Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Budowa domów - Warszawa »

  Oferujemy Państwu budowę domu w technologiach tradycyjnych. Nasza firma od lat trudni się wykonawstwem domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Wznosimy domy szeregowe, domy bliźniaki oraz zabudowy wielorodzinne szeregowe. Budujemy z własnych materiałów lub też budulców powierzonych, podobnie elastycznie podchodzimy do zakresu wykonywanych robót, gdyż realizujemy projekty do dowolnego stanu: stan surowy, stan developerski oraz kompleksowa budowa "pod klucz". Decydując się na korzystanie z usług budowlanych F.B. KOS inwestorzy mogą liczyć na wysoką jakości świadczonych usług, dbamy by wszystkie roboty remontowo-budowlane wykonywane były z zachowaniem zasad sztuki budowlanej. Usługi swe świadczymy dla klientów indywidualnych oraz firm głównie z regionu Warszawy i okolic.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mostmargeo | studnie | pompy ciepła odwierty | domy pasywne »

  Zajmujemy się kompleksową realizację instalacji pionowych kolektorów gruntowych do pomp ciepła. Nasz firma ma bardzo duże doświadczenie w tego typu pracach. Odwierty wykonujemy przy użyciu profesjonalnych wiertnic firmy Nordmeyer DSB 2/10. Nasz możliwości to odwierty o głębokości do 380mOferta Mostmargeo obejmuje: wykonanie odwiertu o zakładanej głębokości, instalację kolektora gruntowego, przeprowadzenie ciśnieniowych prób szczelności instalacji, wypełnianie sondy płynem roboczym. Posiadamy własny transport, kompresor oraz samochód z HDS. Dysponujemy kontenerami do których jest odprowadzany urobek, dzięki czemu miejsca w których wykonujemy wiercenia pozostają w porządku.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyty granitowe »

  MC granit to firma funkcjonująca na obszarze całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Na naszą ofertę składa się bogaty zakres usług związanych ze sprzedażą oraz montażem produktów kamiennych. Wykonujemy blaty granitowe, łazienkowe, parapety granitowe na zamówienia osób prywatnych oraz firm, zarówno małych jak i tych większych. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby sprzedawane produkty były jak najlepszej jakości a nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, jeśli potrzebujesz porady fachowca, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt elektryczny »

  EKOPRODET to firma z Poznania, która z pełnym profesjonalizmem trudni się doradztwem energetycznym. W zakresie wspierania efektywności energetycznej swoich Kontrahentów, fachowcy z EKOPRODET proponują różnego rodzaju działania. Najważniejszą specjalizacją firmy z Poznania są audyty energetyczne. Oprócz wykonywania powyższej dokumentacji, poznańskie przedsiębiorstwo wykonuje także, zależnie od życzenia Kontrahenta, inne rodzaje audytów. Należą do nich na przykład audyt efektywności energetycznej lub też audyt remontowy. Propozycja EKOPRODET zawiera również realizowanie certyfikatów energetycznych oraz białych certyfikatów – pism niezbędnych w licznych dziedzinach. Wspieranie skutecznej energetyki swych Klientów, fachowcy z poznańskiego przedsiębiorstwa realizują też poprzez opracowywanie profesjonalnych jak też super nowoczesnych węzłów cieplnych bądź też wentylacji.Białe certyfikaty
  Biały certyfikat

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inter-Bau - szeregówki Rzeszów »

  Przedsiębiorstwo budowlane INTER-BAU sp. z o. o. proponuje domy w zabudowie szeregowej na atrakcyjnym osiedlu zlokalizowanym w okręgu Rzeszów-Budziwój. Zapoczątkowaliśmy naszą działalność przed przeszło 20 laty. Posiadamy bardzo dobry status w sektorze budowlanym. W skład oferowanych przez firmę usług wchodzą budowy i remonty kapitalne mieszkań jednorodzinnych. Każde otrzymane zlecenia wykonujemy z odpowiednią dokładnością oraz najwyższą terminowością. Mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu usług remontów kapitalnych, a także budowaniu nowoczesnych domów. Instalujemy różnego rodzaju nakrycia mieszkań - z dachówką cementową, trzciną wodną bądź też gontem drewnianym, a także systemy rynnowo-odwodnieniowe.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maximus dom kielce »

  Nasi pracowanicy Dysponują wszystkie niezbędne kwalifikacji do działania każdych prac zwiazanych z charakterem firmy. Firma Maximus dom posiada wszystkie niezbedne urządzenia, rusztowania i wozy dostawcze przydatne do uzyskiwanych zleceń. Maximus-dom gwarantuje kompetencja i doświadczenie we wszystkich przypadkach gdzie wymagany jest dozór budowlany. Nasze długoletnie doznanie działa, że jesteśmy liderem w specjalizacyj świętkrzyskiego projektowania wieżowców. W dodatku Adaptacji na rzecz osób prywatnych mamy na koncie postępowania gdzie inwestorami sią firmy i instytucje budżetowe. Maximus Dom to jednostka, która wybuduje CiMocny i cacy miejsce stałego pobytu. Osiągamy również różnorodnego typu prace wykończeniowe. Firma Maximus-Dom zajmuje się podobnie jak remontami mieszkań, biur i innych powierzchni użytkowych. Istnieje wybór negocjacji cen. Realizujemy budynki od podstaw z wszystkimi dogodnieniami jakie przynosi dzisiajsza Inżynieria w przystępnych cenach. Pod żadnym pozorem nie powinno się użytkować tanich materiałów do budowy domu gdyż furt ogradza się owo tragedią i zawaleniem się ramy. Maximus Dom Kielce to interes, która frapuje się planowaniem oraz kompleksową konstrukcją domów jednorodzinnych także apartamentowców wielorodzinnych i wieżowców, a też zabytków kulturowych i pałaców. Naszym konsumentom czyli klienteli firmy maximus dom i maximus kielce mamy do zaoferowaniaPomocne rabaty przy zakupie usługi budowlano-remontowej razem z nieodzownymi budulcami.Nasze ceny podległe są od ilości i obszaru kompleksu prac. Stawiamy domy podobne podobnie jak do zamków w dawnych technikach, jak i w najnowocześniejszych zarysach mahometańskich. W swojej karierze mamy m.in. budowę zamków dla najwiekszych cygańskich maharadży.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze »

  Odpowiednia strategia w istotnych sferach działalności firmy jest fundamentem jej rozwoju. Mając to na uwadze, bardzo dobrze jest gdy w problemie doradztwa biznesowego czy planowania strategicznego zawierzy się ekspertom. A takim są specjaliści z Arena Consulting Group. Oferowane przez nich doradztwo finansowe czy marketingowe dla firm, dzięki rozwiązaniom takim jak na przykład strategiczna karta wyników, dają gwarancję na stosowny rozkwit każdej firmy.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studnie głębinowe Kielce »

  Qwiert to firma oferująca realizację kompleksowych usług wiertniczych.
  Wiercenie studni głębinowych wykonują zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.
  Obecnie studnie wykonują w województwach: świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, mazowieckie. Tak duży zasięg prac procentuje sporą wiedzą na temat wiercenia, pokładów, warstw wodonośnych, jak i niespodzianek jakie czekają pod ziemią.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Skała, Geodeta Zielonki, Geodeta Siepraw »

  Większość spośród nas dobrze wie, czym zajmuje się geodeta. Olkusz jest miastem położonym w województwie małopolskim, gdzie nie brak tego rodzaju speców. Do tego grona zalicza się aktywna tutaj firma Mt Geodezja, która cieszy się poważaniem wśród dotychczasowych kontrahentów. Warto zobaczyć na ich stronę internetową mtgeodezja.pl, by dowiedzieć się, czym zajmuje się na co dzień geodeta. Sierpaw to gmina wiejska położona w regionie myślenickim. Większa część jej ziem to tzw. użytki rolne. Z racji na częste zmiany właścicieli konkretnych nieruchomości, często dokładnych pomiarów musi dokonywać geodeta. Zielonki to wyraźnie jedna z najpiękniejszych dzielnic miasta królów Polski. Także tam niezwykle częstokroć dochodzi do przeróżnych podziałów nieruchomości na mniejsze fragmenty, które wykonuje zawsze geodeta. Skała to zaś jedno z najstarszych miast województwa Małopolskiego.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Dom jest naszą ostoją, miejscem gdzie spędzamy wolne chwile, odpoczywamy. Dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków naszego tam przebywania nawet w największe upały. Nasza firma oferuje rozwiązania klimatyzacyjne dla mieszkań i domów.Proponujemy Państwu przede wszystkim wysokiej jakości klimatyzatory firmy Daikin, Samsung, LG. Większość oferowanych przez nas urządzeń zapewnia najniższy poziom hałasu, dostarcza czyste i zdrowe powietrze, jest energooszczędna. Posiada filtry gwarantujące usuwanie z powietrza wirusów, alergenów, kurzu, przykrych zapachów i i innych substancji, jakże ważnych dla komfortowego użytkowania klimatyzatorów zwłaszcza przez osoby podatne na alergie i schorzenia astmatyczne.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOV-BUD - Kostka brukowa Warszawa »

  Główna oferta firmy KOV-BUD to kompleksowe układanie powierzchni z kostki brukowej. Z tejże kostki kładziemy różnego rodzaju nawierzchnie. Bardzo często oprócz dróg i podjazdów są to też alejki na trawnikach. Aby taka alejka porządnie wyglądała, powinna być odpowiednio odgrodzona od trawnika. Do tego celu używa się obrzeża trawnikowe. Najczęściej stosujemy obrzeża Eko-Bord. Są to obrzeża plastikowe, które posiadają wiele zalet. Z uwagi na konstrukcję, obrzeża te są prawie niedostrzegalnym elementem nawierzchni. Można z nich swobodnie kształtować nie prostolinijne brzegi nawierzchni a zwłaszcza przy nawierzchniach z kostek trapezowych typu Nostalit, Piccola itp. Z powodzeniem mogą być stosowane do oddzielenia trawnika od upraw. Następnym ułatwieniem tego obrzeża jest to, że obrzeża są wykonane z surowców wtórnych, co w obecnych czasach jest bardzo ważne dla ochrony środowiska naturalnego. Bardzo ważnym ułatwieniem tych obrzeży jest łatwy i bardzo szybki montaż oraz brak potrzeby wykonywania wykopów, co bardzo obniża koszt oraz pracochłonność wykonania nawierzchni. Za pomocą obrzeży EKO-BORD można w bardzo prosty sposób wytyczyć i ograniczyć dowolny kształt ścieżek - o nawierzchni: grysowej, z otaczaków oraz żwirowej - w miejskich terenach zielonych, parkach oraz ogrodowych. Prócz obrzeży Eko-Bord, stosujemy również obrzeża wykonane z betonu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie w osłonie argonu »

  Firma usługowo-produkcyjna BROCAR Poznań posiada niezwykle bogate zaplecze maszynowe, dzięki któremu może zaoferować prowadzenie remontów maszyn, urządzeń, dorabianie części i podzespołów. W ofercie realizowanie skomplikowanych konstrukcji spawanych, obudowy części, osłon perforowanych, elementów wystroju wnętrz i tym podobnych. Zapewniamy najwyższy standard usług z obszaru obróbki metali (gięcie rur, cięcie wodą 3d, frezowanie, spawanie). Nasze prace można obejrzeć na stronie brocar.com.pl (zakładka: galeria). Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych – wykwalifikowana ekipa naszych technologów przeprowadza zamówienia seryjne i pojedyncze. BROCAR – Biuro technologiczne, tel.: (61) 651 79 05.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Viessmann Żagań »

  Firma LeeRoz działa na terenie Szprotawa, Sulechów, Lubsko, Żary Nowogórd Bobrzański i prowadzi kompleksową obsługę kotłowni w zakresie dobór, sprzedaż, montaż i serwis kotłów, pomp ciepła, kolektorów słonecznych firmy Viessmann. Instalacje grzewcze to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy, jesteśmy w ciągu 24h szybko doprowadzić ogrzewanie do prawidłowego działania, dlatego we współpracy z firmą Viessmann wykonujemy serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz całoroczny dozór kotłowni ( wymaga podpisania zlecenia). Zachęcamy również firmy instalatorskie, inwestorów, deweloperów, osoby prywatne do współpracy z nasza firmą ( indywidualne przygotowywanie ofert ). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i niezbędne zezwolenia do prowadzenia tego typu prac.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Podkarpacie »

  Nasza specjalistyczna firma remontowa obecna jest na lokalnym rynku od wielu lat. Górecki Remonty Rzeszów to grupa najlepszych dobrze przeszkolonych pracowników, którzy są w stanie solidnie i szybko wykonać każdy remont w lokalu. O jakości naszych usług dobrze świadczą pozytywne opinie, które otrzymujemy od licznych klientów. W naszej pracy odznaczamy się dużą dokładnością oraz dotrzymywaniem terminów. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego tak organizujemy prace, aby nie trwały one zbyt długo i miały niską uciążliwość. Oferta na wykańczanie wnętrz obejmuje takie usługi jak: malowanie, układanie płytek, tapetowanie i montowanie okien. W ofercie usługowej posiadamy również różnorodne oryginalne zabudowy. Nasze usługi budowlane nie należą do drogich z uwagi na fakt, że posiadamy doskonałe kontakty z hurtowniami, dzięki czemu otrzymujemy wysokie rabaty. Zachęcamy do korzystania z usług klientów, którzy pragną ładnie wykończyć nowe wnętrza albo zrealizować remont w lokalu już zamieszkałym. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie firmowej.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa »

  Masz pomieszczenie, które wymaga remontu, najmij odpowiedzialną firmę remontową teraz. Spora liczba osób próbuje zaoszczędzić oraz remont przeprowadza sama, jednakże poprawniej wykonają to zawodowcy. Bardzo istotne jeśli chodzi o remonty jest cierpliwość oraz umiejętne nastawienie do roboty. Jeżeli liczy się dla ciebie, żeby remont był zrealizowany błyskawicznie oraz sprawnie wybierz odpowiednich ludzi. Jeśli zależy Ci na estetycznie zaopatrzonym domie, nie obawiaj się nakładów pieniężnych, to dobra lokata na przyszłość. Właściwe podejście do remontów skutkuje tym, iż późniejsze remonty będą mniej długie.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krawężniki »

  Firma ABW Superbruk to największy producent kostki brukowej w regionie podlaskim. Oferujemy kostki najwyższej jakości w bogatym asortymencie kształtów i kolorów. W naszym asortymencie jest również kostka brukowa imitująca naturalny kamień. Nietypowe zarysy i falujące ranty kostek pozwalają na ułożenie oryginalnych ścieżek, dróg i podjazdów. Postarzane naturalnie w wyjątkowy sposób oddają klimat naturalnego kamienia.Płyta ażurowa stanowi doskonałe zabezpieczenie i umocnienie skarp, nasypów, rowów melioracyjnych. Stosowana jest często w celu utwardzenia nawierzchni parkingowych, podjazdów. Wolne przestrzenie płyt powinny być wypełnione materiałami łatwo przepuszczalnymi wodę, takimi jak: piasek, żwir, ziemia ogrodnicza. W zależności od projektu można je również wysiać trawą. Płyty ażurowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej: szare, czerwone, grafitowe, zielone i brązowe. Grubość płyty 10 cm.Wytwarzamy krawężniki, które odznaczają się wyjątkową wytrzymałością oraz mają wiele rodzajów wymiarowych, co daje możliwość na ich stosowanie w wielu projektach. Przeznaczone są przeważnie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki: place manewrowe, magazynowe, parkingi, hale produkcyjne, lokalne drogi, drogi krajowe, autostrady.Kostka brukowa jest idealna do zastosowania w zabytkowych budynkach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Produkujemy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich używanie w różnorodnych konfiguracjach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie warszawa »

  Jednym z większych miast Polski w jakim znajduje się najwięcej firm oferujących remonty mieszkań lub też domów jest Warszawa. Remonty warszawa realizuje masa firm, aczkolwiek nie wiele firm zdoła pochwalić się pełnym profesjonalizmem oraz wywiązywaniem się z umowy zawartej z klientem. Ostatecznie jeśli nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy aby remont wykonała za nas jakaś firma zawsze możemy sami go zrobić. Wymaga to jednakże poświęcenia dużej ilości prywatnego czasu oraz siły, dlatego tez osoby posiadające poważną ilość pieniędzy wolą wynająć ekipę, jaka się tym zajmie. Oprócz remontów można wyszukać firmy, które zajmują się osuszanie warszawa. Jednak robota ich w głównej mierze opiera się na posprzątaniu zalanego miejsca i zamontowaniu tzw. osuszaczy powietrza, których zadaniem jest osuszenie pomieszczenia oraz zabezpieczenie go przed powstawaniem wilgoci, a co za tym idzie powstawania grzybów i pleśni. Skuteczność owych artykułów jest ogromnie duża zatem stają się one co raz bardziej modne.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  Na początku instalacja elektryczna może funkcjonować prawidłowo, a problemy zaczną się pojawiać z biegiem czasu. Warto brać pod uwagę, że nieprawidłowo zrealizowane prace elektryczne zagrażają porażeniem czy pożarem. Jeśli instalacje elektrycznie będą wykonane źle mogą pojawić się problemy w funkcjonowaniu sprzętów. Poszukujesz specjalisty, do zainstalowania kuchni elektrycznej, wejdź na stronę oraz wyszukaj go.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Poznań »

  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą ogródków działkowych. Posiadamy najwyższe umiejętności i ogromne doświadczenie w swoich fachu.

  Jeżeli chcesz mieć swój piękny i wspaniały ogródek, a nie masz czasu go zaprojektować ani dbać o niego to zgłoś się do nas. Zajmiemy się Twoim ogródkiem od podszewki.

  Na początku dokładnie go zaprojektujemy, następnie zrealizujemy plan, a oprócz tego będziemy go pielęgnować w takich dniach, aby nie przeszkodzić Ci w odpoczynku i relaksu.

  Projektujemy ogródki w Poznaniu i głównie na terenie wielkopolski. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, a jesteś z innego miejsca to zadzwoń, a na pewno dojdziemy do porozumienia. Wszystkie nasze usługi możesz znaleźć na stronie internetowej.

  pozdrawiamy
  Zespół Green-Land

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania sprzedaż Kraków »

  O ile interesują Cię tanie mieszkania Kraków, to dobrze trafiłeś bo my proponujemy sprzedaż mieszkań Kraków. Mieszkania sprzedaż Kraków to główne zadanie naszej spółki. Abminvestments istnieje zajmuje się budowaniem profesjonalną mieszkań dostosowanych do potrzeb i założeń Kontrahentów. Fachowy zespół abm investments przy współpracy zewnętrznych architektów dąży do tego, żeby rozwiązania projektowe, jakość zaprojektowania realizowanych poprzez dewelopera inwestycji, a ponadto poziom obsługi Nabywcy zostały w każdej sytuacji najwyższe. Dlatego jeżeli już chcesz zakupić mieszkanie w Krakowie po atrakcyjnej cenie sprawdź naszą propozycję. Z nami budujesz dom pewnie i szybko, bo z nami możesz posiadać pewność że inwestycja zakończy się w zgodzie z przewidywanym terminem.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: