Najnowsze strony w katalogu Kategoria: Transport

Transport - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • 123 Logistic - wybieramy najlepszą opcję »

  Zgłoś swój ładunek do 123 Logistic, a wybierzemy dla Ciebie najdogodniejszą formę dostawy towaru. Nasze centrum logistyczne jest bardzo elastyczne i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W związku z tym oferujemy kilka opcji dostawt: just in time, door to door oraz w systemie Kanban. Nasze pojazdy posiadają certyfikaty Euro 5 i spełniają najwyższe normy ekologiczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pojemniki na śmieci, worki - Rymed »

  Rymed - przedsiębiorstwo obrotu odpadami, działające na terenie kilku województw.

  Profesjonalna gospodarka odpadami to nasza specjalizacja. Odbieramy i utylizujemy odpady weterynaryjne, medyczne, budowlane, pokonsumpcyjne oraz wiele innych.

  Posiadamy certyfikaty ISO!

  Oferujemy również pojemniki i worki na odpady. Skorzystaj z pomocy fachowców. Zapraszamy do kontaktu z firmą Rymed.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kristo- punkt nadawania paczek »

  Firma Kristo zajmuje się pośrednictwem kurierskim, wyślemy Twoją paczkę w Polsce i za granice.
  Zabieramy przesyłki z dowolnego miejsca i doręczymy do dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Paczki już od 14zł.
  Po wysłaniu do mas adresów otrzymują Państwo numer nadania oraz link którą firmą została nadana wasza paczka i w każdej chwili można zobaczyć gdzie w danym momencie się znajduje.
  W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo usługe pakowania w punkcie znajdującym sie w Kępnie przy ul. Broniewskiego 2 (dworzec PKS), kartony klapowe, taśmy pakowe akrylowe i kauczukowe, kolorowe i bezbarwne, folie stretch w różnych rozmiarach i wagach, folię bombelkową.
  Od niedawna zajmujemy się sprzedażą sprężyn i zawleczek do maszyn rolniczych.Sprężym i akcesoriów do huśtawek i hamaków ogrodowych
  Zapraszamy na naszą stronę.[http://sklep-kristo.pl//url],[url=http://]http://kristo.net.pl/oferta.html

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa Wrocław »

  Problemy z autem bądź wypadek są najpowszechniejszymi czynnikami, które powodują, że kontaktujemy z prośbą o pomoc. Jeśli podróżujesz samochodem zwykłym lub dostawczym w okolicach Wrocławialub autostrady A4, to w przypadku kłopotów możesz zdać się na pomoc drogową mającą lata doświadczenia. Spółka zapewnia usługi t. j. : transport samochodu, drobne naprawy na drodze, pełne zabezpieczenie obszaru incydentu oraz przewóz nabytych aut. Przeważnie wystarczy jeden telefon, aby otrzymać wymaganą pomoc.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Solidna spółka transportowa GOCAR jest optymalną opcją dla wszystkich osób potrzebujących transportu różnego typu towarów na trasie Wrocław-Polska. Spółka ma praktykę z wieloma dziedzinami, transportuje: maszyny, drzwi, konstrukcje stalowe oraz ładunki na paletach. Atrakcyjne ceny od dawna przyciągają wielkie grono nowych nabywców usług. Cechą wyróżniającą firmę jest zawsze bardzo szybki dowóz zamówienia w każdy wyznaczony punkt wręcz natychmiastowo.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Gliwice »

  Firma GOCAR została założona po to ażeby dać radę najwybredniejszym zachciankom klientów z zakresu transportu oraz przeprowadzek. Zaplecze przedsiębiostrwa składa się z licznych pojazdów przewozowych. Dzięki temu GOCAR działa sprawnie gwarantując niespotykaną jakość pracy. Kierowcy wyróżniają się dużą kulturą osobistą, znajomością topografii obszaru na którym wykonują pracę. Duże zaplecze gwarantuje klientom błyskawiczną dostawę w licznych oddziałach na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób »

  Firma Bus25Osób funkcjonuje w branży od 10 lat. Gwarantuje usługi z zakresu wypożyczania samochodów oraz transportu ludzi. Oferowane są samochody na wszelkie uroczystości: śluby, przewóz pracowników oraz transfery. Bus25Osób stale kooperuje z licznymi placówkami i firmami. Kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, doświadczeniem w zawodzie, umiejętnością błyskawicznego podejmowania kluczowych decyzji. Cennik zapewnianych świadczeń zależy od samochodu, którym jesteśmy zaciekawieni.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurier do Niemiec i całej UE, przeprowadzki międzynarodowe »

  Kurier Euro może zaoferować najtańsze na rynku usługi kurierskie. Kurier do Niemiec, paczki do Angli, Szkocji, Francji, Belgii i innych krajów w Unii Europejskiej, to wszystko w atrakcyjnych cenach może zapewnić firma transportowo-kurierska Kurier Euro. Przesłanie paczki do Niemiec kosztuje tylko 16. 90 EUR a paczki do Anglii i całej Wielkiej Brytanii jedyne 19. 90 GBP. Ceny są szokująco niskie a usługi wykonywane są profesjonalnie, szybko i w umówionym terminie. Należy jedynie po przez stronę internetową złoyć zamówienie by na drugi dzień kurier spod Państwa drzwi odebrał przesyłkę i dowiózł ją możliwie jaknajszybcciej pod wskazany przez Państwa adres. Kurier Euro to nie tylko paczki międzynarodowe, to również przeprowadzki międzynarodowe i transport ładunkow handlowych na terenie całego kontynentu europejskiego. Wejdz na www. kurier-euro. pl i przekonaj sie że zamówiona usługa będzie wykonana solidnie, szybko i profesjonalnie.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Łódź »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem transportowym, które terminowo i bezpiecznie przewiezie każdy rodzaj ładunku. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy są gwarancją profesjonalnej realizacji zlecenia. Z naszymi klientami pozostajemy w stałym kontakcie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami od poniedziałku do soboty. Pracujemy w godzinach 8-17. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Podejmiemy się współpracy z każdym klientem.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Białystok »

  Firma Przeprowadzki Transport Białystok F Radzaj specjalizuje się w przeprowadzkach oraz usługach transportowych na terenie Białegostoku oraz w innych miastach Polski. Świadczy profesjonalne usługi przeprowadzkowe, opierając się na doświadczenie zdobyte podczas licznych przeprowadzek osób prywatnych oraz firm. Firma posiada właściwe do tego rodzaju działalności pojazdy – samochody ciężarowe Iveco z kontenerami o kubaturze od 20 do 25m3. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników zapewnia sprawne i solidne wykonanie każdego zlecenia. Firma oferuje szerokie spektrum usług. A są to: kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów, biur, przeprowadzki przedsiębiorstw, instytucji, sklepów, banków, bibliotek, archiwów, usługi transportowe w kraju i zagranicą, transport pianin, transport mebli białystok, sejfów itp. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Transport

Transport - nowa podkategoria:

Nazwa: