Najnowsze strony w katalogu Podkategoria: Choroby

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Bóle Krzyża »

  Dokuczają Państwu schorzenia pleców? Strona internetowa specjalisty krzyży - proponuje profesjonalne wiadomości w temacie terapii przez operację i rehabilitacji schorzeń pleców. Opisuje innowacyjne możliwości kuracji, powiadamia o opcjach wykorzystania nowoczesnych metod w naszym kraju. Pomaga najlepsze możliwości rehabilitacji i pozwala na otwarty kontakt z chirurgiem.

  Wypróbuj znajdź sposób wyleczenia swoich pleców!

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Wągry, grudki, krostki - to dobrze znane objawy trądziku młodzieńczego (pospolitego), z którymi problem mają nie tylko nastolatki. Nierzadko trądzik ustępuje dopiero na długo po ukończeniu 20. lat, a niektóre osoby mogą go doświadczać nawet mając lat 40 i więcej! Skuteczne leczenie trądziku przy wykorzystaniu dostępnych dziś środków jest możliwe, jak również zalecane. Nie warto zatem marnować życia na trądzik - mało atrakcyjne pryszcze mogą być przyczyną kompleksów, a finalnie, nawet jeśli ustąpią same, mogą pozostawić po sobie blizny i przebarwienia. Przeczytaj więcej o trądziku na AntyTradzik.pl - dowiedz się m.in. co to trądzik i informacje ogólne o chorobie, jak dbać o skórę dotkniętą pryszczami, jak i czym leczyć trądzik.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Aspergera »

  Portal posiada informacje na temat choroby Aspergera, jeśli szukasz takich informacji to świetnie trafiłeś. Z naszej strony dowiesz się co to jest Zespół Aspergera, pierwsze oznaki Zespołu Aspergera, przyczyny schorzenia, jak poprawnie leczyć chorobę, wszystkie porady są pisane przez lekarzy, którzy mają do czynienia z tą chorobą. Nazwa choroby wzięła się od nazwiska doktora, który w latach 40 przedstawił objawy tej choroby. Osoby chore na Zespół Aspergera mają komplikacja z nawiązywaniem komunikacji między drugim człowiekiem.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Depresja modna choroba XXI wieku »

  Depresja to choroba naszych czasów na którą wpływ ma stres,zła dieta,brak ruchu czy dostęp do promieni słonecznych.Leki psychotropowe nie rozwiązują problemu a nawet można stwierdzić,że chorobę nasilająlink text.Wielu lekarzy od medycyny naturalnej problem widzi w źle pracującym jelicie grubym spowodowanym grzybicą.Szyszynka w mózgu jest miejscem produkującym serotoninę – hormon „szczęścia”. Hormon ten działa w ciągu dnia. Kiedy gasną promienie słońca oraz podczas nocy, zachodzi biosynteza serotoniny w inny hormon –melatoninę-hormonu snu. Przyczyną złej produkcji serotoniny i melatoniny, jest niedobór światła, który musi być dostarczony organizmowi z zewnątrz w pożywieniu. Serotonina poprawia nastrój, łagodzi stres, pozwala na spokojny sen, zmniejsza nawet dolegliwości bólu. Odgrywa ważną rolę w regulowaniu snu, temperatury ciała, nastroju, przebiegu procesu dojrzewania, odnawiania się i wzrostu komórek oraz podczas menstruacji.Serotonina bierze udział w przekazywaniu impulsów nerwowych między komórkami mózgu. Jednak zdarza się zbyt niski poziom w organizmie tego neuroprzekaźnika związany np. z nieprawidłowym żywieniem co zaobserwowano nie tylko u osób agresywnych, nadpobudliwych,z ADHD, znerwicowanych i w depresji, w tym w depresji zimowej, ale także u osób cierpiących na bezsenność.Takim produktem jest Polinesian Noni-cudowny owoc z wysp Polinezyjskich,który wspomaga w problemach depresyjnych.Drugim preparatem jest Rhodiolin zmniejszający objawy depresji i u osób będących pod pływem stresu zwiększa poziom serotoniny i dopaminy w mózgu,obniża poziom hormonów nadnerczy (kortyzolu),wytwarzany w nadmiarze w trakcie stresu,wpływa korzystnie na mięsień sercowy,poprawia nastrój,działa antyoksydacyjnie,wykazuje właściwości przeciwbólowe,obniża poziom cukru we krwi.Wpływa równiez korzystnie na witalność i potencję.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal internetowy o teamtyce rodzinnej »

  Nowy portal internetowy o tematyce rodzinnej. Proponujemy ciekawe artykuły z zakresu wychowania i rozwoju dzieci na różnym etapie ich życia. Dodatkowo polecamy tematy o: ciąży, porodzie, zdrowiu, alergii, rodzinie. Zachęcamy do dzielenia się na nami i innymi czytelnikami swoimi przepisami kulinarnymi. Mile widziane są również specjalne przepisy dla alergików, cukrzyków, kobiet w ciąży i matek karmiących. Zapraszamy do dodawania darmowych ogłoszeń jeśli chcecie coś sprzedać (odzież ciążowa, wyprawkę, wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko, zabawki itp.) oraz do współtworzenia bazy miejsc przyjaznych rodzinie i najlepszych w Waszej okolicy: żłobków, przedszkoli, szkół rodzenia i szpitali. Niedługo polecamy naszego bloga i sklep internetowy.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapeuta Gdynia »

  Psychoterapia polega na regularnych spotkaniach z psychoterapeutą, które odbywają się zazwyczaj o stałej porze w stały dzień tygodnia. Zasady tych spotkań regulowane są tzw. "kontraktem", czyli ustną umową między psychoterapeutą a klientem. Psychoterapia posiada największą i udowodnioną skuteczność w leczeniu zaburzeń nerwicowych, lękowych i zaburzeń osobowości oraz w pomaganiu pacjentom ogólnie zdrowym psychicznie, którzy mają rozmaite problemy ze swoim życiem. Psychoterapię wg prawa mogą prowadzić wyłącznie osoby o odpowiednich kwalifikacjach. W psychoterapii ogromną rolę odgrywa relacja klienta z psychoterapeutą polegająca na wzajemnej empatii. Ta relacja z psychoterapeutą daje klientowi możliwości emocjonalnego doświadczania korekcyjnego i dzięki temu zmiany reakcji i emocji na bardziej prawidłowe.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaćma »

  Laser Lens to przychodnie okulistyczne zajmujące się usuwaniem wad wzroku. Poradnia Laser Lens oferuje diagnostykę okulistyczną w skład badań wchodzą: USG gałek ocznych a także badanie OCT. W trakcie wizyt wykorzystujemy nowy sprzęt. Nasza przychodnia posiada podpisany kontrakt z NFZ, a także zapewnia leczenie prywatnie. W gabinetach Laser Lens pracują wykwalifikowani okuliści, którzy od wielu lat leczą najbardziej skomplikowane przypadki. Trudnimy sie leczeniem takich chorób oczu jak: zaćma, jaskra, zez. Przeprowadzamy liczne operacje okulistyczne dzięki jakim niwelujemy wady wzroku.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Łódź »

  Charakterystyczne cechy publicznej służby zdrowia sprawiają, że dzisiaj większość ludzi skłania się ku prywatnym usługom medycznym. W tym przypadku opieka medyczna Łódź jest przez całą dobę, dzięki czemu zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony wybranych specjalistów. Niektóre abonamenty obejmują tego rodzaju usługi, jak prowadzenie ciąży, wykonywanie szczepień czy badania laboratoryjne. Każdy zainteresowany może ze swomi najbliższymi skorzystać z atrakcyjnej oferty. Warto zaznaczyć, że w zdrowiu bardzo istotna jest profilaktyka, którą mamy szansę sobie zagwarantować jedynie dzięki swobodnej opiece medycznej. Warto dokładnie poszukać informacji odnośnie tego, co wchodzi w zakres proponowanych pakietów.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łupież pstry »

  Łupież pstry jest to zakażenie grzybiczne cery, które cyklicznie jest mylone z różnymi innymi zmianami skórnymi. Przypadłość ta może pojawić się u osób w każdym wieku, jednak najczęściej dotyczy młodzież. Bywa raz za razem,że ogólnie dostępne preparaty apteczne w postaci szamponów nie dają rezultatów natomiast niezbędne jest korzystanie leczenia doustnego. Na stronie internetowej lupiezpstry.com wyszukasz informacje na temat tego schorzenia, jak również opis jak musi wyglądać leczenie. Zapraszamy do odwiedzenia strony i poszerzenia swojej informacji na temat tego schorzenia.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta Kwaśniewskiego »

  Strona internetowa akademii zdrowia Arkadia-Lido jest bazą informacji dla tych wszystkich, którzy chcieliby zacząć leczenie, w tym właśnie miejscu. Oprócz statystyk ukazujących efektywność działania metod terapii wykorzystywanych w akademii, potencjalni klienci odszukać będą mogli skróconą ofertę firmy. Zawiera ona m.in. leczenie miażdżycy, cukrzycy oraz nadwagi dietą Kwaśniewskiego, znaną również jako dieta optymalna. Inne jadłospisu to dieta wysokobiałkowa, jogurtowa, owocowa, Atkinsa, niskowęglowodanowa. Poza tym na witrynie znaleźć możnakontakt, dzięki, któremu można zapisać się na terapię zwyrodnień kręgosłupa, wątroby czy trzustki i galerię zdjęć, która ukazuje zalety estetyczne miejsca, w którym mieści się budynek Akademii Zdrowia Arkadia-Lido.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odwyk alkoholowy »

  Klinika leczenia uzależnień Medox jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej. Klinika powstałą w 2008 roku dzięki współpracy dwóch znajomych. Klinika położona jest w malutkiej podwarszawskiej wsi, tak usytuowana lokalizacja zapewnia maksimum prywatności. Z usług naszej kliniki korzystają: artyści, prawnicy, biznesmeni. Przed przystąpieniem do leczenia każdy pacjent jest gruntownie diagnozowany, wykonujemy dodatkowe badania (USG, RTG). Warunki socjalne są na wysokim poziomie, pokoje są dwu albo jednoosobowe, w każdym pokoju jest telewizor i toaleta.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm leczenie »

  Serwis www, który Wam, drodzy Internauci mamy przyjemność wskazać, to oficjalna strona internetowa Ośrodka Leczenia Uzależnień Mandala - klinika ta działa jako niepaństwowa firma na obszarze Dolnego Śląska. Zakres aktywności Mandali zawiera fizycznie wspieranie pacjentów borykających się z uzależnieniami (przykładowo pomoc w leczeniu alkoholizmu, czy leczenie hazardu) poprzez wybór urozmaiconych form terapii, na przykład takich jak: terapia grupowa i indywidualna, relaksacja, czy trening umiejętności służących zdrowieniu. Jednak chcemy zwrócić Państwa uwagę na to, iż zespół terapeutów do spraw uzależnień, których miejscem zatrudnienia jest prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala kieruje pomoc do współuzależnionych, dorosłych dzieci alkoholików a także do rodzin i przyjaciół nałogowców.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ospa »

  Każdy człowiek pragnie być zdrowy, gdyż choroba niszczy nasze pozytywne samopoczucie, chęci do pracy, ogólną atmosferę życia. Dlatego, jeśli chcesz tryskać zdrowiem przez długi okres czasu, regularnie odwiedzaj lekarza, zwracaj również uwagę na to, czy nie posiadasz pierwszych symptomów chorób, które często spotykają ludzi na całym świecie. Mowa tutaj o anginie, półpaścu, ospie, czy hemoroidach. Wiele ludzi posiada właśnie z nimi ogromne problemy. Jednakże, jeśli przedsięwzięliby oni stanowcze kroki w pierwszych fazach ich rozwoju, to z pewnością by ich uniknęli. Pierwsze symptomy zostały przedstawione na naszej witrynie jasno i przejrzyście, toteż bez problemu przyswoisz te wiadomości.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bóle głowy »

  Uporczywe bóle głowy to jedne ze skuteczniejszych dolegliwości, które zabierają nam woli do życia. Codzienne bóle głowy, pulsujące, nie dające sekundy odpoczynku są zmorą coraz to większej części ludzi. Wszystko przez stres, pęd i wieczne konkurowanie ze sobą - to sprowadza się do ciągłych problemów z migrenami bądź nawet ze snem. Jeśli Ciebie czy też komuś z twoich bliskich męczą migreny to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na której zebraliśmy szczyptę porad odnośnie bólów głowy i migren. Piszemy w tym miejscu o radach, sposobach leczenia, przyczynach bólów, a również jak zapobiegać nawrotom migren.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezdech »

  Idylliczny sen jest niezmiernie ważny dla naszego dobrego samopoczucia oraz rozporządzania wystarczającym arsenałem sił życiowych. W związku z tym wszelkie elementy, które nie dopuszczają nam adekwatnie się wysypiać, powinny być przez nas systematycznie zwalczane. Wyjątkowo rozpowszechnionymi przypadłościami, negatywnie oddziałującymi na formę naszego snu oraz snu osób w naszym sąsiedztwie, są chrapanie i bezdech senny. Jeśli wspomniane zjawiska zauważyłeś również u siebie i równocześnie myślisz, że to banalne, drobne dokuczliwości, odpowiedz sobie na pytanie: czy jesteś usatysfakcjonowany jakością swego snu? Zdecyduj się na zabieg, dzięki któremu przezwyciężysz problem chrapania i bezdechu sennego! Spożytkuj nasze usługi, a Ty i Twoi bliscy będziecie weselić się spokojnym snem każdej nocy!

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Upławy »

  Na podstawie badań grzybica pochwy dotyka nawet 75% kobiet. Jest to temat wstydliwy o jakim się nie chce mówić, jednakże nie wolno zapomnieć o jego istnieniu. Podstawowymi symptomami grzybicy jest utrzymujące się przez dłuższy czas swędzenie pochwy. Innym zwiastunem wskazującym na tę infekcję to wydzielające się gęste upławy o odrzucającym zapachu. Więcej informacji o innych kłopotliwych objawach oraz o procedurach leczenia grzybicy pochwy odnajdą Panie na przedstawianej witrynie www.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal po chorobie »

  Portal po chorobie zaprasza do odwiedzin. Pod adresem http://pochorobie.waw.pl/ znajdziecie wiele informacji dotyczących chorób. Nasz portal zbiera tylko potwierdzone informacje na temat chorób jak na przykład: Wstrząs anafilaktyczny, uczulenie, Świerzbiączka, Pyłkowica, Atopowe zapalenie skóry, Astma oskrzelowa, Alergie skórne, Alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, alergia. Używając wyszukiwarki szybko znajdziesz potrzebne informacje. Nasz portal jest regularnie aktualizowany. Polecamy odwiedzanie codziennie. Jeśli masz jakieś pytania to nie zapominaj o naszym adresie mailowym na który możesz kierować pytania odnośnie artykułów i działania portalu! Portal http://pochorobie.waw.pl/ serdecznie zaprasza nowych użytkowników. choroby Świerzbiączka

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Półpasiec objawy »

  Jedną z dolegliwości, która często ujawnia się po dłuższym okresie uśpienia jest półpasiec. Nasza witryna internetowa wskaże internautom najistotniejsze wiadomości odnośnie tej dolegliwości. Czasem zaczyna się ona całkiem niewinnie. Może to być zwyczajny ból gardła, wysoka temperatura. Jednakże może to prowadzić do wystąpienia wielu, poważnych powikłań. Na naszym portalu dowiesz się, jak można zarazić się półpaścem, jak go leczyć i gdzie szukać pomocy. Dowiedz się więcej o chorobie, z którą również i ty możesz się spotkać. Na półpasiec chorują te osoby, które jako dzieci przebyły ospę wietrzną, i u których wirus się reaktywował. Najczęściej pojawić się on może podczas niskiej odporności, to jest po szczepieniu,przeziębieniu, czy infekcjach.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Trądzik to dolegliwość tak samo popularna, jak uciążliwa. Mimo że zmaga się z nią tak ogromna rzesza nastolatków ludzi i że od bardzo dawna nad znalezieniem idealnego lekarstwa pracują specjaliści na całym świecie, wciąż niełatwo jest go zniwelować, szczególnie jeśli ma ciężką postać. Powodów występowania trądziku jest bardzo dużo, dlatego ciężko jest odpowiedzieć na pytanie, co spowodowało tę dolegliwość u danej osoby i czego powinna ona unikać, aby przynieść sobie ulgę. Staramy się pomóc poszukującym tych odpowiedzi osobom, podając możliwe przyczyny i sposoby przeciwdziałania im. W walce z trądzikiem mogą pomóc nie tylko zalecane przez lekarzy preparaty, ale także naturalne sposoby, które także prezentujemy. Raczej nikomu nie zaszkodzą jeśli będą stosowane rozsądnie, a mogą przynieść znaczną ulgę. Prezentujemy też odmiany trądziku, tak by każdy miał świadomość, na co cierpi i jak z tym walczyć.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jonasz Dawid - porażenie splotu barkowego »

  Strona jest poświęcona kilkuletniemu Jonaszowi Dawidowi który w wyniku komplikacji porodowych doznał porażenia prawego splotu ramiennego. Strona skierowana jest przede wszystkim do rodziców dzieci którzy również mają porażenie spotu ramiennego. Pragniemy podzielić się zdobytą wiedzą na temat schorzenia, mamy nadzieje że informacje zawarte na stronie okażą się przydatne.Na stronie znajdziecie, dokumentacje medyczną, galerie, historie choroby. Prosimy o przekazanie 1% podatku na rehabilitacje Jonaszka, wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: