanowisku opiekunki lub opiekuna dla osób starszych. Zapewniamy godne wynagrodzenie, dbamy o to
  by każdy zatrudniony przez naszą firmę pracownik był zadowolony. Na stronie WWW znajdziesz więcej informacji dotyczących naszej oferty. Zachęcamy dokładnie się zapoznać z naszą ofertą, gdyż tylko osoby odpowiadające naszym wymaganiom zostaną zatrudnione.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kot »

  Jednymi z najpopularniejszych zwierzątek domowych z pewnością są koty. Te przyjemne i przepiękne stworzenia mogą być świetnym towarzyszem na co dzień, aczkolwiek należy być świadomym w jaki sposób się nimi opiekować. Świetną bazą wiedzy w tym temacie jest strona swiatkotow.pl. Pasjonaci futrzanych przyjaciół znajdą tutaj ciekawe artykuły prezentujące różne koty rasowe, w tym takie oryginalne gatunki jak: kot abisyński czy Sfinks doński. Serwis gromadzi ponadto bardzo pomocne porady ekspertów odnośnie samego troszczenia się o zwierzę jak również chociażby co dany gatunek powinien spożywać. Internauta po zalogowaniu ma ponadto możliwość pokazania swojego pupila czy wymieniania się doświadczeniami z innymi miłośnikami. Jeśli ciekawią Cię takie rasy kotów jak przykładowo Kot maine coon czy nawet dzikie lamparty, bądź lwy, to jest to miejsce, które musisz odwiedzić.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Katowice »

  Ele Mele Dudki to prywatne przedszkole, działające w Katowicach. Zapewnia swoim podopiecznym doskonałe warunki do rozwoju zdolności i nowych pasji. Warsztaty, w których szkraby uczestniczą, pobudzają ich wyobraźnię, uczą je właściwych manier i spędzania czasu z rówieśnikami. Instytucja stworzyła interesujący program edukacyjny, z którego mogą korzystać maluchy. Poprzez zabawę uczą się języków obcych, odkrywają literki. Na stronie internetowej ośrodka widnieje więcej informacji oraz cennik. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Pierwsze lata dziecka mają bardzo duży wpływ na jego prawidłowy rozwój. Dziecko kilkuletnie, ma idealne zdolności do zapamiętywania nowych wiadomości. Podejmując decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola, rodzice muszą więc mieć na uwadze to, aby konkretne przedszkole oprócz stosownej opieki, zapewniało dzieciom zajęcia, dzięki którym będą mogły otrzymywać nowe zdolności. Po ukończeniu takiego przedszkola, dziecko będzie wyśmiencie przygotowane do dalszego odkrywania świata. Uniwersytet Maluszka - prywatne przedszkole Poznań, należy do takich przedszkoli, gwarantujących dzieciom znakomitej klasy opiekę, której składnikami będą zabawy jak również metody dydaktyczne, dzięki którym zdolności dzieci będą rewelacyjnie pobudzane. Uniwersytet Maluszka - przedszkole Poznań to przedszkole, do którego każdy tata i mam może mieć zupełne zaufanie. Maluszki mają możliwość uczestniczyć w spotkaniach przyrodniczych, ćwiczeniach z logopedycznych czy nauce pisania. Doświadczona i przyjazna kadra z tego prywatnego przedszkola, dokłada wszelkich starań, by czas jaki dzieci spędzą w przedszkolu był czasem niezapomnianym.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PC Serwis Wrocław - Opieka informatyczna »


  Specjalnością naszej działalności jest dostawa kompleksowych i profesjonalnych usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji z terenu Wrocławia i okolic . Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług informatycznych, poparte referencjami. Nasze usługi IT wykonujemy jako doraźny serwis komputerowy lub jako czasową umowę dotyczącą obsługi informatycznej na dogodnych warunkach. Szeroki wachlarz wykonywanych przez naszą firmę usług informatycznych umożliwia nam przystosować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Naprawa komputera wykonywana jest przez nasz serwis komputerów w dniu zgłoszenia usterki. Naprawy komputerów i notebooków realizowane są na miejscu w lokalu klienta lub w naszym serwisie. Jeżeli usterka jest na tyle duża że wymaga pobawienia kontrahenta komputera. Umowy zawarte z czołowymi importerami gwarantują nabycie najlepszych części komputerowych tym samym zapewniając ich legalne pochodzenie. Serdecznie Zapraszamy do nawiązania stałej współpracy

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  W aktualnych czasach prawdopodobnie każdy dostrzega, jak wielką rolę gra edukacja dla człowieka. Żłobek Poznań zapraszam. Pozwala na rozwijanie wyobraźni oraz otrzymanie upragnionej posady i zadowalające życie. Wszyscy wiemy, że uczymy się zawsze – a zatem już od przyjścia na świat. O ile mamy na uwadze pierwszą sytuację spotkania dzieci z wychowaniem, czyli żłobek Poznań gorąco zaprasza do skorzystania z naszej instytucji. Niezależnie od tego, czy rozważamy rozwijanie talentów dziecka, czy wyłącznie o usługę jaką jest opieka nad dzieckiem Poznań ma bogatą paletę usługową dla wszystkich. Niniejszy żłobek oferuje profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz opiekuńczą. Oferujemy ustawiczny rozwój dziecka przez korzystanie z labiryntów manualnych, zapewniamy także hula-hop, świetne zabawy w błocie, różnego typu zajęcia muzyczne, relaksację, wycieczki bajkowe, a także realne oraz sporo innych. Gdy rozważamy prywatny żłobek Poznań może być dumny z funkcjonowania prezentowanego żłobka, jako że oferujemy fachową opiekę oraz wychowanie dla najmłodszych, w czasie gdy ich mam i tata mają możliwość bez problemu zająć się pracą domową.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi Warszawa »

  Mazowieckie Centrum Usług Opiekuńczych - firma prowadząca wszechstronne usługi powiązane z opieką nad osobami starszymi na terenie Warszawy i okolic. Opieka nad seniorami odbywa się na miejscu zamieszkania, dzięki czemu jest to świetna możliwością dla osób, które nie pragną przebywać w domach opieki. Nasza wysoce wykwalifikowana kadra zapewni podopiecznym wszystkie wygody. Na domiar tego duże doświadczeniu i duże zaangażowaniu personelu, wznosi nasze usługi na wysokie półki. Oraz jeżeli jesteś osobą wrażliwą i cierpliwą w stosunku do innych ludzi, możesz znaleźć u nas pracę w charakterze opiekun/ opiekunka oraz pomoc domowa. Więcej informacji na stronie lub pod numerami telefonów 534 767 757, 535 767 757.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych Niemcy »

  Jesteśmy firmą oferującą pracę w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Od kandydatki oczekujemy znajomości języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym. Praca wymaga dbałości o dom, gotowanie, sprzątanie jak i dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu. Legalna praca, godne zarobki, zakwaterowanie, wyżywienie to korzyści pracy w charakterze opiekunki osób starszych. Zapewniamy Posiadamy oferty pracy z całych Niemiec, zarówno do kobiet lub mężczyzn jak i małżeństw potrzebujących opieki i pomocy przy codziennych obowiązkach. Głównie opieka kierowana jest u osób z demencją lub problemami przy poruszaniu się. Poszukujemy osób z miast i okolic Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Zgorzelec. Pomagamy przygotować się do pracy w charakterze opieki osób starszych. Jesteś zainteresowana pracą zadzwoń lub przyjdź do naszego biura.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi porządkowania grobów. »

  Szukasz firmy, która kompleksowo i na czas zajmie się uporządkowaniem grobów? Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą obszerną ofertą. Usługi świadczymy na terenie Dolnego Śląska. Zadbamy o groby jak i o miejsce spoczynku Waszych Bliskich. Dołożymy wszelkich starań przy świadczeniu prac aby spełnić Państwa oczekiwania. Chcemy by byli Państwo usatysfakcjonowani z naszych usług sprzątania grobów i zlecali nam to wielokrotnie.
  Przy każdym zleceniu po wykonaniu prac otrzymujecie Państwo darmowo zdjęcia wykonanej usługi na podany przez klienta adres e-mail. Na życzenie klienta, możemy je również wydrukować i wysłać zwykłą pocztą na wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej dbajogrob.pl.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »