Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Przewozy osób

 • Busy z Polski do Holandii »

  Busy z Polski do Holandii będą Wam rzeczywiście potrzebne jeżeli planujesz zacząć prace za granicą, wyjątkowo na terenie samej Holandii niemniej jednak i nie tylko. Zarobki są dużo lepsze, czas pracy nie jest też strasznie długi. Należąca do nas firma zapewni Inni ludzie transport ze starannosią z twojego lokalu pod określony adres w Holandii. Wszystkie ważne dane zostały zebrane na naszej stronie. Znajdziesz tam głównie naszą ofertę ale także informacje kontaktowe, a też raport naszych samochodów.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Łódź »

  EXPERSS BUS działa od roku 1994 w branży transportu lądowego, typu samochodowego. Dlatego, że firma wywodzi się z województwa łódzkiego, to jest nastawiona przede wszystkim na wykonanie takich funkcji jak: wynajem autokarów Łódź, wynajem busów Łódź. Nasz podmiot gospodarczy zarządza własnymi autami takich marek jak: mercedes, ranault oraz peugeot, które posiadają maksymalnie 4 lata. Zatrudnia odpowiednio przygotowanych, koncesjonowanych oraz z odpowiednim stażem szoferów, którzy dbają o bezpieczeństwo oraz wygodę podróży. Pewność w podróży jest gwarantowane przez cykliczne oraz dokładne oględziny diagnostyczne, nie tylko oczywiście narzucone przepisami, ale również fakultatywne. Przeprowadzane to jest dzięki własnemu warsztatowi samochodowemu, który służy właśnie takim przeglądom okresowym, jednakże także natychmiastowej pomocy, tak żeby bezzwłocznie usunąć minimalną wprost feler.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Poznań »

  POMOC DROGOWA Poznań obsługuje zarówno wyburzenia w miejscowości Poznań jak i wszelkie wykopy wykonywane w Poznaniu. Do transportu gruzu przeznaczone są należycie dobrane transportery, gwarantujące spore usprawnienie robót. Auta są duże i pojemne. AUTO-SERWIS ponadto ma samochody o wyjątkowo estetycznym wyglądzie i obsługuje wszelkie imprezy rodzinne. Z usług często korzystają też przedsiębiorcy przeprowadzający spotkania integracyjne. Możliwy jest też stały transport pracowniczy w grupach od pięciu do kilkudziesięciu osób. Zakład AUTO-SERWIS jest własnością pana Andrzeja Politowicza. Funkcjonowanie zakładu wspiera cała jego rodzina. Na witrynie www zapoznać się można z taborem i zaprezentowane są informacje teleadresowe.Rozbiórki Poznań
  Wyburzenia Poznań

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Poznań »

  Zapraszamy aż do wykorzystania spośród usług komunikacyjnych niekrajowej interesy. Przedkładamy przejazd jednostek w kanta w jaki sposób tudzież frachty internacjonalne. W naszej ofercie odnajduje się również posesja mikrobusów. Pod warunkiem gonisz transportu na rzecz nieosobistej biznesy, zgrupowania czy również pracowni nie musisz zabiegać więcej. Wykorzystajże spośród usług niekrajowej jednostki.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • MPA Poland - Autobusy 20 Osobowe Gdańsk, Autokary Gdańsk »

  Firma MPA Poland od wielu lat działa na Trójmiejskim rynku zajmując się przewozem autokarowym w Gdańsku. MPA Poland stawia na pierwszym miejscu na profesjonalizm i bezpieczeństwo, posiadając najnowszą i najwyższej jakości flotę swoich aut, oraz kierowcy firmy MPA Poland to najlepsi fachowcy ze swojej branży. Tak więc nam możesz zaufać, my wiemy co to szybka i bezpieczna podróż mamy najniższe ceny wynajmu aut. Jak nas znaleźć? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Autokary Gdańsk i wybrać stronę internetową firmy MPA Poland, na stronie wystarczy znaleźć odnośnik rezerwacyjny i wypełnić danymi wymagane pola żeby złożyć chęć rezerwacji naszego pojazdu. Po dokonaniu rezerwacji na podany adres e-mail przyjdzie meil ze strony potwierdzający rezerwację, w razie jakichkolwiek problemów prosimy zadzwonić pod podany numer telefonu na stronie internetowej. W czasie podróży nasi szoferzy staną na każdą waszą prośbę dodatkowo każdy z naszych szoferów włada przynajmniej językiem angielskim w komunikatywnym stopniu. Ponadto wszyscy nasi szoferzy znają bardzo dobrze topografie województwa Pomorskiego oraz umieją się poruszać po Europejskich i Polskich szosach, czy nawet jeździć po Europejskich stolicach i miastach w których bywali niejednokrotnie. Ponadto firma MPA Poland posiada w swojej ofercie organizację wypoczynków, wycieczek, kolonii po konkurencyjnych cenach na rynku. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu. Wstukaj tylko Autokary Gdańsk i znajdź nas.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Busy Polska Niemcy »

  Przedstawiana firma ma długoletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie osób. Posiadamy wysokiej klasy, komfortowo wyposażone busy na trasie Polska – Niemcy. Tworzymy zespół kompetentnych pracowników zapewniających najwyższą jakość usług. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do grup zorganizowanych. Nasza oferta obejmuje także sprowadzanie pojazdów. Zapewniamy Państwu rzetelną i fachową obsługę. Kładziemy duży nacisk na zgodną z przepisami i bezpieczną jazdę.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auschwitz i Krakow tours »

  Gród podwawelski to miasto, jakie zalicza się do gromady europejskich mogących promować się tak bogatą historią. Co roku przybywają tu setki tysięcy wędrowców, chcących ją zgłębić a co więcej miło spędzić czas zwiedzając mnogie punkty szeroko rozumianej rozrywki. Wobec tego, jednostka BeKrakow urządza Krakow tours. Realizujemy zupełne poparcie wszystkim obcojęzycznym turystom zmierzającym do miasta Kraków. Asystujemy Państwu od momentu przylotu do Krakowa, do ostatniej chwili przed wyjazdem powrotnym. Nasza propozycja turystyczna nie ogranicza się wyłącznie do zwiedzania Krakowa. Dla pasjonatów podróży aranżujemy również Auschwitz tours, do najbardziej znanego w całej Europie lokacji zbiorowej anihilacji społeczności żydowskiej. Więcej szczegółów zachęcamy na naszą stronę.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do Holandii »

  Firma Alver Tour to biznes, które od lat zajmuje się przewozem osób i przesyłek na trasach międzynarodowych. Głównie oferuje ona przewozy do Holandii, a również Niemiec i Belgii. A przy tym istnieje możliwość podpisania stałych zamówień z firmami, które muszą zapewnić transport własnych pracowników. Działalność spółki Alver Tour obejmuje także obsługę biznesowych wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych, przewozy wycieczek i pielgrzymek oraz dodatkowo obsługę imprez okolicznościowych, takich jak wesela czy przewóz gości na stypy. Poza tym busy z taboru Alver Tour można wynająć w celu dokonania transferów na lotniska. Busy wyjeżdżające do Holandii startują z wielu województw w Polsce. Z oferty firmy mogą korzystać wszyscy ludzie z terenów Wielkopolski, Mazowsza, województwa świętokrzyskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, a ponadto łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Wyjazdy z Polski odbywają się w nocy ze środy na czwartek, a oprócz tego z soboty na niedzielę. Podróż w godzinach nocnych gwarantuje skrócony czas jazdy, dzięki mniejszemu natężeniu ruchu na drogach. Przejazdy odbywają się w komfortowych postanowieniach, nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi busami.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Belgii »

  Praca za granicą w ostatnich latach stała się już nie tylko modą, niemniej jednak również dla niektórych podstawową szansą na standardowe życie. Niestety kryzys światowy daje o sobie znać na każdym kroku, dlatego wiele Państw zostaje okupowanych przeze mniezych rodaków. Przykładowo Belgia. Belgia nie jest aż tak daleko, a miejsce jest dobre zarówno do pracy jak również na wypoczynek. W chwili obecnej z tej racji busy do Belgii są tak bardzo popularne. Ich koszt jest tani, a zapewniony komfort całkowicie przyzwoity. Słowem nic, f wyruszać w świat! Zaufało nam już wielu klientów. Ty równierz możesz być wśród nich, jeśli tylko chcesz. Nie zwlekaj i nie marnuj cennego czasu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Warszawa »

  Promowana witryna prezentuje zakres usług spółki przewozowej spod Warszawy. SEKAR-TRANS świadczy wynajem autokarów oraz mikrobusów. Trudni się transportem osób na obszarze całej Europy. Posiada wszelkie potrzebne certyfikaty i pozwolenia. W firmie zatrudnieni są wyłącznie doświadczeni i rzetelni kierowcy, którzy gwarantują pasażerom zupełne bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Koszty usługi są ustalane indywidualnie, po otrzymaniu przez przedsiębiorstwo harmonogramu trasy. Więcej informacji widnieje na witrynie www. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób »

  Firma Bus25Osób funkcjonuje w branży od 10 lat. Gwarantuje usługi z zakresu wypożyczania samochodów oraz transportu ludzi. Oferowane są samochody na wszelkie uroczystości: śluby, przewóz pracowników oraz transfery. Bus25Osób stale kooperuje z licznymi placówkami i firmami. Kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, doświadczeniem w zawodzie, umiejętnością błyskawicznego podejmowania kluczowych decyzji. Cennik zapewnianych świadczeń zależy od samochodu, którym jesteśmy zaciekawieni.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec »

  Praca w Niemczech raz za razem w większości wypadków zachęca do wyjazdu za granicę naszych rodaków. Natomiast nie tylko oni korzystają z busy do Niemiec. Wraz z nimi jeżdżą obcokrajowcy, czy również osoby które jadą do rodziny w Niemczech, wiąże się to z niskimi kosztami które dla niektórych są bardzo istotne. Jednak tanio nie znaczy że jakość usług spada, gdyż busy są bardzo dobrze wyposażone i czujemy wygoda jazdy. Oprócz tego wiemy że jesteśmy w dobrych rękach kierowcy które maj już praktykę w tego rodzaju podróżach i zna najlepsze trasy. Serdecznie juz teraz wszystkich Państwa zapraszamy na naszą nową stronę internetową gdzie znajdziesz duzo cennych informacji o nas jak i swiadczonych przez nas uslugach.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy do niemiec »

  Nie deliberując wiele stanowczo można powiedzieć, że niewyobrażalnie lubiany jest w ostatnim czasie transport osób. Stoję na stanowisku, że jest to podyktowane wygodą bowiem niby po co trudzić się za kółkiem, gdyż możemy w tym czasie porządnie zrelaksować się. Oddziałuje na to dodatkowo podwyższona ilość wojaży zbiorowych. W takim przypadku swobodniej a także nie drogo jest pomknąć pojedynczym autem z własnymi znajomymi.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bus do Niemiec »

  Transport paczek do Niemiec czy tez bus do Niemiec to usługi dość popularne, jednak stale powiększająca się liczba osób potrzebuje przewozu sprzętu AGD, motocykli, a też aut. Z radą przychodzi firma Fast Trans. Para się profesjonalnym przewozem osób na terenie Polski, Niemiec, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Usługi dzięki doświadczeniu kierowców realizowane są w metodę bezpieczny i dość szybki. Na stronie dokładne dane, cena przejazdu, a ponadto dostępność miejsc podawane są po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Zaufało nam już wielu klientów. Ty równierz możesz być wśród nich, jeśli tylko chcesz. Nie zwlekaj i nie marnuj cennego czasu. Tak wiec odwiedz juz teraz nasz serwis na przewozy-niemcy. pl.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze taxi w mieście »

  Strona taxi-rzepin to firma zajmująca się przede wszystkim przewozem osób na terenie Rzepina i okolic, czy też usługami takimi jak: przewóz na lotniska, wyjazdy po samochody, wyjazdy do Niemiec i innych krajów Europy. Prowadzona firma taxi-rzepin usługi transportowe oferuje od ponad 22 lat. Co nas wyróżnia? Wieloletnie doświadczenie, terminowość, konkurencyjna cena oraz dyspozycyjność. Miła atmosfera, dostosowanie do klienta czy wygoda podróży to właściwości, które odróżniają nas od naszej konkurencji.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przewozy osób

Przewozy osób - nowa strona:

Adres: