Strony związane z hasłem 'warsztaty':

 • Katalog firm »

  Bazy danych służą do ułatwiania w poruszaniu się pośród dużych ilości placówek. Dzieje się to dzięki segregowaniu według rozmaitych kategorii. Całość uzupełnia czytelna wyszukiwarka, by szybko znaleźć potrzebną treść. Tak to działa w serwisie placówek usługowych miasta Śrem. Wstawiamy więc w pole mechanizmu: „Śrem szkoła rodzenia”, „Przedszkole Niezapominajka Śrem” lub "gabinet stomatologiczny Śrem" i uzyskujemy wykaz wszystkich firm spełniających podane kryteria. Po wybraniu przykładowego zobaczymy stronę w katalogu z nazwą, znakiem graficznym, adresem, telefonami, e-mail, stroną internetową, krótką ofertę. Zatem każdy Internauta odnajdzie tutaj warsztat, z niezbędnymi informacjami do kontaktu.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty fotograficzne USA 2012 »

  Warsztaty fotograficzne zorganizowane przy naszym udziale są na pewno ciekawą ofertą dla tych, którzy parają się fotografią krajoznawczą jak również podróżami. Nasze wyprawy fotograficzne organizujemy w Azji i Ameryce, a ostatnio zwykle w USA. Bardzo ciekawe dla miłośników fotografowania rejony znajdują się w stanach: Nowy Meksyk oraz Kalifornia. Szczególnie interesujące są tereny parków narodowych USA. Jednak wywierające największe wrażenie pod względem fotograficznym rejony znajdują się na terenach trudno dostępnych i daleko położonych od uczęszczanych tras. Zapewniamy kuratelę znającego te rejony opiekuna, który poznał od podszewki tereny wypraw oraz doświadczonego fotografika, który parę razy w roku przebywa i fotografuje na tych ciekawych terenach.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty i szkolenia firmowe Success-Story »

  Szkolenia menedżerskie są jedną z najlepszych możliwości rynkowych nowoczesnej organizacji. Dlatego Success Story od kilkunastu lat, z ogromnym powodzeniem organizuje wyspecjalizowane treningi, coaching i doradztwem nie tylko w tych obszarach, jak i z zarządzania projektami, leadership, aktywacji pracownika i metod sprzedaży. Integrujemy perfekcyjne przeszkolenie kompetentnych trenerów z wieloletnią, realną biegłością w przedsiębiorstwie. Za jedną z najważniejszych naszych cech uważamy innowacyjność, oferując takie warsztaty dla firm, jakie pomogą realizować coraz doskonalsze efekty zawodowe. Wypróbuj naszą stronę internetową i przekonaj się sam!

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Pierwsze lata dziecka mają bardzo duży wpływ na jego prawidłowy rozwój. Dziecko kilkuletnie, ma idealne zdolności do zapamiętywania nowych wiadomości. Podejmując decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola, rodzice muszą więc mieć na uwadze to, aby konkretne przedszkole oprócz stosownej opieki, zapewniało dzieciom zajęcia, dzięki którym będą mogły otrzymywać nowe zdolności. Po ukończeniu takiego przedszkola, dziecko będzie wyśmiencie przygotowane do dalszego odkrywania świata. Uniwersytet Maluszka - prywatne przedszkole Poznań, należy do takich przedszkoli, gwarantujących dzieciom znakomitej klasy opiekę, której składnikami będą zabawy jak również metody dydaktyczne, dzięki którym zdolności dzieci będą rewelacyjnie pobudzane. Uniwersytet Maluszka - przedszkole Poznań to przedszkole, do którego każdy tata i mam może mieć zupełne zaufanie. Maluszki mają możliwość uczestniczyć w spotkaniach przyrodniczych, ćwiczeniach z logopedycznych czy nauce pisania. Doświadczona i przyjazna kadra z tego prywatnego przedszkola, dokłada wszelkich starań, by czas jaki dzieci spędzą w przedszkolu był czasem niezapomnianym.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  W aktualnych czasach prawdopodobnie każdy dostrzega, jak wielką rolę gra edukacja dla człowieka. Żłobek Poznań zapraszam. Pozwala na rozwijanie wyobraźni oraz otrzymanie upragnionej posady i zadowalające życie. Wszyscy wiemy, że uczymy się zawsze – a zatem już od przyjścia na świat. O ile mamy na uwadze pierwszą sytuację spotkania dzieci z wychowaniem, czyli żłobek Poznań gorąco zaprasza do skorzystania z naszej instytucji. Niezależnie od tego, czy rozważamy rozwijanie talentów dziecka, czy wyłącznie o usługę jaką jest opieka nad dzieckiem Poznań ma bogatą paletę usługową dla wszystkich. Niniejszy żłobek oferuje profesjonalną kadrę pedagogiczną oraz opiekuńczą. Oferujemy ustawiczny rozwój dziecka przez korzystanie z labiryntów manualnych, zapewniamy także hula-hop, świetne zabawy w błocie, różnego typu zajęcia muzyczne, relaksację, wycieczki bajkowe, a także realne oraz sporo innych. Gdy rozważamy prywatny żłobek Poznań może być dumny z funkcjonowania prezentowanego żłobka, jako że oferujemy fachową opiekę oraz wychowanie dla najmłodszych, w czasie gdy ich mam i tata mają możliwość bez problemu zająć się pracą domową.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykłady ekologiczne Wieliczka »

  Ekologiczny Motel, Eko motel "Na Wierzynka" - dla nas istotna jest ochrona środowiska dla tego zachęcamy do przyjścia na nasze warsztaty ekologiczne. Wieliczka to jedyne takie miasto które tak bardzo stawia na ekologie i recykling. Nasz Eko motel ma miedzy innymi elektrownie słoneczną, system kolektorów słonecznych, elektrownie wiatrową. Można rzec że cały nasz ekologiczny motel działa na energi odnawialnej. Jeżeli zależy ci na ochronie środowiska, odwiedź naszą witrynę lub przybądź do nas osobiście i dowiedz się więcej o naszym eko motelu.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs sushi Wrocław »

  W współczesnych czasach elementy kultury japońskiej bywają niezwykle obecne w naszej rzeczywistości. Co rusz jest szansa napotkać przejawy japońskiego sposobu bycia, takie jak dla przykładu klapki w fasonie „japonki”, pojazdy japońskiego pochodzenia, japońskie filmy, muzykę, a także potrawy. Współcześnie niesłychanie prędko pojawiają się restauracje oferujące japońskie jedzenie, takie jak przykładowo sushi. Prezentowana firma też zajmuje się kulturą Japonii w obrębie naszego kraju. Gdy bierzemy pod uwagę origami, kurs sushi czy ofertę w kwestii body sushi Warszawa, a dokładniej przedstawiana firma oferuje bardzo ciekawą paletę usługową. Nasza akademia sushi serdecznie zaprasza do wybrania propozycji, takich jak przykładowo warsztaty sushi dla każdego. Taki kurs robienia sushi jest bardzo atrakcyjny. Szkolenia sushi umożliwiają własnoręczne przygotowanie pysznych japońskich dań. Kiedy weźmiemy pod uwagę kurs sushi Poznań również jest odpowiednim miastem, żeby otrzymać satysfakcjonujące usługi. Przedstawiana firma proponuje nie tylko body sushi i kurs sushi, ale też warsztaty origami, czyli japońskiej techniki składania papieru. Polecamy też sushi catering, który spowoduje, że każda impreza stanie się niepowtarzalnym eventem!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  radoscrozwoju. pl to strona internetowa psychoterapeutki Sylwi Matraszek-Gawor. Psychoterapeutka świadczy usługi z zakresu psychoterapii i zdrowia psychicznego. Psychoterapia ma na calu pomóc w radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych, poprawić kontakty z najbliższymi czy lepiej poznać samego siebie. Sylwia Martaszek-Gawor jest w pełni profesjonalną psychoterapeutką, która praktyki nabywała na licznych zagranicznych szkoleniach. Podstawowa działalność Sylwii-Matraszek-Gawor opiera się na przeprowadzaniu psychoterapii dla osób indywidualnych, rodzin i małżeństw, ale także organizowane są warsztaty specjalne, gdzie w zespole osób można spróbować rozwiązać dylematy.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty dietetyczne »

  Wielkopolska Poradnia dietetyczna Kaloria z sukcesem trudni się pomocą osobom z kłopotami żywieniowymi. Do posiadających doświadczenie fachowców mogą zgłosić się osoby z nadwagą, nadciśnieniem tętniczym, chorobą wieńcową czy też cukrzycą. Prowadzone są tutaj również warsztaty dietetyczne dla dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących oraz dla tych, którzy pragną zatroszczyć się o własne zdrowie. Z pełną propozycją poradni oraz jej cennikiem można zapoznać się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak pokonać tremę »

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema, jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy.
  Podejmujemy współpracę z artystami kształtującymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla własnego rozwoju i najlepszego działania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów w różnym wieku. Wspólnie odpowiemy na trudne pytanie - jak pokonać tremę?
  Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów prowadząc warsztaty grupowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy dla dzieci »

  Portal www. chcejuzwakacje. pl prezentuje propozycje wakacyjnych obozów dla dzieci. Mogą na nie wyjeżdżać adepci szkół podstawowych w wieku początkowym, nastolatki w przedziale wiekowym 12-18 oraz studenci. Wszystkie wyjazdy są niepowtarzalne i zapewniają niesamowite wrażenia. Młodzież ma możliwość ćwiczenia breakdance na kursach tanecznych, łapania pierwszych szlifów w windsurfingu, poprawienia swojego niemieckiego i odkrycia uroków szkoły przetrwania. Serdecznie polecamy i zapraszamy na stronę www firmy!

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »