Najnowsze strony w katalogu Kategoria: Zdrowie i uroda

Tutaj wstaw opis kategorii Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Teksty informacje »

  Internet to cudowny wynalazek. Dzięki jego wpływowi każdy obywatel państwa ma szybki i wygodny dostęp do wielu informacji. Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje na świecie to po prostu wchodzisz na konkretną stronkę i masz czarno na białym informacje ze świata. Strona internetowa, którą chce każdemu zaproponować jest swoistym centrum informacji, można rzec jest polską bazą wiedzy na każdy możliwy temat. Strona ma profil edukacyjny, a nie informacyjny, zatem wiedza, którą na niej znajdziesz jest w zasadzie uniwersalna i ponadczasowa. Wiedza jest z zakresu historii, medycyny, technologii, techniki, biologii, anatomii i wiele innych. polecić chciałbym marynowanie mięsa oraz jak obniżyć libido. Zapraszam.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skolowanibranszczyk »

  Grupa „Skołowani” organizuje cykliczne spotkania/rajdy rowerowe na terenie gminy Brańszczyk i okolic w celu uwydatnienia walorów rekreacyjnych gminy, promowania zdrowego stylu życia oraz zachęcenia innych do takiej formy spędzania wolnego czasu. Wszyscy miłośnicy rowerów są mile widziani na naszych wyprawach. Zachęcamy rowerzystów nie tylko z gminy Brańszczyk ale także z gmin i powiatów sąsiadujących (Wyszków, Długosiodło, Poręba itp. )
  Od kilku lat władze wielu europejskich miast prowadzą działania promujące rower jako codzienny środek transportu. W rowerze bowiem upatrują remedium na problemy wywoływane przez masową motoryzacje. Kilka europejskich stolic wprowadziły systemy taniego wynajmu roweru. Także polska polityka transportowa i ekologiczna w swoich zapisach promują rower. A w ślad za nią takie polityki z mniejszym lub większym powodzeniem realizują polskie miasta. Celem jest zachęcanie mieszkańców do korzystania z rowerów w podróżach miejskich. Działania te ukierunkowane są głównie na zmniejszenie samochodowych korków podczas gdy ważniejszą jest promocja zdrowego stylu życia.

  W ślad za wyidealizowaną polityką rowerową grupa „Skołowani” realizuje cele ukierunkowane nie tylko na zdrowy styl życia ale przede wszystkim na formę spędzania wolnego czasu wśród ludzi energicznych, przyjaznych i zawsze w świetnym nastroju :-). Wśród grupy nie brakuje powodów do śmiechu, wszyscy z łatwością nawiązują nowe kontakty, miło witają nowych uczestników i integrują się wzajemnie.
  http://skolowanibranszczyk.blog.pl/

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implant-art.com.pl - implant dentystyczny Mokotów »

  Zapraszamy do Implant-Art - wyjątkowego i nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Mokotów i świadczy kompleksowe usługi pielęgnacji uzębienia i jamy ustnej. Gabinet ten specjalizuje się w implantologii i chirurgii stomatologicznej, a do wykonania zabiegów z tego zakresu stosuje najnowsze techniki i rozwiązania oraz nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny (RTG). Ponadto osoby odwiedzające Implant-Art na Mokotowie mogą skorzystać z zabiegów z dziedzin, takich jak: protetyka, endodoncja, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia estetyczna. W gabinecie tym zatrudniani są wysoko wyszkoleni specjaliści - od chirurgów stomatologicznych po dentystów dziecięcych. Całe miejsce przystosowane jest do potrzeb niepełnosprawnych - Implant-Art dba, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i w sposób profesjonalny zadbał o zdrowy i piękny uśmiech

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika dr Jagielskiej - plastyka warg sromowych »

  Klinika Sthetic w Warszawie powstała z inicjatywy dr Aleksandry Jagielskiej, doświadczonego lekarza, wykładowcę i eksperta medycyny estetycznej. Miejsce to łączy w sobie zabiegi upiększające z zabiegami natury medycznej, które pozwalają klientom uzyskać estetyczny wygląd i dobre zdrowie. Klinika zajmuje się m. in. ginekologią estetyczną, dermatochirurgią i medycyną estetyczną. Prowadzone są konsultacje wykwalifikowanych specjalistów - ginekologów, chirurgów plastycznych, onkologów i nie tylko. Klinika Sthetic dba o bezpieczeństwo i komfort klientów podczas każdego wykonywanego zabiegu - zarówno masażu, zabiegu kosmetologicznego, jaki i blefaroplastyki (laserowa plastyka powiek), labioplastyki (wykonywanej za pomocą Mona Lisa Touch) czy skleroterapii (leczenie żylaków). Wśród usług Kliniki Sthetic znajduje się także innowacyjna terapia leczenia blizn różnego pochodzenia.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinikiziemlewski.pl - Powiększanie punktu G »

  Kliniki Ziemlewski to kliniki medycyny estetycznej, oferujące najnowocześniejsze zabiegi i usługi z zakresu dziedzin medyczno-kosmetycznych. Ich celem jest zapewnić każdemu Klientowi miejsca, w którym jednocześnie zadba o piękny wygląd oraz o dobre zdrowie. Skuteczność przeprowadzonych działań, bezpieczeństwo podczas zabiegów oraz miła atmosfera to wynik zatrudniania najlepszych i doświadczonych specjalistów. Dzięki ich obecności Klienci mogą skorzystać z usług, takich jak: ginekologia estetyczna (Mona Lisa Touch, obkurczanie i odmładzanie pochwy i inne); laseroterapia (dermatochirurgia, usuwanie blizn, depilacja i in. ); medycyna estetyczna (usuwanie zmarszczek, zabiegi odmładzające); modelowanie sylwetki (odchudzanie, usuwanie cellulitu, ujędrnianie skóry). To tylko nieliczne przykłady usług dostępnych w Klinikach zlokalizowanych w miastach, takich jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź czy Kielce. Zachęcamy do osobistego sprawdzenia całej oferty.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka »

  Stomatologia mikroskopowa oraz endodoncja to specjalność Gabinetu Stomatologicznego Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka w Warszawie na Saskiej Kępie. Bezboleśnie, w miłej atmosferze odkryjesz nowe oblicze stomatologii. Zarówno leczenie kanałowe jak i inne zabiegi wykonujemy wyłącznie pod mikroskopem stomatologicznym. Zajmujemy się trudnymi przypadkami. Uratuj ząb skazany na wyrwanie przez Twojego dentystę. Odzyskaj piękny uśmiech, zapomnij o strachu przed leczeniem. Zapewniamy wysokospecjalistyczne usługi stomatologiczne. Endodoncja - leczenie kanałowe pod mikroskopem, trudne przypadki, protetyka, profilaktyka. Bezboleśnie i w miłej atmosferze odkryjesz nowe oblicze stomatologii. Uratujesz ząb skazany na wyrwanie przez Twojego dentystę. Odzyskasz piękny uśmiech, zapomnisz o strachu przed leczeniem. Zapewniamy wysokospecjalistyczne usługi stomatologiczne. Practice limited to endodontics. Professional and painless root canal treatment under the operating microscope. Discover a new face of dentistry. Save a tooth. www.dentalpractice.pl

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vega test radom »

  VEGA test to nowoczesna i bezinwazyjna diagnostyka organizmu ludzkiego pod kątem często spotykanych obciążeń pasożytniczych, pleśniowych, bakteryjnych (np. chlamydia, borrelia, helikobakter), alergicznych i wirusowych. Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, iż dość powszechne problemy zdrowotne, np: kaszel, przeziębienie czy zwykły ból głowy, mogą być w dużej części spowodowane przez pasożyty?
  Przeciętny człowiek kojarzy sobie słowo pasożyt z glistą, owsikiem czy tasiemcem. Do pasożytów zalicza się jednak również grzyby, pierwotniaki, bakterie i wirusy.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Piękna - Studio Modelowania Ciała Stargard Szczeciński »

  Profesjonalny i nowoczesny salon kosmetyczny stargard strefa piękna, zaprasza wszystkie Panie które chcą się poczuć wyjątkowo pięknie na zabiegi. Salon gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, stosuje najlepszy najbardziej innowacyjny sprzęt i kosmetyki. Salon jest stworzony specjalnie z myślą o gustach najbardziej wymagających kobiet. Profesjonalna obsługa sprawi iż wychodząc z salonu po wykonanych zabiegach Twoja skóra będzie wyglądała zdrowo pięknie i znacznie młodziej, pozbędziesz się śladów przemęczenia i stresu, które niestety towarzyszą nam każdego dnia.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Botox Wrocław »

  Manufaktura piękna została założona ze względu na coraz większe zaciekawienie tematami powiązanymi z medycyną estetyczną. Dzisiaj Manufaktura Piękna oferuje swoim klientom całościowe podejście do zagadnień piękna przez stosowanie różnych technik wypiększających przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń. Polecamy w szczególności interwencje przy użyciu jadu kiełbasianego, który widocznie zmniejsza zmarszczki. Na życzenie klienta niektóre czynności realizowane są w mieszkaniu.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Elbląg »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się w diagnozowaniu ucha i dobieraniu odpowiednich dla każdego klienta urządzeń pomagających przy słuchaniu. Firma ma wieloletnie doświadczenie jeśli chodzi o taki aparaty. Kooperacja z wiodącymi firmami produkującymi urządzenia słuchowe umożliwia na przedstawienie najkorzystniejszej oferty. Ciągłe szkolenie się z zakresu pomocy ludzi z uszkodzonym aparatem słuchowym umożliwia nam na dawanie wsparcia w praktycznie każdym schorzeniu słuchu. Jest opcja kupna akcesoriów z środków zwracanych przez NFZ.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa: