Strony związane z hasłem 'techniczne':

 • Biuro tłumaczeń Poznań »

  Profesjonalne tłumaczenia techniczne, prawne i ekonomiczne, marketingowe, informatyczne, motoryzacyjne, naukowe. Biuro w Poznaniu to prężna kadra operująca wieloma językami europejskimi. Każdego tłumacza wiąże klauzula tajności danych. Tłumaczenia adaptowane są do indywidualnych potrzeb klientów. Po wykonaniu tłumaczenia wystawiana faktura. Płatność realizowana do 7 dni. Dla stałych klientów możliwość negocjacji kosztów. Powyżej 30 stron – atrakcyjne bonifikaty.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe Poznań »

  Kiedy szukasz realizatora dla twojego projektu budowlanego to koniecznie skontaktuj się z firmą AKRIM, która działa terenie województwa wielkopolskiego od wielu lat. Mając na uwadze największe zadowolenie klienta do wszystkich zleceń podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dlatego możesz być pewny, że nasze konstrukcje stalowe spełnią zakładane wymagania. Gwarantujemy również terminowość realizacji inwestycji co jest bardzo istotną kwestią dla zachowania ciągłości harmonogramu w przypadku złożonych projektów inwestycyjnych.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe angielski Warszawa »

  Biuro Tłumaczeń PRZYSIEGLE. com. pl koncentruje swoją działalność na wykonywaniu tłumaczeń w takich językach, jak angielski, niemiecki bądź fiński. Siedzibą firmy jest Warszawa. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Szczycący się wieloletnim doświadczeniem tłumacze przysięgli są specjalistami w tłumaczeniach patentów, technicznych i medycznych. Stali zleceniodawcy mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację zadań.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski tłumacz »

  Dzięki stronie Ruskij.pl można zamówić stworzenie profesjonalnego tłumaczenia każdego typu pism z języka rosyjskiego na język polski, oraz na odwrót. Pracujący tam tłumacze to profesjonalni specjaliści, którzy mają stosowne przygotowanie merytoryczne jak też praktykę. To wirtualne biuro tłumaczeń języka rosyjskiego oferuje świadczenia tłumaczeniowe dokumentów technicznych, medycznych bądź marketingowych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemiecki Poznań »

  Biuro tłumaczeń Intergerman proponuje usługobiorcom przekład w podanej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły niemiecki wykonuje zlecenia w trybie zwykłym i błyskawicznym – w ciągu 24 godzin od chwili przyjęcia zlecenia. W propozycji usług agencji przekładoznawczej znajdują się tłumaczenia pisemne i ustne zwykłe lub przysięgłe. Tłumacz niemieckiego Poznań adresuje swoją propozycję do zleceniodawców z rejonu Poznania oraz okolicznych miejscowości. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań wyznaje zasadę zachowania poprawności semantycznej i składniowej tłumaczeń na język niemiecki. Teksty przetłumaczone na niemiecki są sprawdzane przez native-speakera języka niemieckiego.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze »

  Profesjonalny tłumacz prócz należytej znajomości konkretnego języka winien również mieć należytą wiedze merytoryczną tyczącą się tematyki tekstów, które poddaje tłumaczeniom. Dlatego też biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl w swojej kadrze posiada tylko tłumaczy, którzy spełniają powyższe wymagania. Wpływa na to szeroki zakres problematyki tłumaczeń jakie biuro proponuje. Są to m.in tłumaczenia medyczne, techniczne, tyczące się różnorakiego typu umów jak i dokumentów prawnych. Oprócz fachowych tłumaczy, Supertlumacz.pl nieustannie współpracuje także z konsultantami merytorycznymi – fachowcami, którzy wspomagają pracę tłumaczy, przez co prace translatorskie są na jak najwyższym poziomie. Natomiast spora grupa specjalistów współpracujących z biurem sprawia, iż wszystkie tłumaczenia są czynione szybko, nawet w okolicznościach gdy tłumacz będzie musiał dokonać konsultacji z ekspertem merytorycznym.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Korzan »

  Prawie 20 lat temu Tomasz Korzan właściciel Biura Tłumaczeń Specjalistycznych z Poznania zaczął własną przygodę na rynku tłumaczeń. Od samego początku Biuro było nakierowane na klientów firmowych i przekłady techniczne. Nie jest to prosta dziedzina, bowiem od translatora oczekuje się nie tylko perfekcyjnej wiedzy językowej ale przede wszystkim ogromnej wiedzy z wielu obszarów innych dziedzin. Dziś zespół Biura to blisko 200 tłumaczy z latami doświadczeń na koncie. Setki firm które nam zaufały są dla nas siłą napędową, aby doskonalić świadczone usługi. U nas klient może liczyć na osobiste potraktowanie. Czas realizacji zlecenia jest bardzo krótki a ceny przystępne. Nie wierzysz. Zajrzyj na naszą nową witrynę internetową, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych informacji. www.korzan.pl

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane Poznań »

  Przeglądy techniczne budynków w Poznaniu można wykonać dzięki MD-Projekt. Jeśli już zdajemy sobie sprawę jaki jest stan techniczny, mamy łatwą drogę do zreformowania go. Wiemy, co należy polepszyć przede wszystkim. Eksploatacja związane jest ze zużyciem, a dzięki MD-Projekt, blisko Poznania, zdobywamy nad tą kwestią znaczną kontrolę. Ważnym jest fakt, iż przedsiębiorstwo zabiega o formę kształtowanych opracowań. Wykorzystują one język jasny także dla osób nie związanych z branżą. Firma z okolic Poznania para się również różnorodnego rodzaju nadzorami budowlanymi. Roboty na budowach – w Poznaniu i nie tylko - powinny być robione bezpiecznie i zgodnie z poszczególnymi zasadami. Cena nadzoru inwestorskiego zależna jest od kilku kwestii i zawsze indywidualnie jest ustalana. MD-Projekt wykonuje audyty, by nad tym czuwać. Można zarówno wykonać kosztorysowanie robót budowlanych jak też przeanalizować dane już umieszczone w kosztorysie.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ATN Tomasz Korzan Poznań »

  Powierzając przekład sprawdzonej firmie ATN z Poznania mają Państwo pewność najwyższej jakości usług. Od 20 lat jesteśmy obecni na rynku translatorskim. Przez cały ten czas sukcesywnie doskonalimy jakość naszych produktów. Jesteśmy znani z wysokiej jakości tłumaczeń technicznych, prawniczych, medycznych. Nie boimy się podejmować wyzwać – przyjmujemy nawet te zlecenia, których odmówili inni. Zaufało na już tysiące podmiotów gospodarczych, osób fizycznych. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Gwarantujemy 100% stratyfikacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia strony www.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Poznań, tłumacz - Universal translations »

  Universal Translations – tłumacz i biuro tłumaczeń w Poznaniu. Jesteśmy nowoczesnym dynamicznie rozwijającym się biurem tłumaczeń. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia pisemne, ustne, kursy językowe oraz kompleksową obsługę językową firm. Współpracujemy z najlepszymi profesjonalnymi tłumaczami z całego świata, których doświadczenie pomaga nam zachować najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.Z najwyższą starannością dbamy o jakość, szybkość i wygodę.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atex »

  Bezpieczeństwo na terenie zakładów pracy to kwestia bardzo istotna. Dlatego też w przypadku istnienia obszarów zagrożonych warto zlecić wyznaczanie stref zagrożonych wybuchem prawdziwym specjalistom. Takim którzy prawidłowo przygotują całą dokumentację, dokonają też oceny i oznaczą strefy zagrożone. Dzięki współpracy ze specjalistami ocena ryzyka wybuchu jest znacznie łatwiejsza. Co też znacząco przyśpiesza sam odbiór inwestycji. Strefy zagrożone wybuchem to taki teren w którym występują substancje mogące ulec spaleniu, a również utleniacze, które mają duży wskaźnik wybuchowości. Wyznaczanie stref zagrożonych wybuchem odbywa się z uwagi prawdopodobieństwo i ilość czasu potrzebnego do wystąpienia wybuchowej atmosfery. Ocena ryzyka wybuchu zakłada ustalenie trzech stref, które wyróżniają się stopniem ryzyka wystąpienia wybuchu.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia warszawa »

  El Mundo tłumaczenie biuro na dzień dzisiejszy świadczy usługi dla kontrahentów firmowych i instytucjonalnych w zakresie fachowych tłumaczeń pisemnych i interpretacji. Jesteśmy jedną z niewielu polskich biur tłumaczeń z doświadczeniem w dostarczaniu tłumaczeń z jednego języka obcego na inny. Nasza propozycja obejmuje także tłumaczenia dokumentów opatrzonych klauzule poufności tłumaczenia techniczne. Takie dokumenty mogą być tłumaczone w poufnym biurze albo w siedzibie Klienta. kluczowym aspektem działalności biurze tłumaczeń jest precyzyjnie dobrany tłumacza do tematu i rodzaju tekstu. Dlatego ściśle współpracować z tłumaczami, którzy są także eksperci w konkretnych wycinków zainteresowania: prawników, inżynierów i lekarzy. Innym istotnym aspektem jest fakt, że staramy się zapewnić najwyższą jakość tłumaczenia. Od otwarcia naszego serwisu, posiadamy przygotowane ścisłe procedury sprawdzeniu, które pozwalają nam na gwarancję naszym Nabywcom napisów docelowych, które z dokładnością przekazać znaczenie zasad języka docelowego.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie na francuski »

  Rozległe doświadczenie tłumaczy, wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, sprawne zamawianie przez Internet… to tylko wybrane z wielu propozycji udostępnionych w atrakcyjnym wachlarzu usługowym, który zapewnia nasze Biuro Tłumaczeń Francuskiego. Dostarczamy rzetelne tłumaczenie na francuski, które obejmuje teksty medyczne, marketingowe, prawnicze, a także tłumaczenia techniczne. Francuski, rosyjski, włoski, chiński – to wybrane z obsługiwanych przez nas języków. Każdy tłumacz języka francuskiego to rzetelny profesjonalista, który zatroszczy się o zadowolenie klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszego portalu online, gdzie zamieszczono więcej ciekawych informacji w kwestii polecanej oferty.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »