Strony związane z hasłem 'siłownia':

 • Demotywatory »

  Witaj w serwisie sportsy.pl. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo ciekawych zdjęć, obrazków, filmików oraz tak zwanych demotów. Tym czym ta strona wyróżnia się od innych tego typu jest to, że jest to strona związane z jedną zasadniczą tematyką. Najlepsze materiały zgromadzone na stronie pochodzą z całej sieci i wszystkie dotyczą sportu. Sam również możesz dodawać znalezione przez siebie materiały i trafić na "główną"

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fitness Kraków »

  Zdrowy, posiadający na uwadze dobrą kondycję lifestyle, jest rewelacyjną formą realizowania wolnego czasu. Studia fitness Kraków lub w innych miejscach są doskonale przygotowane jako miejsca rekreacyjne, składające się zarówno z części treningowej, jak i rekreacyjnej czy gastronomicznej. Należy propagować tego typu formy wykorzystania wolnego czasu, ponieważ diagnozując nasze społeczeństwo, możemy pokusić się o refleksję, że brakuje mu ruchu.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odchudzanie Bielsko Biała »

  Kto nie dba o własne zdrowie fizyczne, ten prędko straci też zdrowie psychiczne. A przecież uprawianie sportu to czysta przyjemność i kiedy już się przełamiemy i rozpoczniemy, będziemy uzależnieni od świetnego nastroju po wysiłku fizycznym. Serdecznie zapraszamy Cię zatem do klubu Matrix Fitness w Bielsku Białej, w którym w miłej atmosferze i pod okiem profesjonalnych trenerów sformujesz świetną kondycję fizyczną i zdobędziesz rewelacyjny humor. Przy okazji możesz tu poznać fenomenalnych ludzi. Przekonaj się jak wspaniale będziesz się czuć po treningach w naszym klubie.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne Wyposażenie Siłowni »

  Każdy, kto potrzebuje nabyć profesjonalne wyposażenie siłowni ma możliwość skorzystania z naszej szerokiej oferty produktowej. Od 15 lat z powodzeniem rozprowadzamy wyposażenie fitness, które przewidziane jest do siłowni, klubów sportowych oraz dla klientów prywatnych. Posiadamy w ofercie sprzęt wielofunkcyjny adresowany do szerokiej grupy odbiorców oraz profesjonalny sprzęt fitness specjalistyczny dla klientów firmowych. W ofercie dostępne są urządzenia do działu kardio, a także light-commercial dla obiektów hotelowych. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń marki Fitness Matrix. Dodatkowo sprzedajemy bieżnie oraz rowery treningowe. Wspieramy naszych odbiorców w obszarze projektowania klubów, a także finansowania zakupów. Do usług klientów są także wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się serwisem urządzeń do ćwiczeń zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy zainteresowane osoby do składania pytań ofertowych i do odwiedzania naszej firmy.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog yourbody »

  Katalog ośrodków sportowych oraz firm o tematyce sportowej znajdujących się na terenie Polski. Zawiera spis między innymi siłowni, saun, szkół tańca czy klubów fitness w Twojej okolicy. Oferta skierowana również do firm, które bezpłatnie mogą umieszczać w nim swoje ogłoszenia i tym samym trafić do szerszej grupy odbiorców. Szybko i skutecznie znajdziesz interesujący Cię obiekt sportowy w Twoim mieście.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • World-sport.pl »

  Bardzo szeroki wybór sprzętu turystycznego, sportowego, odżywek dla sportowców oraz zabawek dla dzieci, najniższe ceny, profesjonalna obsługa klienta to world-sport.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W naszej ofercie posiadamy sprzęt sportowy renomowanych producentów, oraz odzież turystyczną na każdą porę roku. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta! Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia Wrocław »

  Siłownia Active Power we Wrocławiu proponuje wiele usług sportowych poprawiających kondycję oraz korygujących sylwetkę. Mamy dla Państwa przygotowane wiele stanowisk na wolne ciężary oraz maszyny cardio. Dodatkowo otworzyliśmy odrębną sekcję do treningu crossfit. Ponadto dysponujemy sklepikiem z napojami gdzie po ciężkim i wyczerpującym treningu można zakupić napój energetyczny lub węglowodanowo - białkowy. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odżywki i Suplementy »

  Zmęczenie na siłowni może sprawić, że w krótkim czasie udoskonalimy swoją sylwetkę a co niezwykle ważne będziemy mieli lepsze samopoczucie. Wykonywanie serii na siłowni pomoże nabrać nam mieśni oraz przybrać mnóstwo siły i wytrzymałości. Odżywki i suplementy diety mogą ułatwić nam wykonać zaplanowane cele i uchronić przed drobnymi urazami, podczas z ciężarami bardzo ważna jest odpowiednia dieta, które będzie dawała nam najważniejszych witamin. Internetowy sklep kulturystyczny może dostarczyć wam ważne porady oraz najtańsze towary. Zmęczenie na siłowni może sprawić, że w krótkim czasie udoskonalimy swoją sylwetkę a co niezwykle ważne będziemy mieli lepsze samopoczucie. Wykonywanie serii na siłowni pomoże nabrać nam mieśni oraz przybrać mnóstwo siły i wytrzymałości. Odżywki i suplementy diety mogą ułatwić nam wykonać zaplanowane cele i uchronić przed drobnymi urazami, podczas z ciężarami bardzo ważna jest odpowiednia dieta, które będzie dawała nam najważniejszych witamin. Internetowy sklep kulturystyczny może dostarczyć wam ważne porady oraz najtańsze towary.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »