Strony związane z hasłem 'szkolenia indywidualne':

 • Szkolenie sprzedażowe »

  Firma szkoleniowa powstała z zadaniem opartym na wsparciu klientów w działalności biznesowej. Dla nas cele naszych współkontrahentów to najważniejsze zadania, które pragniemy spełniać z pełnym oddaniem.
  W prezentowanej, ciekawej ofercie znajdują się dobrej jakości szkolenia menedżerskie, kierowane przez wyspecjalizowanych instruktorów. To niekwestionowani profesjonaliści w swoich dziedzinach, bezbłędnie radzący nawet w ciężkich przypadkach. Liczymy na to, aby Klienci Compass Consulting polepszali się krocząc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku. My sami również kształtujemy się wdrażając pionierskie metodologie instruktażowe. Nasze kursy to odpowiedź na potrzeby Klienta, który spełniamy w trakcie wzajemnej kooperacji.
  Polecamy szczególnie szkolenia z prezentacji dla kierowników w firmie. W swojej ofercie posiadamy również szkolenia z obsługi klienta, marketingowe, prawne i dla branży HR. Dla firm oczekujących gruntownego wsparcia polecamy coaching, bazujący na kompleksowym wsparciu naszego coacha biznesu.
  Compass Consulting to firma z dużymi możliwościami szkoleniowymi.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »